Як зробити тапочки від повсті

Ви чули про Josh Jaccus? Я ніколи не бачив свою дивовижну роботу, від сумок до взуття. У самому серці своєї популярної продукції є ідея створення зручного контейнера для повсякденного використання з одного твердого шматка відчував. Так що нічого (або не що-небудь) має бути стібка. Просто порізати.

Коли я бачив його комфортно і дуже жіночні речі, я відразу хотів щось схоже. Я не можу дозволити собі купити дизайнерські вироби, я вирішив повернути рукоділля, яка ніколи не дасть мені вниз.

Я шукаю допомогу від мого довгого друга, avid голка, і показати її те, що я дійсно хотів мати, я поставив для роботи. А найкраща частина - це те, що вона працювала, і тепер я насолоджуюся мухами навколо будинку в неймовірно теплому і спокійному середовищі. стильні повстяні тапочки.





Сліппери від федерації "Сайт" Я підготував доступний і дуже корисний майстер-клас для вас. Як зробити взуття повсть. Продукт, який прогріває душу.

Виробництво
  1. Спочатку обведіть стопу, а потім визначте середину п'яти. А потім намалювати візерунок за наступним принципом. З середини п'яти помістіть верхню 6-7 см і намалюйте лінію. На цій відстані виміряйте ширину п'яти, розділіть цю позначку навпіл і з точки середини п'яти через точку 1/2 ширини п'яти намалюйте горизонтальні вгору.



  2. Зробіть зовнішній контур стопи на відстані 1-2 см. Марка точка 3 на перетині вертикальної та внутрішньої схеми. З нього вертикально позначте довжину верхньої частини тапочки, це приблизно 12 см (для розмірів 37-39). Через цю точку намалюйте перпендикулярно. І позначте точки 0, 1 і 2.
    Р



  3. Тепер потрібно виміряти внутрішню схему з точки 1 до точки 2. Моє виміри - 12.2 см. З точки 2 до точки 3, мої вимірювання 17.3 см. З точки 3 до точки 0, мої вимірювання 16.7 см від точки 0 до точки 1, мої вимірювання - 12.5 см. Тепер з точки 0 вправо встановити висоту виробу, який становить 5-6 см, і відмітити точку 5. Вниз з точки 5 намалювати перпендикулярно. Паралельно, лінії з точки 5 виводять горизонтальний - тангенс на зовнішній контур стопи. 4 - точка дотику.

    З точки 5 намалюйте тангенс до верхньої частини зовнішнього контуру стопи. І з точки 10 по вертикалі встановіть довжину сегмента від точки 0 до точки 1, тобто 12,5 см, і відніміть цей пункт 11.

    З точки 11 по вертикалі встановіть значення від точки 1 до точки 2 і визначимо номер 12. Запуск горизонтально через точку 12. З точки 12 вниз встановити розмір верхньої частини, 11-12 см, і намалювати горизонтально праворуч. З нижнього кута намалюйте діагональний або блізектор, а потім встановіть 2,5 см і за допомогою цього пункту виводимо гладку лінію. З точки 12 вздовж отриманої гладкої лінії встановити значення з точки 2 до точки 3, тобто 17,3 см, і розмітити його з числом 13.

    Лінія від точки 13 до точки 50 є однаковим значенням, як від точки 3 до точки 0 р. Нарешті, перпендикулярний повинен бути складений з точки 6. Заміряти і додати відстані внутрішнього контуру від точки 3 до пункту 61 і зовнішній вигляд з точки 6 до точки 5. Тепер кладемо отриманий відрізок з точки 13 до правого вздовж лінії стовпа і позначте точку 16.





  4. Зробіть дефлекцію по вертикалі з точки 5, яка становить 0,5 см, і намалюйте останню лінію від точки 0,5 до точки 50. Візерунок готовий!



  5. І ті, хто хоче уникнути помилок у випадку, якщо візерунок виходить недоречно, я рекомендую різьблення прототипу, наприклад, з щільного кроленого бісквіту або будь-якої іншої тканини, яка більше або менше зберігає форму. У цьому випадку я використовував напівпрозорий матеріал, який надіслав на шаблоні, розмітивши контрольні точки і даючи припуски до схеми, що дорівнює 3 мм, щоб я міг зібрати тапочки, накладаючи матеріал і поєднуючи точки.





  6. З'єднайте макет, поєднуючи всі точки.



  7. Виріжте дві деталі отриманого візерунка від повсті. А для підошви можна використовувати шкіру або шкіру, її слід обрізати по внутрішній контуру стопи. Деталі можна клеїти разом з будь-яким гумовим клеєм. Деталі можна пришити швейною машиною або вручну.



  8. Як сполучний матеріал краще використовувати косу пекарні або бахіли від кросівки. Щоб вичавити голку, спочатку потрібно зробити отвір з будівельним ножем. Голка повинна бути введена на відстані 1 см від краю. Також не забудьте об'єднати контрольні точки, які слід перенести при нарізанні. Для того щоб зробити голку простіше досягти, можна використовувати проходи.

    р.



  9. Що це закінчиться!




Поради редакційної колегії А також пропонуємо вам ознайомитися з простим майстер-класом, як пришити набір тапочки для гостей всього за 1 вечір. Це буде корисно для гостинної господині!



Ці теплі комфортні та стильні тапочки вийшли. Я сподіваюся, що ви любили цю ідею і хотіли б зробити таку річ своїми руками. Схожі тапочки Вони можуть бути прекрасним подарунком коханій людині, вони будуть відчувати себе теплом і турботою. Успіхів і всіх кращих!

Не забудьте поділитися цією дивовижною ідеєю з друзями, щоб вони були натхненні великим майстер-класом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное