Сьогодні Я буду світити свічку, і завтра я піду до лісу. Найпотужніший інструмент кармічного очищення напередодні Нового року!

Новий рік – це нове щастя! Але не поспішайте заповнювати свіжі життя новими щастями, поки ви не позбавляєте від старих неприємностей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подання Бога не покарання за те, що він зробив. Це чудова можливість переосмислити минулі помилки і спробувати в нове життя з хорошими думками.

Найкраще, що ви можете зробити для вашого майбутнього, щоб очистити вашу карма сьогодні. Для червоний Не варто чекати вигідного збігу обставин або вдатися до допомоги незнайомців. Головне - сприймати життя в подарунок, не тестувати.

р.



"Сайт" Розкажіть, Як очистити карма Новорічна ніч. Дуже важливо!

До новорічного свята бажано почати ефективний комплекс для очищення карма. Незрівнянна енергія Днів Нового року допоможе очистити карма від помилок минулого, що неминуче пригнічує життя. Новий рік – ідеальний час для духовного оновлення!

  1. 25 грудня - Відповідність
    З повагою, є одним з найпотужніших інструментів духовного очищення. Бажаєте себе, усвідомити минулі помилки і попросити прощення від близьких.


  2. 26 грудня - Очищення повітря
    У цей день в будинку світло-психіки. Аромати мірю, енцесу, корицею або яблуками будуть заряджати енергією і новими силами. Перед заповненням будинку з ароматами, дайте свіже повітря в будинок, відкривши вікно з словами: «Я віддаю гріхи моїх предків, я даю безкоштовно на вітер». Я не люблю їх, і я не живе з ними.


  3. 27 грудня – Очищення води
    У цей день походимо до храму і доводять святу воду. Вода кожного кута будинку, говорячи три рази, «Я відмиваємо гріхи від себе». назавжди. назавжди. Так буде.


  4. 28 грудня – Очищення від пожежі
    Купити свічку в храмі, довести його до будинку, полегшити його і сказати: «Я відкинувся залишки зла.» Ім'я якого я не ім'я буде боятися вогню.
    212380 р.

  5. 29 грудня – Очищення земель
    Принесіть дочеплену землю в будинок і зв'язавшись в кут за передні двері. Земля здатна поглинати енергію гріхів минулих поколінь. Не знімайте таку землю перед Новим роком, а після новорічної мити її вологою тканиною.


  6. 30 грудня - Очищення Добре
    Все необхідно гармоніювати. І якщо зло зважує карма на вагах, вони можуть бути врівноважені тільки хорошими знежиренням. Неважливо, що ваші добрі наміри: благодійність, допомога бідним або тваринам. Головне - це те, що добрі справи роблять свідомо, чесно і для тих, хто дійсно потребує.


  7. 31 грудня – час очищення та відновлення енергії виду
    Новорічна ніч - найважливіший день. Зберіть на одному столі всі родичі і родичі. Насолодіться любов’ю! Займіть руки людей, які запросили на новорічний стіл, щиро вдячні всім за доброту та випробування, які вони давали вам. Я шкода і бачу. Позбавляючи відставку в рік, ви обов'язково будете щасливо крок в новий, успішний рік!






Щоб ректифікувати кармію позбутися себе від захворювання, нещастя і несправедливості долі. Карма або вище Божевільне правосуддяВона не покарає або знищує, вона створює, допомагаючи душу розвиватися. А не скаржавшись, «Що я роблю все це для?» розуміли, прощення і бути чистими. Доброго дня!

Не забудьте поділитися цією корисною статтю з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное