Які правила моди варто запозичення з європейців

Весь світ довго оцінив і визнала красу наших жінок. Не знаю, як подарувати себе так вигідно, а ще більше, щоб виглядати чудово за будь-яких обставин. Навіть жити в іншій країні багато років, наші жінки все ще виділяються з сірого натовпу. Помітили модний редактор журналу "ELLE", який проживав протягом 2 років в Каталонії.





Коли пари зрідка з'явилися слов'янські дівчата, серце заморожують, як в музеї перед полотном улюбленого художника: довге натуральне волосся, легкий макіяж, нігті покриті лаком рівномірно, не на ходу. Наш натовп можна побачити на кілометрі, і для цього дуже захопливі вони пробачають навіть самі відверті модні помилки. й





Але все ж наші жінки роблять помилки в підборі шафи. І виглядати стильно Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Редакція розповість про них. "Сайт"й





За останні 20 років життя змінив багато і роль жінок в ньому. Зараз навіть мама з багатьма дітьми веде активний спосіб життя, роботу або бізнес. По суті, глобальна фемінізація впливає на багато речей. Але щоб бути неспроможними в будь-яких обставинах, які наші жінки залишали. Незважаючи на те, що сучасне життя вимагає більшого руху і динамізму, які в свою чергу впливають на концепцію моди і стилю.





Тепер в повсякденному гардеробі все більше і більше введеного спортивного і повсякденного стилю. Але багато наших дівчат є підбори як в льоді, так і в природі. Що робити – краса вимагає жертви. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Немає необхідності довести до будь-якого віку в Європі.





Західноєвропейське товариство вкрай фемінізоване - жінки не готові виходити з своєї шкіри, щоб порадувати чоловіка, а особливо покласти на черевики до розпаду вечері з друзями або улюбленим хобі. Наші жінки, крім того, будуть добре доглядати за думками інших людей і жити більше для власних задоволення, не для шоу. Ось 5 правил, які значно спрощують вибір гардеробу.

  1. Не слідувати тенденціям.
    Коко Шанель завжди сказав, що мода проходить і стиль залишається. Звичайно, потрібно тримати час, але це не означає, що ви повинні сліпо розводити моду. Ваш стиль - це поєднання почуттів, часу, інтересів та тенденцій.



  2. Новий і старий.
    Немає нічого більше Нашенський, ніж ретельно складений образ розкішних штампів або їх копій. Пішохідна футболка або в минулому році човни є ідеальними друзями вашого нового супермодного спідниці.



  3. Не боятися речей з минулих сезонів.
    Дуже важко носити речі, які кілька років. Про нас Європейки Це навіть висока. Вони гордо додають до свого образу речі своїх матерів або різних вінтажних аксесуарів. І на зливах і другах вони завжди мають черги. Ми, теж, ходимо, але таємно і твердо допускаємо, що вони взяли гній на зливку на дешево.



  4. Забудьте про зиму/весна/літоземну
    Черевики влітку, взуття з хутром пальто взимку – мій перший і найулюблений європейський моди. Також не думайте, що сонцезахисні окуляри підходять тільки для літа на пляжі. Вони давно стали невід'ємною модною і практичною аксесуаром: вони економять як з сонця, так і з дощу, а також приховують синці під очима після фестивалю.



  5. Отримай за межі коробки.
    Модний світ давно втратив свої межі. Не боятися поєднувати речі з різними стилями або просто несподіваними. Наші жінки, безумовно, роблять. Гості в консервативному ресторані буквально прокинулися в якості Vic приземлилися на столі в величезному барменському кульку, ведучий Aleander McQueen. Я зізнаю, що я майже впав під цим столиком з знаком «Я не з нею», але здивовані погляди відвідувачів зробили мене випрямляли плечі.

    , Україна





Ми завжди впевнені, що наші жінки несуть! І ці правила і спостереження від експерта в індустрії моди допоможуть їм бути ще краще. Поділіться корисними порадами з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное