Як правильно побудувати любов

Будівля любовних відносин є важкою роботою і великою відповідальністю. Я завжди хочу подивитися в майбутнє і дізнатися, особливо жінки, чи буде союз міцним і міцним або не почати відносини на всіх. Але життя, як гра рулетки, і ви ніколи не знаєте, що ваш поворот буде.

Звісно, ви не завадите фіналу, але ви можете зловити момент, коли людина почалася. проценти Або ви просто випав з любові. Після всього, головне - своєчасно вжити заходів, щоб зберегти відносини або залишити перед тим, як ви повністю катування себе з стражданнями.





ДепозитФотогалерея

Психологи кажуть, що незважаючи на те, що всі чоловіки різні, існують певні Кошикй Як і фрази, які сигналують, що зв'язок збирається згорнути або було спочатку frivolous. Редакційна колегія розповість про ці слова. "Сайт"й





ДепозитФотогалерея

Зв'язок з мертвим
  1. «Я нічого не бачу, набагато менше, щоб повідомити. й
    Наприклад, чоловік прийшов додому пізно і запитав: «Чи ви були?» "Я не маю відповіді на тебе. Ні, що не означає, що він був з іншою жінкою. Він показує, що він просто холодний для вас. Людина в любові Він сказав, що він мав багато робити або що він зустрів когось на шляху додому. Не приймаємо кожного питання.

    6613167р.



ДепозитФотогалерея

"Я не подбаю про це."
Чоловік - це підтримка жінки. Представник міцного сексу на природі повинен захистити і допомогти його другу половину. І якщо ви почуєте запити або оповідання про проблеми: «Це не моя турбота» або «Це ваші проблеми», знаю, що розбиття знаходиться поруч. Ви напевно знаєте, що, але це важко прийняти його. Але чому вам потрібна людина, з якою ви вирішили все і зробити це самостійно? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не має місця у відносинах.





ДепозитФотогалерея

Якщо ви не любите щось, знайдете когось ще. й
Ми всі недосконалі, але незалежно від того, що хтось говорить, люди можуть і повинні змінитися. Тільки не розвивається і працює над собою. Жінка може зробити коментар або поради, як краще зробити щось. «Якщо щось не підходить вам, знайдете ще» або «Дуже, подивіться на романтичний, помічник, радник...» Таким чином, людина маніпулює вас і безпосередньо висловлює свою байдужість. Взяти людей завжди намагаються знайти компроміс, проаналізувати себе і поради коханої людини. Звісно, важливо, як ви підкажете, що потрібно змінити. Очевидно, якщо ви завжди знайдете несправність, така відповідь не займе довго.

р.



ДепозитФотогалерея

"Я не вірю тебе."
Пам'ятайте, що занадто ревні люди є непристойними або депотечними. Якщо він знаходить несправність з кожним кроком, який ви приймаєте, і протягом 15 хвилин пізно додому, або за розвантажений телефон, він влаштовує ціле допитування і каже: "Я не вірю вам в будь-який шлях", - він просто шукав звичаю, щоб пересуватися або закривши його недоліки. Він не влаштовує скандал над трюфелями. Довіра – основа відносин.





ДепозитФотогалерея

"Я не догляд."
Ви попросите допомогти з вибором сукні або шпалер, і він каже, "Чи хочете, тільки швидше". Запахає, як байдужість. У всіх питаннях, які не стосуються його, людина запрошує вас зробити так, як ви хочете. По-перше, людина, зацікавлена у своїй жінці, завжди хоче взяти участь у житті і не дратівливих трюфелями. Хоча це не варто тягнути його на кожну дрібницю.

9005866



ДепозитФотогалерея

"Ви закручуєте себе."
Коли ви кажете, що ви не задоволені чимось, або ви відчуваєте, що він не звертається до вас, людина подрібнює: «Ви закручуєте себе». Він може бути правим, але запитати його, щоб виправдати його точку. Людина в любові буде сказати щось, я просто працюю важко і втомився. Але я шукаю тебе. Але хто отримує холод, починати зануритися і звикнути до отримання.





ДепозитФотогалерея

« » » » » » » » » » » » » » »Я дійсно люблю тебе.
Здавалося б, що визнання любові може пообіцяти погано? Але слухайте, там багато слів. Фрази з такими вставками «Я дуже люблю тебе» або «Особливо я люблю тебе» зазвичай говорять у захисті. Людина намагається маніпулювати почуттями. «Я люблю тебе. й





ДепозитФотогалерея



Психологи, звичайно, мають право, але не можна стрибати до висновків і паніки. Важливо пам'ятати, що всі чоловіки різні, і шлях ви спілкуєтеся з ним грає величезну роль. Прийміть трохи більш торкнувшись тону, і всі питання будуть вирішуватися самостійно. У будь-якому випадку, всі проблеми повинні обговорюватися з вашим супутником, і не закриті і сліпо слідувати думки експертів. Якщо ви почуєте такі фрази тільки випадково, то вам не доведеться турбуватися.



Розкажіть, чи погоджуєтесь з сімейними психологами. Поділіться цікавими статтями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное