Думка Андрія Кончаловського на голодації

У серпні минулого року відомий і неймовірно талановитий режисер і сценарист Андрій Кончаловський став 82-річним, і він все ще веде активний спосіб життя, робить фільми, подорожі, піднімає два дітей і багато онуків, в той час як надягаючи грає в театрі і писати книги.

Я завжди зацікавила питання про те, як хтось керує реалізувати себе у всіх сферах, щоб бути активними та енергійними навіть у дорослому віці, а інші лангуші в хворобі та розчаруванні. Що це таке? спадщина відомі люди?

р.



Редакція "Сайт" для вас життя-курс І слова Андрія Кончаловського. Скажіть так, щоб життя!

Директор визнав, що за останні десять років він мав кілька складних життєвих ситуацій, з яких він іноді отримує сльози. Тим не менш, Кончаловський у всьому, навіть у ударах долі і складних випробувань, навчився бачити сенс і не відмовитися. На 80 років Андрій все ще сповнений життя. Тексти пісень, а це означає: І він завжди намагається зберегти його. оптимістичний Що відбувається.

«Це дійсно допомагає багато, особливо в найважчих моментах мого життя!»





«Життя – біль, так». Дерево болить. Але життя більше про бажання. Життя страшного. Вимирання. Як тільки ви бачите відвертий погляд і відсутність будь-яких бажань, то все, життя закінчена. Вам необхідно обдурити свої бажання до тих пір, поки у вас є їх, і все буде. І творчість і все. Швидке тривале життя. Досягнення посилюється, щоб переслати на небо.

Дефіцит створює дивовижне почуття задоволення! Коли я голодую або на дієті, є дуже різне ставлення до їжі і шматка хліба. Дефіцит дуже важлива в усьому. У свободі, що дефіцит необхідний, навіть необхідний, говорить відомий режисер і, на мій погляд, він правий!





«Для того, як людина має всю свободу в світі, він стає твариною.

Не можна думати про те, що буде після закінчення життя. Крім того, з віком необхідно продумати про такі речі. Чим далі ви живете, тим цікавіше зрозуміти, що саме у вас. Скінченна сутність вашого проявляється і неутворена.

Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що є щось там, що залишається назавжди. Я кажу, що гедонізм зникне, коли ви розумієте, що буде життя, з його щоденним хлібом і співати птахів, але без вас. Звичайно це страшно. Але до тих пір, поки ви не будете жити.





Кончаловський вважає, що право людини – це хімера та помилкові рухи європейської цивілізації. Це величезна диктатура брехні. Права людини не поважають в будь-якому місці!

«Всі великі цивілізації будуються на обов’язках; права людини не можуть бути розміщені над обов’язками.

Хто не виконує своїх обов’язків. Дивитися на китайської цивілізації, подивитися на християнську цивілізації, є обов'язки. Коли людина отримує всі права, він, грубо кажучи, втрачає свою форму людини. Які мита? Це культура! На мій погляд, ліберальна європейська думка веде до абіса тільки тому, що вона фетишізована права. Це спосіб пекти. Я в цьому сенсі некурентність і ватнік! – з дозою заліза говорить Андрій.





Глобалізація руйнує суверенітет держав. А наші глядача, на жаль, все частіше стають фільмами американців. Вони їдають попкорн під час сеансу. Що таке великий фільм? Тому що всі роси. Голлівуд робить фільм для курчат. Я зроблю фільм для читачів. Закон ринку, коли попит визначає постачання, веде до руйнування культури.

Оскільки попит завжди нижчий, ніж він повинен бути. Маса деструктивна. Людина має індивідуальність. Біблія говорить про те, що шлях до важкого і вузького. Саме тому відбувається в мистецтві, що ринок стає все більш і більш масовим. й

Полегше жити без зусиль, і без зусиль немає зростання. Я думаю, що це дуже вірно, що люди, які читають книжки, будуть контролювати тих, хто не знає.

3610Р. 4200Р.



«Ми всі зміни, тільки ідіоти не зміняться. З віком виникають інші ілюзії. Чому ілюзії? Щось десять років ми скажемо, ой, що я був.

На тридцять днів ви думаєте, що ви були приступні до двадцяти, на сорок ви думаєте, що ви були наївні на тридцять. Я був молодий чоловік в сімдесяті.





Про те, як він зумів впоратися з ситуацією, коли дочка Маша впала в кому після аварії. Допомогло книгу «Сай життя Так!» філософ Віктора Франка. Після читання він зрозумів, що навіть в такій трагійній ситуації можна знайти сенс.





Цього року Андрія Кончаловського та його красива дружина святкують 20-річчю весілля. Засмага режисера і акторки нещодавно приніс їм золоті орли для фільму Рай, де Юлія відіграла основну роль.

Зберігаючи теплі та гармонійні стосунки в сім'ї допомагає директору мудрості, оптимізму та любові. Також відомий режисер кожної ночі перед сном завдяки Всесвіту за минулий день і періодично влаштовує застібки днів, що їсти точно на день.





Для тих, хто цікавиться темою загоєння, я пропоную вам ознайомитися з методикою загоєння Paul Bragg.



Чи подобається вам статтю? Поділитися мудро Відомий режисер з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное