11 Сильних котирування від Святого Письма

Коли ви прочитали Святе Писання? Біблії Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ви хочете бути щасливими і успішними, починайте читання Святих Списків прямо з сьогоднішнього дня. Принаймні поезти день. Ви побачите, що ваш розум і якість життя скоро зміниться!





Редакція "Сайт" Я переконаний, що ці сильні Біблії Вони можуть змінити життя. Головне - вірити з серцем і душею, адже кожен вірш несе мудрість життя.

Біблії Цитати
  1. «Богослов! Якщо Бог любить нас таким чином, ми повинні любити один одного. Немає, хто коли-небудь бачив Бога. Якщо ми любимо один одного, Бог нас надихає, і Його любов ідеально підходить для нас (1 John 4:11-12).


  2. «Любо ваших ворогів, благословення тих, хто тебе закохує, добро до тих, хто тебе зацікавить, і молитися тим, хто болить вас і застрахувати тебе» (Матв 5:44).


  3. «Не турбуючись про що-небудь, але в усіх обставинах, чи через молитву, клопотання або подяки, дозвольте вашим запитам бути відомим Богу, і дозвольте миру, що надходить від Бога, що перевищить Ваше розуміння, захищає ваші серця і ваші думки в Ісуса Христа» (Phil 4:6-7).
    7306107

  4. «І, як ви стояти і молитися, пробачте, що ви проти кого-небудь, що ваш Небесний батько може також пробачити вас гріхами» (Mark 11:25).


  5. «Так і ви будете винагороджені, шукати і ви знайдете». Відкриваємо двері перед вами. Він, хто просить буде отримувати, він, хто шукає, завжди знайде, і двері будуть відкриті до нього, які збивають (Маттев 7:7-8).


  6. Я відповість, і я покажу вам, і я покажу вам чудові і недоступні речі, які ви не знаєте" (Jeremiah 33:3).


  7. «Див, і буде вам надана вам; з повним виміром, так що навіть вона буде залити по краю, її заливають для вас, за яким виміряєте, те ж саме буде вимірюватися проти вас» (Лука 6:38).
    722180р.

  8. «Комфорт Господнього, і він буде виконувати бажання свого серця» (Псалм 37:4).


  9. «Сьогодні Царство Божого і Його правдість, і всі ці речі будуть додані вам» (Маттев 6:33).


  10. «Не турбуючись про що-небудь, але в усіх обставинах, чи через молитву, клопотання або подяки, дозвольте вашим запитам бути відомим Богу, і дозвольте миру, що надходить від Бога, що перевищить Ваше розуміння, захищає ваші серця і ваші думки в Ісуса Христа» (Phil 4:6-7).
    672633

  11. «Таким чином запам’ятовуються в цій книзі законів. Вивчайте день і ніч, щоб зробити все, що написано в ній. Якщо ви так, ви будете мудрими і успішними у всіх своїх роботах (Joshua 1:8).




Прийміть час для Бога. Любов і похвала Богом, а потім все буде вірно. Все, що ви хочете, щоб буквально поплавати в руки, як якщо по потоку, як тільки ви вважаєте це.

Не забудьте поділитися своїми друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное