Форма ваших ніг може розкрити всі ваші секрети! Виявляється, що багато залежить від нього...

Кожна людина є унікальною особою, і вона досить не може судити ще за зовнішнім виглядом. Проте деякі характерна залежність І є зовнішні дані. В іншому випадку ми не будемо говорити про «розумний підборіддя» або «розумний чол».

Ми всі ходимо в життя, і це буде дивно, якщо ноги, які перевозять нас через це, не могли б розповісти нам про наш шлях життя.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я приготував незвичайний і цікавий тест для вас. визначення і особливості поведінки людини. З цим методом ви дізнаєтеся, щоб читати людей за формою ніг. Я ніколи не читав такі смішні факти про себе!





У зв’язку з фізичними та психологічними особливостями людини довге вивчено психологи. Вважається, що можна визначити характер за допомогою візерунка губ, довжини пальців, гайця, а також способу сидить людина, говорить, харчується. У прекрасному сексі характер також можна визначити за формою ніг.

По суті, є 4 базових форм. І це те, що вони схожі.

р.



  1. Тип А
    Ця категорія включає жінок, ноги яких щільно притискаються один до одного, але є невеликий проміжок в області щиколотки. Цей тип жінок характеризується м'якістю і особливою жіночністю, але вони дуже сором'язливі, і практично всі аспекти. Такі жінки практично ніколи не приймають ініціативу і повністю спираються на чоловіків в цьому питанні.



    Звичайно, чоловіки люблять timid і залежних жінок дуже багато, тому що вони виглядають слабкими і чоловіком поруч з такою жінкою може показати свою турботу і якості захисника, але недолік ініціативи може швидко почервоний.

    Алас, класична «Тургенова дама» вже давно з моди. Реальна жінка тепер сприймається не як щось пасивне, але як рівного учасника відносин. І це, відверто, для найкращого.





  2. Тип Б
    Якщо ноги торкаються тільки в області щиколотки, то ви належите жінкам, які призводять до активного способу життя. Енергетика, трохи агресивний, і знаючи, що ви хочете, це все про вас. Однак у відносинах такі жінки часто намагаються відтягнути ковдру на себе, які відлякують не менше зайвої пасивності.



    Крім того, ті, які потрапляють в цю категорію, дійсно люблять, коли є деякі елементи гри в відносинах. Чим більше сюрпризів і сюрпризів краще. І такі жінки, звичайно, не перетворяться в класичні господині!





  3. Тип C
    Цей тип включає жінок, чиї стегна пресовані, але нижні ноги не доторкнутися. Ці жінки вміло витісняти себе під обох крайок і здатні здивувати в потрібний момент. Ніжність і романтика можуть раптом замінюватись грайливістю і оригінальністю. Не можна пропустити таку дівчину!



    На жаль, багато чоловіків бояться непередбачуваності таких жінок. Але якщо є один гідний, який буде готовий до будь-яких сюрпризів, реальне щастя чекає його, до якого буде абсолютно неможливо звикнути.





  4. Тип Д
    Це одна з найпоширеніших форм ніг. У цій версії верхній частині стегна, колін і щиколоток дотик. Це класичний варіант жіночого помічника, який готовий бути за людиною, не змагатися з ним. У ліжку такі жінки самі не експериментують, але будь-яка ідея чоловіка буде підтримуватися. Ці дівчата, як правило, не стимулювати.





    Однак багато людей з життя і необхідно, щоб хтось допоміг витримати всі труднощі життя. І жінки з цим типом ніг є майстри.







Я зловживаю цим тестом, але я вірю, що зробити висновки про людину тільки його зовнішній вигляд, безумовно, не варто. І зВам необхідно взаємодіяти з ними, а в різних умовах. І той факт, що людина перед вами повністю відкриється.

Я також рекомендую знайомити себе з іншим смішним, але досить надійним тестом, як дізнатися секрети людини по позиції ніг при сидячні. Мова тіла - одна з найважливіших джерел інформації. Природно, протягом дня ми рухаємося багато, але кожна людина має улюблені пози, які можуть розповісти багато про його характер і звички.



Ви перевірили себе ще? Поділіться результатами коментарів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное