«Такі золоті правила самозбиральної роботи краще, ніж наркотики. й

Людина – це комплекс систем. Не знаю, що ми здатні. Потужність слова і людської думки має незахищену цілющу енергію, і це здається безкінечно вилікувати будь-яку хворобу без духовного загоєння. Для запуску зцілення Для збільшення рівня внутрішньої життєвої енергії організму необхідно збільшити рівень. Потім можна вдало побороти хворобу і відновити здоров'я!





"Сайт" Прості рекомендації, які навчать Вас цінувати життя, допоможуть відновити здоров’я тіла, а душа - щастя і мир. Спробуйте дотримуватися цих рекомендацій незалежно від того, чи є у вас проблема або ні. Ви побачите, дуже скоро життя буде грати з абсолютно різними кольорами. Скажіть ваше тіло. !

Зцілити себе.
  1. Пити 0,5 л чистої осілої води тричі на день. Під час процедури повторіть собі: «Я здоровий, я загоє!»
  2. Зробіть час для самомасажа. За 15 хвилин на добу з енергією та життєздатністю. Просто потріть сухий корпус своїми руками, приділіть особливу увагу голові, шиї, грудях і ногах.


  3. Навчіть себе, щоб перейти до ліжка о 22:00 і отримайте перші промені. Коли ви йдете на ліжко, скажімо собі, «Нехай я збираюся до землі загоєння, де я збираюся загострити». Якщо у вас є можливість, ви можете спати на обід, але не довше години.
  4. Зверніть увагу на дихання. Він повинен бути гладким, вільним, без затисків, з почуттям внутрішнього радості. Спробуйте видихляти 2-3 рази довше, ніж вдихання і не забудьте контролювати дихання протягом дня.


  5. Зробіть список цілющих слів, які ви повторите кілька разів на день. Наприклад: «Я забезпечений, я здоровий!» Загоєння енергії надходить в мене. Загоєння органів. Моя печінка, голова і нирки стають здоровими. й
  6. Спробуйте отримати проблеми зі здоров’ям вашого голови. Не думайте, чи розповідаєте про вашу хворобу. Дуже важливо!


  7. Як часто можна бути в природі, насолоджуватися єдністю з землею, подивитися на небо і помилуватися хмарами. Гарний настрій і свіже повітря є запорукою здоров'я.
  8. Послухайте смачну енергійну музику протягом дня і розслабляючи музику вночі. Танець, співайте разом, насолоджуйтеся моментом!


  9. Досить часто, але невеликими порціями, 5-6 разів на день. Проста домашня їжа є найбільш корисною. Варити кашу вранці, їсти салати, сауеркра, домашній хліб. Але про вазоконстрикторні напої доведеться забувати: немає чаю, кави, спирту.
  10. Спробуйте загартування! Спочатку залийте холодну воду на ноги, потім коліна, отримайте вище і вище, поки ви починаєте залити голову. Під час обряду подумайте про загоєння вашого тіла.


  11. Почати грати в спорт. Не варто їхати в тренажерний зал, в домашніх вправах є те, що вам потрібно! Зіткніть, запустіть навколо, відштовхуйте і практикуйте з гантелями. Головне для роботи важко і піт.
  12. Складання одного дня на тиждень. Якщо ви не можете їхати в день, похилого менше. Переддень і під час швидкого дня, скажімо собі, буду здоровим в обміні для цього швидко. Я тебе!
    р.

  13. У вас є спокійні та сердечні розмови з близькими. Це чудовий спосіб обміну позитивною енергією, що приносить вам і ваш партнер в гармонійному стані.
  14. Видалити всі канали негативної інформації. Подумайте тільки добре. Послухайте улюблені пісні. Не тільки приємні і позитивні емоції!


  15. Дуже міцні вправи! Візьміть невеликий подих, а потім утримайте рот і ніс пальцями. Я хочу жити! Відкрийте пальці. Зробіть дихання і скажи його знову. Таку практику буде сигналізувати ваше тіло сильний бажання жити, а потім хвороба почне відредагувати. Зрозуміло, захворювання часто приходять з підсвідомого знецінення власного життя.

  16. Візьміть 5 хвилин на день, щоб добре подумати. Сприятуйте комфортно і подумайте знизу вашого серця: «Чи все буде добре, може бути все добре!»


  17. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Наприклад, після тижня ви бачите себе сміятися і весело в якомусь знайомому місці. Такі думки для одного або двох заряджають сильні життєві енергії і здоров'я.
  18. Це найголовніше. Поставити Бога за допомогу. Прогуляйтеся в храм і попросіть загоєння. Вам буде приємно!




Змінюючи своє ставлення до себе і здоров'я таким чином, ви відкриєте приховані можливості свого тіла, і зробіть життя радісним і процвітаючим. Якщо Вас цікавить практика самооздоровлення, читайте її. Книга Louise Hay “Діти себе”!

Відомий психолог дає ряд загальних порад, які допомагають підтримувати бадьорість, здоров'я, настрій, допомагають стати щасливим і успішним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное