Я вилікував мій щитовид! 5 спеціальних вправ допомогли відновити роботу ендокринного органу.

«Спілки почали зникнути...» – відразу скаржаться на мою матір’ю, що не відчуває себе добре. І це не так страшно, якщо ця ситуація не тривала. За півроку вона була найбільш енергійною жінкою, яку я знав і не могла позбутися від почуття виснаження і втоми.





Моя мати використовується для того, щоб отримати достатньо сну, але зараз вона часто йде на ліжко протягом дня. Звісно, він відчуває величезну кількість провини, залишивши свою домашню роботу незакінченою.





Недавно знаходився сестра матері. щитовиднийй Лікар негайно попередив про передачу захворювання на спадщину. Після цього я прочитав ільодовий список симптомів похилого недуги: пригнічений настрій, пригнічення, часті запори, випадання волосся і багато іншого...

Порушення щитовидної залози



Повернувшись до лікаря, мій здогадок був підтверджений: мама теж постраждала від цього захворювання. Крім медичного лікування ендокринолог консультує її на практиці спеціальні йога-асани, які допомагають відновити щитовидну залозу.

Через два місяці терапії і щоденної практики йоги, мама почала відчувати себе краще. Спробуйте ці п'ять найефективніших вправ для зміцнення важливого органу. ендокринй





  1. Матсія
    Це одна з йога поз, яка дозволяє активувати не тільки щитовидної і паратиреоїдної залози, але і всю ендокринну систему. Щоб виконати вправу, потрібно лежати на спині. Згинаючи ноги в колінах і натискаючи ноги на підлогу, слід слигти руки під стебла. Далі потрібно подихати і з'єднувати лопаті, підняти верхню частину тіла. Наступним кроком є кинути голову назад. У цьому положенні потрібно linger від 15 до 30 секунд.




  2. мастурбація
    Цей особливий асан допомагає поліпшити роботу щитовидної залози і статевих залоз. Також вкрай корисно для закривання хребта і порушень сечостатевої системи. Щоб виконати вправу як правильно і ефективно, потрібно коліно, і закріпивши їх по ширині тазу, залиште ноги на підлозі. Потім слід відхиляти назад, і вийняти руки підборами, кинути голову назад. У цьому положенні потрібно linger протягом 30 секунд і спробувати дихати плавно.
    527780



  3. Бхуджанська
    Бужангасана, або кишка кобра, має потужний вплив на гормональну систему людини. стимулює функції надниркових залоз і благотворно впливає на роботу статевих органів. Стародавня традиція говорить про те, що Бужангана призначена для вигодовування внутрішнього вогню і пробудження влади Кундаліні. Щоб виконати цю асану правильно, потрібно лежати на підлозі обличчям і відпочивати на підлозі ногами. Потім кладуть руки під плечі і повільно піднімають тіло. Покиньте голову назад, потрібно тримати в цьому положенні для декількох дихальних циклів.




  4. Сарвангасана
    Особливо корисний людям, які страждають від захворювань дихальних шляхів. Також важливе значення постави свічки для залоз внутрішньої секреції. Щоб виконати класичний вправо, досить лежати на спині і затягнути ноги до живота. Потім слід відірвати тальвіс з підлоги, і відпочивати на ньому долонями розтягувати ноги вгору. Тривалість асани - 5 хвилин.
    , доб. 4



  5. христина
    Галасана, або поява подушка допомагає зміцнити і омолодити нервову систему організму. Активно стимулює роботу гіпофізів, а також залоз внутрішньої секреції. Щоб правильно виконати вправу, потрібно лежати на спині і розтягнути руки за голову. Далі, при видиханні, без допомоги рук, витягти коліна до грудей і взяти ноги за головою. Зловивши руки ніг, слід стояти в цьому положенні не менше 1 хвилини.






Дивіться в цьому відео докладний майстер-клас з виконання лікувальних вправ!

про:blank

Важливо розуміти, що такі вправи протипоказані у людей, які страждають від функції гіпертиреозу, захворювань хребта, травм коліна, високого або низького тиску.

Ви не знаєте і ваших близьких! Не забудьте поділитися корисною статтю з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное