Чи потрібно робити хліб з п'яти літрової пляшки?

На сьогоднішній день більш популярні речі в стилі ручної роботи, тобто зроблені вручну. Вони відчувають тепло і любов людини, яка їх зробила. Також я хотів, що навіть найпростіші і найдешевші матеріали можуть перетворюватися в красиві і корисні предмети побуту.

Два тижні тому я відвідав другу шахти. Я дуже люблю відвідати Ольгу, бо її будинок так цікавий, і вона просто сповнена різних речей. творчоХто любить спілкування з друзями та знайомими. Я прийшов до неї за порадами про те, як прикрасити будинок на Новий рік, але що я бачив на своєму кухонному столі, застрягти мене на ядру.

Я люблю красиві страви і незвичайні предмети побуту. І я також закриваю речі з історією, тому побачила радість Ольги хлібобулочнийЯ був зачарований. Але найцікавіше, що вона зробила своїми руками, а з пластикової пляшки! Побачила відео на каналі «Майстер Сергійч» і ламається в полум’я, щоб зробити той же шарм. Відео буде нижче! Канал чудовий, тому багато корисних речей можна побачити на ньому.

549083



Ознайомитися, як вона зробила таку красу в вечірці одного дня, я зміг зробити подарунок своєму будинку у вигляді нової і стильної хлібної коробки.

Редакція "Сайт" Я подарував вам незвичайний майстер-клас. Як приготувати хліб з п'яти літрової пластикової пляшки.

Вам потрібно.
  • п'ять літрів
  • Новини
  • ПВА клей
  • термоклей
  • серветки
  • серветки
  • акрилові фарби (чорний, бузок і золото)
  • лак
  • 100г горох (халф)


Виробництво
  1. Для початку візьміть п'яти літрову пластикову пляшку і відріжте дно і шию. Потім покладіть її на боці, розмітіть на дно 8 см і обріжте горизонтально на одну сторону і другу розділити заготовку на дві половинки.



  2. Дно пляшки не потрібно викинути – вирізати її навпіл.



  3. І зараз ці дві напівкруглі частини потрібно клеїти по обидва боки до основної заготовки. В'яжемо кисть поперек, прикріпіть частини до половини пляшки, яка незабаром перетвориться в хлібопекарський покрив.



  4. Тепер вам потрібна стара газета, вам потрібні смужки. Після цього розвести клей ПВА з водою в співвідношенні 1: 2. Перед зануренням газетних стрічок в клей, вклейте їх пластиковою заготовкою. Зробіть два шари зовні і всередині.



  5. Змастити цю паперову поверхню по обидва боки з клею ПВА пензлем. Тепер ми приїжджаємо до шиї, яка також повинна бути запечена газетами.



  6. Зачекайте, поки всі частини майбутнього хлібопекарня повністю висихають, і приступають до склеювання двох частин гарячим пістолетом.



  7. На краю хліба і округлої частини-лега, яка стане підставкою, малюємо хвилясті лінії. Це зручно зробити за допомогою монети, що надходить до попереднього контуру. Rediscover the PVA клей з водою, змащуючи заготовку з цією сумішшю, щоб приклеїти тонкі серветки в два шари по периметру.

    А тепер переходимо на щільні серветки з малюнком. Ви не потребуєте кольорової частини, щоб покласти її біля. З нижньої білої частини потрібно перекручувати тонку трубку, для зручності змочування її водою. Такі елементи потрібно зробити мотузку, склеюючи їх на хвилястий край хліба.





  8. Тепер приклеїти по краях половинок сухого гороху, розмістивши їх опуклою стороною зовні. р.



  9. Нанести візерунки на заготовку маркером, а потім приклеїти різні локони з попередньо прокручених серветок по запланованих лініях.



  10. Коли всі декоративні елементи готові, ми переходимо на фарбування. Перше, що необхідно покрити хліб акриловою фарбою чорного кольору. р.



  11. Потім нанесіть лакову фарбу на локони і інші декоративні елементи, а потім проходите через опуклі частини з золотистою фарбою. Коли фарба висихає, можна покрити хліб акриловим лаком.



    до 1 2 3 4 5+

  12. Так, хліб готовий. 356192





Дивіться відео

про:blank

Редакційна колегія Фентезі та винахідливість людини немає обмежень! Для того, щоб ви були впевнені, що це ще більше, я пропоную вам ознайомитися з унікальним майстер-класом з виготовлення портативного пилососа з непроваджених матеріалів (в тому числі пластикових пляшок).



На перший погляд, здається, що такий об'єкт можна використовувати тільки в країні. По суті, такий продукт може бути кухняРозроблено за останніми модними тенденціями.

Чи подобається вам статтю? Розкажіть ваші друзі про цю ідею, тому що натхнення є настільки цікавим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное