Після 40, набагато важче. Розмовляючи другу про відносини, пристрасний і все це не повернути?

Відносини після 40 Вони часто втрачають пристрасть і пристрасть, що вони мали у своїй молоді. Жінки, які неодноразово приступили на любовні rakes, бородавки протилежного сексу, роблять багато претензій і вимог до партнера.





Не дивно, любов після 40 І чоловіки і жінки бояться. Деякі не вірять в це, посилаючись на те, що так як гормони мають під односторонні, то не можна говорити про будь-який жорстокий потяг.

р.



Подруга шахти, через такі любовні сумніви, звернулися до терапевта за допомогу. З’ясовано, що крім вищезгаданих, головною перешкодою гармонійного об’єднання стала її страхи та виступи на нових відносинах. Все негативний досвід спілкування з чоловіком і дружелюбцями, вона, як банер, переноситься на нову сім'ю. Не промовляючи його, друг спровокував ще одну поломку.





Лікар поговорив з нею довгий час, намагаючись знайти всі підводні камені її минулого життя, а потім запропонував зробити невелику вправу, яка допомагає підготуватися до нових відносин. Суть вправ полягає в тому, щоб визначити для себе найбільш важливі якості обраного майбутнього.





Для цього потрібно обробити себе чистим аркушем паперу і ручкою. Чотири стовпчики слід намальовувати на папері. У першому стовпчику необхідно ввести ті якості обраного, які дуже важливі для вас.





Другий стовпчик містить недоліки, які неприпустимо. У третьому - ті недосконалості, які ви можете прийти до умов, і в четвертому - що ви можете запропонувати вашому партнеру. Більш рівномірно заповнюється стіл, тим більше шансів на те, що людина повинна знайти хороший життєвий партнер.





Фурси також великі перешкоди для гармонійних відносин. Мій друг, наприклад, був тероризований бути сексуально непривабливим для чоловіка. Жінка також стурбована сприйняттям нового супутника дітьми: «Що робити, якщо це не так?»?





У цьому випадку лікар консультував мене про повторення цих ліній як мантри: «Діти не мій майно, тому я не майно дитини». Саме тому у мене є всі права на особисте щастя. й





Також для боротьби з особистими страхами, є відмінні психотехніки, які допомагають шукати страх безпосередньо в обличчі. Щоб зробити це, вам потрібно відключити і встановити годинник сигналізації, який буде працювати точно 30 хвилин.

, Україна



Цей час повинен бути присвячений страхам. Ви повинні подумати про найцікавіші ситуації, якби вони вже трапилися: ви стали менш привабливими, ваш чоловік припинив увагу, діти з рук.





Коли тривога відходить, слід мити і продовжувати жити звичайним життям, не дозволяючи кіптяві думки, щоб вкрасти час. Вправа повинна повторюватися протягом тижня.

По дорозі, після трьох місяців важкої роботи над собою, мій друг зумів сказати, що щастить всім психічним сміттям, що перешкоджає її живому. Сьогодні вона зустрічає дуже позитивну людину, яка буквально завадить її.

Ми хочемо, щоб всі наші читачі знайшли щастя та гармонію! Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное