Подруга-мовиця рекомендована до вибору серіалу, який обов'язково сподобається. Ні. 7 - просто шедевр!

Новий рік практично на поріг, але після радісного і веселого свята життя не закінчується, що означає, що вчасно думати про те, що робити для себе. свято та вихідні.

Звісно, прогулянка з друзями по морозних вулицях і дивиться на ялинку в парку або катання - це чудовий час, який дуже корисний для здоров'я і фігури після святкового свята. Однак іноді ви хочете обернути себе в затишній ковдрі і присвятити час коханню, читання цікавої книги або перегляду захоплюючих серіалів.

Я нещодавно відвідав мій друг Ольга. Ця дівчина була пристрасна до кіновиробництва протягом 10 років, і коли я хочу бачити щось добре, я завжди запитую її за порадами. Я ніколи не шкодую!

На сьогоднішній день кіноіндустрія виробляє таку величезну кількість серіалів, які мало хто може відслідковувати всі новинки, і навіть на фоні високих прем'єр. А деякі цікаві проекти можуть не потрапити в поле зору.

Редакція "Сайт" Я готовий 10 для вас. свінгери Останні два роки, які мало хто знає. Не можна відірвати!

  1. "Епоха після епоху"
    Ця серія сподобається любителям пригод і фантастики. У серці подій є історія спроб побудови ідеального світу. Автор численних культових робіт - одержує ідею винахідництва часової машини. І він робить. Повернеться з радістю, він відповідально готує, щоб спробувати неймовірний винахід. Тим не менш, Джек Ріппер вже зробив так. Синістер вбивця маніак стелу машини і пішов прямо до яскравого і невідомого майбутнього.

    Вражений цим розвитком подій герой кидає все, а також занурює полонину в час подорожі. Серія цікава і виглядає в одному диханні! Дата виходу: 2017.

    р.



  2. "У кращому світі"
    Серія можна віднести до комедії з певним субтекстом. Головний герой фільму Eleanor отримує в рай, де немає похмілля від вина, непристойного одягу замінюється смішними еуфемізмами, а мешканці є справжніми святими. Елеонора отримує там, але ніхто не знає про це, крім неї. Вона проживала своїм життям в повному обсязі, зберіганні та використанні інших людей.

    І відповідно до всіх правил божественного розподілу, дівчина повинна піти після смерті на місце, де вона досить гаряча і неприємна, але бюрократична помилка небесної випадковості зробила свою роботу: героїн отримує краще місце. А потім події розгортаються в самому несподіваному вигляді. Дата виходу: 2016.





  3. "Гіпед."
    Дітям відкривають надприродні здібності. Сім'я змушена приховати від уряду непристойний для молодих мутантів і приєднатися до підземної організації надлюдників. Серія складається з комічних книг. Дата виходу: 2017.



  4. "Дарролс."
    Когнітивні, яскраві, добові та життєпідтверджуючі серії, викладені в трилогії про життя Корфу відомого натурального Історія про свою сім'ю є гідним і дуже своєрідним поданням письменника про його не зовсім нормальну сім'ю англійських стандартів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Цей серіал показує, як майбутній англійський природознавець і письменник Gerald Malcolm Durrell взяв перші кроки.

    Він також зарахований із створенням одного з кращих зоопарків у світі, а також фондом дикої природи, який досі несе свою назву. Дата виходу: 2016.





  5. "Медіцина: Господи Флоренції"
    Події даної історичної драми відбуваються в Ренесансі Італія. У цій серії ви дізнаєтеся, як Сім'я Медікі приїжджає від звичайних торговців до найбільш потужних і потужних кланів в Італії. У сім'ї є значний вплив на духовне, господарське та культурне благополуччя Флоренції. Дуже атмосферна і красива серія. Дата виходу: 2016.





  6. Rellick.
    Rellik - слово "навиків" в зворотному напрямку. Історія розповідається з кінця. Детективи беруть участь у виявленні причин і мотивів, які змусили вбивця здійснювати низку злочинів. Незвичайна структура, коли загадка не закінчується, але сама починка, перетворює сприйняття ділянки на голову. Результатом є гідний кримінальний детектив без позичень. Дата виходу: 2017.





  7. "ОА."
    Історія повернення сліпої дівчинки Peyris Jones додому через сім років після її зникнення. Вона недосвідчено отримала пам'ятки і тепер називає себе ОА. Пейріс не говорить про те, що сталося з нею, кажучи лише про те, що вона була поруч. Мистерські рубці з'явилися на тілі дівчини, і вона сама стала пам'ятною людиною. Пейріс відмовляється розповісти про свою сім'ю та агенти ФБІ, які трапилися до неї, але відкриває серця 5. Дата виходу: 2016.





  8. "Атипічний".
    У центрі сюжету є підліток сам, страждаючи від розладу спектра аутизма. Він повинен вирішувати звичайні проблеми для молодих людей: шукати друзів, зустріти дівчат, спілкуватися з сім'єю. Але хвороба створює додаткові труднощі. Ця серія є рідкісною справою, коли на екрані показана аустика людина, що робить його недугою не фоном для оповіді, але центр сюжету, без надлишок в комедії або надмірної трагедії. Дата виходу: 2017.





  9. Орвілла.
    Щастя і приємна комедія, яка є пародія культи «Star Trek». Дія серії бере нас на далеке майбутнє - 400 років попереду. Центри серії «Орвілл» досліджують всесвіт. На голові ділянки є молодий командир екіпажу, змушений працювати не тільки з командою молі, але і своєю екс-дружиною, яка зламала серце, обманивши на відчуження. Дата виходу: 2017.





  10. «Нездатні пани. Майсель».
    Злий, тонкий і живий гумор цієї красивої комедії не залишить байдужим нікого. Серія працює до 1958 року в Нью-Йоркі. Тут головний критерій успіху жінки – наявність чоловіка. Мирим Майсел – це ідеальне життя, коли чоловік оголошує, що він залишає за собою секретар. Випивати важко, відчайдушний панс. Майсель прибуває в клубі і розкриється рідкісний подарунок.

    Як виявилося, дівчина чудово в мистецтві очікування. Це може зробити людей сміятися навіть просту історію. Життя основного персонажа повністю змінюється, коли вона починає прогресувати в цій роботі! Дата виходу: 2017.







Для тих, хто хоче поєднувати цікавий з корисними, я пропоную вам дивитися ці 10 фільмів, які допоможуть вам вивчати англійську мову. Переглядайте хороші фільми в оригінальному допоможе вам освоїти навички безкоштовної розмови англійською мовою, вдосконалити вимова, розширити словниковий запас. Це чудово, щоб дізнатися мову за допомогою перегляду цікавих фільмів.



Кожен з цих серіалів зможе Захоплення вас з першого рядуТак оберіть будь-який з них і дивитися ввечері, загорнути в тепле ковдру!

Не забудьте розповісти друзям про цю колекцію, адже завжди приємно поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное