Зверніть увагу! Ця щоденна звичая провокує рак, ожиріння, призводить до...

Не секрет, що люди звикли бути здоровими, міцними, і навіть спати краще, хоча вони збоюються з першими кроками. Наприклад, мій друг дід, красива людина, жила бути 103 роки. І мій колега завжди сказав, що простіше життя, здорові люди.

Сьогодні життя зовсім не просто: кожен день ми зустрілися з новим, візьміть круті піки і опануйте незліковні гаджети. Здавалося б, що це майбутнє... Що це означає нам? Електронні пристрої вкрадають наше сон, викликаючи нервові системи і невиліковні проблеми здоров'я.

р



"Сайт" Скажіть мені чому. гормон Джерело довгого і здорового життя і чому потрібно підтримувати виробництво цього гормону.

Як правило, ви, мабуть, хотіли, щоб подивитися на смартфон, ноутбук або електронну книгу перед ліжком. Тим не менш, після того, як все, ввечері в ліжку є занурений час, щоб закінчити непрочитане, перевірити електронну пошту або навмисно переглядати корм Facebook.

Навіть самий дисциплінований з нас з часом знайдемо себе в ліжку з смартфоном в руці, і частіше на подушці. Дуже важливе повідомлення або виклик...





Алас, більш ніж перший рік, багато досліджень однозначно підтверджують, що використання гаджетів перед сном має руйнівні наслідки для сну і для здоров'я тіла в цілому.

Як виявилося, всі ці сучасні пристрої випромінюють особливий тип світла, який може порушити біологічні ритми. Забезпечити штучне світло блакитної частини спектра вночі пригнічує виробництво метаніну Гормон сну, відповідальний за циркадні ритми.





« » » » » » » » » » » » » » »Виробництво мелатонін Мозок буває вночі, в темряві. Це гормон, який говорить про те, що ніч прийде. Під час дня мелатонін сигнали, що прийшов на ліжко і готує тіло для переходу з дня в нічний режим, говорить доктор Мар'яна Фігайро.

Блакитний світло пригнічує виробництво мелатоніна, переконливий мозок, який час не вночі, але денний час. «Продукція Мелатоніна порушується нерегулярним впливом світлих і темних образів або впливу світла на найбільш неприпустимий час, що може призвести до порушення ритму циркадії. Поганий сон і поганий виступ, пояснює Фігайро.

Херсон4706



Якщо такі нерозривні відносини з гаджетами продовжуються протягом багатьох років, наслідки можуть бути значно серйознішими: схильність до цукрового діабету підвищується, звідки спостерігається зайва вага, серцево-судинна хвороба. ракомй

Я не говорю, що світло надходить з екранів сучасних гаджетів викликає рак. Це занадто сильний звіт. Але вірити мене, нам все потрібно краще спати і менше ритмів циркаді, говорить доктор Мар'яна Фігайро.

про:blank

У той же час людство не має способу зупинити негативний вплив синього світла на виробництво мелатоніну. "Сайт" Ми будемо говорити про прості профілактичні заходи, які допоможуть обмежити негативні наслідки використання гаджетів вночі.

  1. Не варто зупинити використання гаджетів в темряві, просто не робити це. дві години до снуй Після того, як мелатонін починає вироблятися всього за два години до звичного часу проїзду в ліжко. З такою простою хитрістю, ви подаруєте тіло досить часу, щоб регулювати від похилості до сну.


  2. Якщо ви дійсно хочете перевірити пошту під час ліття в ліжку, скористайтеся пристроєм для цього. МалкaНе ноутбук або планшет, але смартфон. «Що таке кількість світла, особливо синього, що досягає сітківки. Пристрій, який випромінює більш синього світла, буде більш ефективно пригнічувати мелатонін, говорить доктор Figueiro.
    р.



  3. Спробуйте. зменшити яскравість екранай Чим яскравіше дисплей вашого гаджета, тим більше світла впливає на виробництво мелатонину. Знижуючи яскравість вашого смартфона в ліжку, ви значно знизите кількість синього світла, що зачіпає очі. До речі, в сучасних пристроях є вбудований режим вечора або режим читання. Не забудьте включити його!


  4. Алас, гаджети не тільки пристрої, які випромінюють синє світло. Ординарні лампочки в улюблених світильниках можуть вчинити однакову злочинність. Здається, як справжня книга, яку ви читаєте, сторінки ретельно прокручуються, і шкідливе випромінювання все ще потрапляє на очі. Спробуйте використовувати його. Світильники вночі.


  5. Ви можете спробувати носити окуляри спеціальними захисними лінзами. Офтальмічні компанії спеціальністьВін блокує синє світло від приладів і світильників, і він не досягає сітківки.


  6. Ця остання порада може здатися абсурдом, але ви повинні зробити це частіше. ОформитиЗамочити в природному блакитному світлі. Блакитне світло не погане, бо необхідно для нормального функціонування наших біологічних годинників. Синє світло попереджає, що це час, щоб мати продуктивний час. До речі, чим більше натурального блакитного світла ви отримаєте протягом дня, тим ефективніше ви будете впоратися з шкідливими ефектами вночі.
    р.





Якщо ви хочете бути життєрадісним і здоровим, зберегти зірочку і запобігти розвитку серйозних захворювань, мінімізувати використання гаджетів перед сном і почати, в кінцевому підсумку, отримати достатній сон. Якість сну є запорукою здоров'я і довголіття. Ви не знаєте!

Чи подобається вам статтю? Не забудьте поділитися з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное