Що таке запорука гарного настрою і як навчитися насолоджуватися простими речами

Я хочу стати щасливою жінкою. З дитинства я займався малюванням, актором, співом, танцями, рукоділлям. Школа, інститут, улюблена робота в галузі дизайну інтер'єру, яку я прикрашав. Це не робота, але улюблене, що приносить задоволення.

Але в одному місці все пішло... Все почалося розсипання, і від життєрадісної і радісної дівчини я перетворилася в авід песимист. Я не ходив через багато чого, що я ходив, але це не до тих пір, поки багато речей почали шукати сірі до мене, і описувати мене, можна легко сказати, що для цієї людини, так як вони кажуть, «скло завжди половина пусте. й





ДепозитФотогалерея

Я не знаю, як довго я був в такому страшному місці. депресія А де б я забрав мене, якщо це не було для "Передня реальність". Вадим Зеланда і кілька практик від цієї книги, без чого зараз не обійтися один ранок.

“Трансурфінг реальність” – це серія книг, які колись шокують світ! Автор цих естселерів, Вадим Зеланд, є дуже загадковою людиною, маловідоме про нього, його фотографії мало людей бачили. Тим не менш, він зумів підвести підсумки і передати в доступній формі знання, які збираються протягом століть.





Хороший початок дня часто призводить до того, що день в цілому успішним. Але є дні, які ви не можете почати з будь-якої причини. Причина може бути будь-яким: відсутність сну, погана погода поза вікном, нелюблений бізнес, пригнічне завдання, яке ви не можете вирішити протягом тривалого часу.

Що робити, якщо день не пішло вранці? Чи загублений день і ми можемо тільки сподіватися, що завтра буде краще? Тим не менш, сьогодні ви ще не зможете отримати щось добре з цього дня.

р.



ДепозитФотогалерея

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я приготував 3 швидкі способи для вас. з і встановити життя для успіху і позитивного способу.

  1. Оцінити те, що ви маєте.
    Я особисто використовую цю техніку щодня. Я можу сказати з впевненістю, що це дійсно працює. Що потрібно? Затишне місце для вас і налаштуйте тривогу 2 хвилини. Тільки за 2 хвилини і без вихідних розмов! Покажіть себе, я не відчуваю себе занадто добре прямо зараз, але що в моєму житті я можу подякувати і оцінити?

    Я зазвичай поселився на одному простому місці: смачна їжа, яку я можу дозволити собі, мій здоров'я (як у мене є руки, ноги, голова, мій серце б'є і я дихати), і у мене є дах над головою.





    ДепозитФотогалерея

    Тільки ці думки змінюють свідомість, перенаправляє їх від негативного. Тоді я починаю з цією думкою. Я розумово переходив з даху до теплого будинку, до чистої води в склі, що сидить поруч з комп'ютером, до того, що я можу працювати з дому, коли він дощує зовні.

    Всі ці ментальні стрибки Я роблю, просто ковзаючи очі навколо кімнати, в якому я. Це як стрибки з скелі, щоб скеляти потік. Я не поспішаю всіх цих речей. Це робить мене щасливими і більш відкритими.





  2. Як ви хочете відчувати себе.
    Ми можемо також працювати в протилежному напрямку. Так, якщо ви хочете стати більш позитивним або енергійним, діють як хтось, хто є позитивним або енергійним. Наприклад, можна спробувати подивитися на неприємне завдання як щось цікаве і цікаве. Також намагайтеся підходити до рутину з творчістю – відповідаючи деякі електронні листи або спілкуючись з кимось позитивно і з ентузіазмом.





    ДепозитФотогалерея

    Знайти позитивну сторону! Наприклад, якщо ви відчуваєте себе немотивованим, апетичним або нервовим перед нарадою, розкажи себе, що я побачу один з кращих друзів, перш ніж зустрітися з вами, і що робить вас краще! Знайдіть вашу хорошу причину. Не легко іноді, але це працює занадто.

    р.



ДепозитФотогалерея

Подумайте час і дайте комусь комплімент. Ну, цей прийом буде зануритися не тільки ви, але і інші.

Зайдіть лише одну хвилину, щоб пам'ятати щось, що ви дійсно цінуєте про людину в номері поруч з вами. Потім дайте йому або її комплімент, який ви просто зробили.





Я впевнений, що він або вона буде щасливою. Ви відчуєте хорошу і заряджати позитивом від посміху, щасливої особи, яка отримала комплімент. Ви станете ще краще настрою.







Він також може бути ноутбуком, ноутбуком або звичайним документом, суть якого полягає в тому, що вам потрібно писати в ньому щодня протягом 10 хвилин, які ви вдячні за цей день. Протягом тижня ви помітите, що ваш список подяки виросте більше, і ваші почуття виконання і щастя будуть супроводжувати вас всюди.

р.



Я також рекомендую вам прочитати 5 ефективних порад для розробки позитивного мислення. Позбутися від поганих думок, а потім ви досягнете успіху в житті. Навколо себе тільки хорошими людьми і пам'ятайте їх за свої досягнення. І намагатися не дивитися новини!



І як використовувати його для настрій? Я буду раді, якщо ви поділитеся досвідом з нами в коментарях, а також розповісти друзям про цю статтю, можливо, це може бути дуже корисним для деяких з них. Доброго дня! Посмішка частіше.

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное