Дмитро Харатян: Я завжди обрала дружину. Не потрібно нікому.

Улюбленець публіки, фільмографія якого налічує понад 100 фільмів, Дмитро Харатян у 1976 році з фільмом «Склад» запалив зірку, яка не виходила протягом чотирьох десятиліть. Як працює актор 57, щоб подивитися 30 – секрет! До речі, дружина відомого актора Марина Майко Неподалік: майже 50, жінка виглядає, без перебільшення, приголомшлива.





Редакція "Сайт" Я переконаний, що щира любов може зробити людину таким цвітінням і щасливою. Здається, що пара Харатин і Майка принаймні позбавляються від неї.

Haratyan Дружина Дружина Дмитра Харатян Захоплює красу і витонченість. Приголомшлива Марина Майко з'являється в публічному режимі тільки в компанії її коханця. До речі, пара разом не багато, але ще 28 років, 22 з яких одружені!





Зустрінемо, коли Марина зірвала в кінофільмі «Sunset» в Одесі, а Харатян одночасно розірвав в комедії «Приватне детективне або оперативне втручання». У цьому ж готелі пощастило фільми обох фільмів.





У перший раз я бачив його, коли він пішов в кабінет помічника, щоб викликати. А потім побили в нього в коридорі і пішли на пляж разом, де я побачила сині очі. Це його. Я розплавився, Haratyan дружина Marina Maikoй





«Я відразу помітив свою тонкість, ламкість, краса і аристократія. Вона повністю відрізнялася від інших, окремого. Починав свято романтики, яка виросла в тривалий сімейний життя, говорить Дмитро Харатян.





«Ми зібралися протягом 28 років. Якщо вчасно переморожувати, я оберіть його знову без загиблості. Чи буде вона обрана мені - це питання! - Дмитро не втомився повторення.





Марина Майко і Дмитро Харатян, без сумніву, одна з найсильніших і найнадійніших пар вітчизняного шоу-бізнесу. І з неозброєним оком ви можете побачити, як жінки люблять і цінують один одного. Збереження поваги!





Разом з тим, пара принесла дочку Харатяну з першого шлюбу Олександра, який вже 30, а син Іван - вірна копія талановитого батька.









Незважаючи на те, що Марина вже не 40, і Дмитро стільки, скільки 57, Пара виглядає безперечно молодийй «Не секрет, чому я дивлюсь молодшим, ніж мій вік. Це питання вже стало обсесивним. Я відчуваю, що це мій єдиний юрту. Є багато артистів, які знаходяться в великій формі! Шукаю Володимир Зельдін, Максим Дунавський або Познер, який вже 80! Це керівництво для всіх, говорить Дмитро Харатян.





За словами Дмитра Харатян, секрет його вакантності надзвичайно простий: здоровий спосіб життя, спорт, відсутність шкідливих звичок, улюблене і надійне плече поруч. Що ще потрібно? Доброго дня!

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное