«Якщо я скидаю їжу на підлозі, то з'їсти його!» Дитячий лікар стверджує, що харчування від підлоги набагато безпечніше, ніж щоденне використання.

Звичайно ви знаєте, що виникає відчуття, коли сендвіч летить на підлогу. У ці секунди всі болі і роздратування плетені в одну думку - але не оливаються. Збережіть довгоочікуваний ласощі?





Відомий правило з дитинства - швидко піднятий не вважається осені. Чи дійсно це працює? Або, навпаки, піднімаючи корм, ми додаємо до нашої роботи тіла, щоб боротися з небезпечними бактеріями? Безсумнівно. Особиста гігієна та здоров’я людини Вони безпосередньо підключені.

Весь науковий світ зібрав біля сендвіча. Навіть придумав особливий правило «5 секунд», де їжа, яка доторкнулася до підлоги, залишається безпечною протягом 5 секунд. Потім вони починають накопичуватися на ньому. злоякісній

Що мені подобається крап. Уявіть свій хліб лежачи на кухні на підлозі очікування. Герми чекають. Після 5 секунд вони атакують здорову їжу. Але якщо ви покажете екстремальну майстерність і спритність, ви можете зберегти сендвіч без наслідків! Головне - проживання в 5 секундах.





Відомий Дитячий садок Євген Комаровський Медична наука говорить про те, що якщо ви піднімаєте їжу на підлозі, нічого не станеться до вас. Однак не рекомендується їсти підлогу, а правило 5 секунд не дуже працює. Важливо враховувати ступінь ризику, що залежить від того, що падає і де.

У переважній більшості випадків герби не живуть на підлозі, але на руках людей і ротах! Бабця, яка поцілунає дитину, часто небезпечна, ніж умивний підлогу. Не варто породжувати бруд в будинку, але зайві чистоти - серйозний удар до імунітету. й

1967-1971



ДепозитФотогалерея

Що робити з нею підлогу? Чи варто фіксувати? У будинку багато небезпечні поверхні! Ось як американський говорить його. Професор педіатрії Орона КерролНе існує чарівного безпечного періоду. Але навіть так, я буду їсти їжу, яка впала на підлогу кухні. Чому? Що це не так, що брудні. ?

Відомий мікробіолог Карл Герба Вивчав бактерії, які живуть на відкритих поверхнях в середніх будинках. Його команда визначила, як добре очисні вироби ручили очистку поверхонь кишкової палички. Ви будете здивовані в результаті!





Виявляється, лише 2,75 колонії кишкових бактерій E. coli на квадратний дюйм, що мешкають на кухні. На ручці холодильника стільки, скільки 5,37 колоній, на кухонному столі - 5.75! І ми так хвилюємо, що нам доведеться викинути куки, які впали на підлогу. Скільки разів ви подивилися в холодильник сьогодні? У вас є сніданок на кухонному столі?

У нашому будинку є ванна кімната. А найнебезпечніший унітаз? Ми піклуємось про туалетне крісло, ніж ми думаємо. Тільки 0,68 колоній, що живуть на його поверхні! Але на зливній кнопці майже 35, а на ручці змішувача 15.84! В господарських лідерах бруду не є ґендером.





Ми збираємося трохи далі і подивимося на медичні фахівці. Люди люблять людей, але більшість мобільних телефонів є домом до 95% небезпечних некомерційних бактерій (госпітальних), і 52% – мирно живе золотистий стафілококок. Але дотримання правил особистої гігієни Посуд не завжди проводиться після кожного дзвінка.

В лідерах брудних рейтингів, звичайно, грошей. Ви завжди миєте руки, коли ви їсти вуличну їжу, яку ви платите за готівку? 94% від векселів по колонізують бактеріями, 7% яких є патогенними для здорових людей і 87 % для госпіталізованих людей і з імунними проблемами. Я впевнений, що ваші гроші в вашому гаманці. Коли був останній раз, ви його очищали?

Р



Якщо є щось в будинку, що брудніше, ніж гаманець, це звичайний, невидимий і невизнаний кухонний губка. Більшість людей не думають про дезінфекцію. Не торкайтесь нікому. Чарльз Герба ідентифікував її. брудний об'єкт в будинкуДо 20 мільйонів колоній на дюйм! Термін його використання - максимум тижня, і оптимально 3-5 днів!

Я не збираюся писати про зубну щітку, змивку, рушники та дверні ручки. Кожен будинок є величезним розведенням землі бактерій. Ми живемо в ній, доторкнувшись брудних об'єктів, і нічого не буває!

Не береться вищенаказана інформація як довідник до паніки, впадають в параною і масивно купуйте дезодораційні розчини. Важливо вчити себе і ваших дітей, щоб мити руки після ходьби, перед їсти, після гри з тваринами. Немає кращого способу захисту від вірусів і бактерій, ніж миття руки.





ДепозитФотогалерея

Пам'ятайте, що надмірна стерильність має поганий вплив на формування імунітету дитинства.

Звичайно, ви можете подумати абсолютно по-різному. У будь-якому випадку, приймати поінформоване рішення з урахуванням реальних ризиків, не довільний період часу, для якого різні об'єкти дотику.

р.



Якщо вам сподобалося статтю, покажіть її друзям на соцмережах! Багато людей не знають, що відбувається в домашніх умовах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное