Ендокринолог Роберт Люсіг: «Ми волонтери, щоб годувати своїх дітей!» Це планетарна проблема ...

Звичок здорового здорового здоров'я вже давно з моди. Парадоксально, за останні 15 років, кількість зрілі 30% більше, ніж голодний. Це статистика не для індивідуальної країни, але для всього світу. Проблема набирає імпульс - кількість зареєстрованих ендокринних захворювань подвоїв!

3610Р. 4200Р.



ДепозитФотогалерея

Це не підроблені номери, щоб привернути увагу. Це факти з реального дослідження професором Університету Каліфорнія, Сан-Франциско. Роберта Lustigй Можливо, він є найпопулярнішим лікарем в США, а також автором відеолекцій «Fat Chance» та «Sugar: The Bitter Truth».





Минулого року команда Люсіг опублікувала потужну Дослідження ринку харчової промисловостій Результати шокують! Виявляється, що в самому серці епідемії цукрового діабету і ожиріння є нездатною звичкою їжі, яка підтримується і підтримується їстівками.

Я не думаю, що це теорія конспірації. Кожен аргумент викладача повернувся до перевірених наукових даних останніх років. Сьогодні 5% населення на планеті вже має цукровий діабет, і це число зростає щорічно.





Світова картина терористична. За статистикою кількість людей з ожирінням підвищиться на 42% до 2030 року. Про Америку та Мехіко Ви запитаєте, що ожиріння потрібно робити з діабетом? З'єднання очевидна - часто це два. Контактий





Через інсулін, зайвий жир накопичується в організмі людини, і в той же час цей гормон не дозволяє його розбити. Чим більше жирової тканини в організмі пацієнта, тим вище його інсулінорезистентність, а більш гормон в крові спостерігається більше ожиріння. Виявляється замкнене коло, потім звичайна їжа. Підвищує цукор крові людиниІ є цукровий діабет (другий тип).

Ожиріння призводить до заяви, що ми намагаємося дотримуватися: бути здоровими, потрібно їсти менше і рухатися далі. Вам необхідно мінімум їжі і максимум фізичної активності. Якщо ви не знаєте, що ви не несете відповідальності.

Вирівнюючи мінімум калорій, ми не розглядаємо їх походження і, ймовірно, переваги. Погляньте на свій раціон. Середня школа - часто немає використання! Різні продукти харчування поглинаються по-різному. Виявляється, що набагато небезпечніше для людини не жирні продукти, але солодкі.

Нехай люди знають, що здоровий жир необхідний для належного обміну речовин. Немає регулярних вправ не принесе результатів, якщо виникають проблеми з харчуванням.

Енергія барів і нежирних йогуртів є самовідчуттям, що болить. Ще більш небезпечна їжа, в якій масло, сіль і цукор фаршировані душею. У мозку людини немає механізмів, які викликають залежність від жирів і солі. Але можна використовувати для солодощів, існує такий механізм.





ДепозитФотогалерея

Цукор працює за таким же принципом, як тверді препарати. Крім того, система винагороди в мозку влаштовується таким чином, що при розробці залежності до одного препарату людина одночасно розвиває наркоманію іншим особам, що він не бачив у своєму житті, але що викликає однакові біохімічні процеси. Так виходить, що людина, солодкийВже схильний до алкоголізму і наркоманії!

Харчові виробники попередили, що це фантастика та інша змови. Але з телевізійних екранів тільки заливає рекламу солодкої соди, бруски і глазуровані крупи, які замінять повноцінне борошно. Це РозумнийПряма запроваджування ваших продуктів! З цукром, звичайно.





ДепозитФотогалерея

Покажіть мені список магазинів, які не мають цукру. Овочі, фрукти і крупи не підраховують. Скрізь, починаючи з хліба і йогурту. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Всього за сім років, від 2000 до 2007 року, рівень глобального цукрового діабету з 5,5 до 7 відсотків. Всі різні фактори, цукор та інші вуглеводи-багаті продукти грають пряму роль. Калорій, який цікавий, в самому собі не так важливо: якщо їсти 150 кілкалорій більш в день, то ймовірність цукрового діабету підвищується тільки на 0,1 відсотків. Однак, якщо ви отримуєте ці 150 калорій за допомогою солодкої соди, ймовірність заробітку захворювання збільшується в 11 разів.

Про чверть всіх випадків цукрового діабету в світі викликано не спадковістю, анотаціями або перевиправленням, але цілком і виключно цукровим діабетом.

Цукор - найкращий двигун торгівлі. 80% їжі на ринку містить його. Формула успіху смачної їжі "від виробника" дуже проста - якомога простіше висадити людину на цукор. Ми знайдемо себе беззахисними, за участю дітей Цукровий пісок І ми не помітимо про зростання епідемії пов’язаних захворювань.





ДепозитФотогалерея

Тепер я збираюся атакувати захисників солодкого і розповість про важливість глюкози в організмі, що це точка? цукор і речі, як це. У цій статті ми намагалися розкрити одну сторону цукрової залежності, яка повністю підтримується харчовою галуззю.

Я проти рафінованого цукру і піску, і я не бачу нічого хорошого в ньому. Стоптування цукру, я позбавлявся від багатьох проблем зі здоров'ям, постійної втоми і дратівливості. Навіть загублена вага без особливого фізичного навантаження. Це важко, але це варто!





ДепозитФотогалерея

Редакційна колегія Я пропоную вам ознайомитися з Правила здорового життя Від дитячого ендокринолога Роберта Люсіга.

  1. Взяти цукор з вашого сніданку назавжди. Смажена каша, цільний хліб, яйця, овочі та фрукти.
  2. Не лякати себе! Забудьте про синтетичні та натуральні цукерки. Всі вони мають побічні ефекти і можуть викликати шкоду для здоров'я.
  3. Збагачений раціон з клітковиною. Зніміть використання винограду, спробуйте не перетворювати їжу в сік.
  4. Їжте більше натуральних продуктів. Пам'ятайте, лікування цукрового діабету багато разів дорожче, ніж здорова їжа. Перейти на напівфабрикати з рідкісних випадків.
  5. Не варто купувати низькожирові продукти, вони без використання.
  6. Їжа Eat, що посилює здоров'я. рівень серотоніну: риба, м'ясо, бобові, морепродукти, горіхи, гриби, овес, гречана, дати, молочні продукти, кунжут, насіння гарбуза.
  7. Зваріть свій власний продукт і знижуйте кількість цукру в домашньому харчуванні. Поведи мене, можна зробити смачний торт або печиво з мінімальною кількістю солодки.


Якщо вам сподобалося статтю, покажіть її друзям, то є, ймовірно, міцний солодкий зуб серед них.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное