Кондитер-астрологер розкрив секрет: як прикрасити торт, щоб ви пощастили в новому році, 2018.

Новорічна ніч - це довгий шлях. І це означає, що це час, щоб остаточно вирішити, що буде на вашому святковому столі, щоб не бігти пізніше в останні хвилини до магазину і не стояти там в величезній черзі на відсутній сметані.

Дуже важливе місце на новорічному столі займають солодощі, зокрема торти. Багато людей мають віру, що більш солодкий там на Новий рік, більш успішним буде. І це не просто віра. Кожен домогосподарка хоче її обідній стіл Насолодились гості та оцінили свою майстерність.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Про нас Новорічний торт Він повинен бути специфічним.

Саме тому я шукав поради від мого друга, який відомий не тільки своїм великим досвідом і талантом в кондитерській промисловості, але і для своїх знань в галузі астрології. Він вже знає, як прикрасити страви так, щоб вони принесли удачу в новий, 2018.

Редакція "Сайт" Я готовий до вас 12 відповідних торти Новорічна ніч. Тепер Я знаю, як здивувати своїх гостей!

  1. З 2018 року буде проходити під знаком Земельного собаки, він повинен почати з оформлення святкового торта: тобто використовувати форми і кольори, які будуть звернені до господині року.



  2. Рік собаки можна зустріти з делікатесом у вигляді цієї тварини - наприклад, випікають тістечка, за допомогою саморобного трафарету з картону, вирізати силует собаки з них, зібрати торт і прикрасити його на волі.



  3. Хоча ви не можете експериментувати з формою, але перетворите звичайний круглий корж в туман, наприклад, скумбрія фольга, прикрашаючи його мастикою відповідно.



    Або так!



  4. Крім того, не варто прикрашати новорічний торт, намагаючись зображувати символ майбутнього року, адже головна тема торта - свято зими, а жовтий дощ не буде на увазі будь-яких зимових атрибутів.



  5. Будь ласка, зауважте, що складність оформлення не завжди важлива, адже творчо підходити до вирішення питання можна створити дійсно цікаві і оригінальні торти, які здивують всі будинки. Такі ялинкові дерева можна зробити з мастики або випікати пряники цієї форми і покрити їх солодкою глазур'ю. Все залежить від вашої фантазії!

    6034847р.



  6. І це веселий варіант відпочинку, який сподобається як дорослим, так і дітям.



  7. Не Різдво дерево, ніде! Цей мінімалістичний варіант буде легко зробити для тих, хто любить використовувати мастику в своїх прикрасах. Купити готову мастику в спеціалізованих магазинах для кондитерських виробів або приготувати її самостійно. У домашніх умовах можна зробити желатин, молоко, шоколад, мастику меду, а також мастику з зефіру цукерок. Останній варіант - найпростіший і зручний для початківців декораторів.





  8. І це варіант для тих, хто довго не любить стояти на плиті. Ресурсні хости і без складних маніпуляцій з мастикою або іншими солодкими елементами придумують безліч способів прикраси тортів за допомогою зефіру. До речі, цей колір сподобається як маленьким принцесам, так і господинею року, адже Собака Землі також любить рожевий!

    р.



  9. Якщо після приготування багато посуду у вас практично немає сил, залишених для прикраси торта - просто прикрасить його з набором стрілками на кількості 12. Щоб зробити таку прикрасу досить просто - залийте торт з шоколадною начинкою, а за допомогою солодкого какао, цукрового порошку або збитих вершків намалюйте набратим.

    р.



  10. Красива і корисна прикраса для торта може бути побудована з фруктів і ягід. Ківі роблять чудові ялинки. Фрукти, викладені в колі, також виглядають дуже вишукано. Якщо прикрасити торт свіжими фруктами або ягодами, бажано накрити їх зверху желе або просто шар розчиненого желатину, щоб вони зберігали їх зовнішній вигляд довше.







  11. І нарешті сніговик. Його образ ще актуально для новорічного торта. Особисто, я дійсно люблю цю мастику.



  12. І це кулінарне диво прикрашене мастиками і марципановими фігурками. Непросто зробити таку красуню, але якщо ви вирішили, що удачі не обійти вас, адже власник року, Земельна собака, любить наполегливість, жорстку роботу і творчість.





Прикраса новорічного торта для зустрічі 2018 року можна показати всі крапки фантазії, але найголовніше, не забудьте про основні правила приготування кондитерських виробів, а саме: домашні торти найкраще виготовляються з найбільш натуральних продуктів, намагаючись і з використанням природних барвників. Звичайно, часто не обійтися без них, але мастики або вершки можна пофарбувати какао, буряковим соком або ягодами.



Питання Кошик Головне, щоб дізнатися час і зупинитися. Один декор, як правило, виглядає набагато більш стильним, ніж палі з фігурок і візерунків на поверхні торта, також посипається випічкою бісером зверху.

І не варто забувати, якщо торт не такий же, як на малюнку, тому що головна шарм домашньої випічки - її недосконалість. Нехай це буде зі скручуванням - це набагато цікавіше, ніж придбані торти без недоліків!

Я впевнений, що ви досягнете успіху, і святкування Нового року і прийдешнім роком стане джерело радості, натхнення і виконання заповітних бажань для вас.

Якщо ви вдячні за цю пораду, поділитися своїми ідеями з друзями, вони будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное