Ось чому ви не можете відсвяткувати 2018 в жовтому і золоті: магічні, але небезпечні відтінки!

Чим ближче відпочинок, тим помітно стає обсесія жовтим. В якому одязі відзначати нові собаки року знати все: новини, ворожі казки, психіка, гороскопи ... Неперевершено відсмоктуються до загального гіпою, а рука доходить, щоб купити хоча б жовті шкарпетки. Ми будемо жити!





ДепозитФотогалерея

В якому одязі відсвяткувати Новий рік дивний. На роботі з Новим Роком. Для того, щоб викликати її партійну мову, вона виглядала як ніби свято приймали курчати, качелі і блискучі богиня.

Моя тітка Ніна з обліку пробачить мене, але я пам'ятаю її жовту гору блузку краватки надовго. Тож підкресіть пишні форми, які потрібно вміти! Толстяки Толіка з ІТ-управління – окрема історія, гідність всієї статті! Де люди отримують стільки золота? Сережки, кільця, ланцюги, хрести, іконки... Все на одному тілі. Я радий, що зараз наша організація буде щасливою. На жаль, у нас є собака з великою кількістю жовтих.





ДепозитФотогалерея

Чому ці стереотипи у кольорових уподобань? Кожен рік, новий колір. Ви не отримаєте ніяких суконь. Де з'явився феномен червоного, який виділяв синім як найулюбленішим у світі? Що не так з жовтим, ви знаєте?

Ми звикли думати про жовті та її похідні як природні, оскільки вони найяскравіші! Теплі жовті тони символізують щастя, мудрість, радість і оптимізм. Холодні відтінки ковардії і самопізнання, знеболювання, заздрість і відчаття, небезпека і фізична хвороба. Жовтий комплекс ніколи не вважається показником щось задоволення. І в природі джерело жовтих токсичних металів - свинець, кадмій, хром.





ДепозитФотогалерея

У мене є жовта сукня в моїй шафі, але я не зношу її. Я відкладаю кожного разу. Виявляється, що я роблю це на підсвідомому рівні, оскільки жовтий створює хворобливий образ і пов'язаний з хворобою. Після того, щоб не було нічого, що психіки називають «жовті будинки» і фарбують стіни в цьому кольорі. Дулово-жовтий довгий час вважається кольором сорбу і зради - Юдаса найчастіше зображена в жовтих робах.

Жовтий віддають перевагу людям з шизофренією. Це науково доведений факт у психіатрії. Цей колір може викликати гнів і спалахів гніву. Діти не рекомендують фарбувати в яскраво-жовті, бо збуджує нервову систему.





Основна роль жовтих і золотистих кольорів – показати людям щось нове. Але їх велика кількість занадто життєздатна. З іншого боку, дієтологи радять використовувати жовті страви і цей колір в інтер'єрі для людей з зайвою вагою. Від запору жовтого кольору підвищується секреція шлункового соку, покращує травлення.

З точки зору психології людина має психічну необхідність відкрити, він вибирає жовтий. Такі люди є пристрасними, шукаючи зміни, не хочуть заплутуватися. Таким чином, вони намагаються досягти бажаного і емоційного розряду. Але на шляху до мети вони вітер, мухаються до світу ідей від реальності.





ДепозитФотогалерея

Не вдається з жовтим напередодні Нового Року. Всупереч всім прогнозам, він символізує безшумну і надфіцеву активність. Жовтий колір заздрості. І випромінює на навколишню адресу носія такого одягу.

Золотий і жовтий відтінок відповідають невизначеним майбутнім безповненим можливостям. Це колір очікування, не дія. Майже всі жовті тони – це необхідність щастя і страху відповідальності. Блискучий золото призначений для відволікання від внутрішніх проблем. Він фокусується на поверхні, на обгортці.





ДепозитФотогалерея

Психологія кольору тонка. Є, звичайно, це правда. Я був серйозно мислення, Яка кольорова сукня для святкування Нового рокуй Після того, як ви познайомитеся, тому ви будете витрачати! У гніві та заздрості інших або у пошуках щастя? Тепер я не знаю, чи купити жовту сукню, як і всі інші, або скористатися особистими вподобаннями.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Не забувайте про свою унікальність і внутрішню досконалість. Покажіть цю статтю друзям, це допоможе вам зробити вибір на користь правої святкової сукні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное