Чому не засудити тих, хто кладе своїх батьків вдома?

Багато хто з нас здається страшною ситуацією, в якій дорослі діти приймають своїх літніх батьків. христина беллай І це не дивно, тому що наша ментальність, культура і митниця не відмовляються від літніх людей, але допомогти їм з усіма їх можливою.

Але іноді такий акт є вимушеним виміром, що є життєво важливим для дорослих дітей і їхніх батьків. Ці історії з життя не дозволяють лежати.

Старші батьки



Моя дівчина Ольга є однією з найактуальних жінок, які я коли-небудь зустрівся. Вона завжди думала, що ніхто не мав права сказати їй, як жити. Товстий, сто і двадцять кілограмів жінка більше, ніж що-небудь в світі люблять їсти щільно.





Не дивно, що вона ненависна медицина та її представники. Після того, як останній раз нагадав, що діабетика повинна дотримуватися особливої дієти. Слухаючи такі зауваження, вона відповіла подразненням: «Я не можу без солодощів!»





Коли мама стала хворою, Ольга повинна оплатити її дороге лікування в клініці ендокринологія. Але на поверненні будинку жінка відразу почала з'їсти бочки, торти і цукерки. Без цих продуктів життя втратив всі значення.





Скільки коштує Ольга розповіла мамі, що її захворювання загрожує розвитку ганглени ніг, вона ненароджено ігнорувала її дочку. Тепер мама повернулася в стаціонару, і прогноз на праву ногу дуже бідний. Здавалося б, що людина приніс себе до такої держави, нехай йому страждати. Але це дочка, щоб боротися з цими наслідками. й





Ще гірше: «Моя колегія матері Марина страждає від кількості неврологічних захворювань, які проявляються у несподіваних способами. Жінка може забути їсти або піти в туалет, де вона зручна.





Періодично Марина направляє маму для лікування в лікарні. Після невеликого курсу відновлення жінка стає простіше, але цей період не триває довго. Остання солома була страшною справою: мама займала лише кілька хвилин, щоб піднятися на підвіконня і відкрити вікно.

р.



На щастя, вона не взяла останнього кроку, але прийшла до неї сенсів, коли вона почула склепу вхідних дверей. Марина знала з матір'ю і посипає на своє особисте життя. й





Жінки знають, що їхнє майбутнє буде не менше декількох років від догляду за батьками старшого віку. Ваша родина і особисті інтереси можуть бути забуті. Не дозволяйте собі думати про надсилання родичів до рідного дому, адже в нашому суспільстві це вважається найвищим ступенем байдужості дітей.





Звісно, ніхто з нас не завадить від серйозних захворювань. Але коли людина живе на задоволення, чхаючи на рекомендаціях лікарів і родичів, заробляє букет недуг, це зовсім інша історія. В кінці так званого «смак» все ще закінчується в дамах, адже родичі не залишать його ненав'язаними.





Почувши більше однієї такої історії, мимоволі надягаємо себе на місці цих жінок. Чи є на них ярмарок? Після того, як все життя по догляду за хворою людиною є великою жертвою.

Як ви думаєте про таку проблему? Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное