«Налаштування до роботи – це загальний перевал. 35 років. Не помітайте ці ознаки депресії!

Про один в чотири, хоча б випадково, досвідчена депресія. Незважаючи на те, що ми маємо досвід сумності або синісу від часу, депресія є те, що викликає нещастяну людину відчувати негативні емоції, депресії, втоми і порушення сну протягом тижнів, місяців або навіть років. І іноді ми навіть не розуміємо, що людина близько до нас знаходиться в ланцюжках серйозної проблеми.

р.



Проблема проявляється абсолютно різними способами, іноді очевидними, а іноді взагалі не буває. Намагатися розуміти, що людина просто пропускає або має прихована депресіяй Редакція "Сайт" Поділитися з вами реальними фактами про життя людей, які страждають від депресії. Це те, що іноді диктує складний емоційний стан. В одній з цих оповідань ви визнаєте свого друга, який потребує допомоги.

Ознаки депресії
  1. «Я не можу стояти телефонні дзвінки. Я віддаю текст. Я відчуваю себе краще. Я також не знаю людей. Не тому, що я відчуваю себе погано про них, але тому що я впевнений, що ніхто не любить мене.
  2. «Я не боїться депресії, я боїю людей, які постійно скажу: «все сумне, зупинка змикання» – «Я маю депресію, але я справляє.» Кожна депресія відрізняється. Я радий, що люди знаходилися, ніж мене, але це не робить мене простіше. й
    р.

  3. «Я їду до ліжка о 21:00 і спати до 11:00 Тоді найважчіше, щоб піднятися. Прийміть душ ще однією проблемою. І тримати будинок в порядку ...
  4. «Я спеціально зіткнувся на роботі під час свят, щоб я не мав спілкуватися з сім’єю. Я дуже важко, щоб я був у своїй компанії, щоб розповісти про майбутнє і про життя, тому я просто не знаю їх.


  5. «Мої друзі думаю, що я знаходжусь, тому що я не працював, оскільки я закінчив університет. Вони не розуміють, що я хочу працювати більше, ніж будь-який, але постійний потік негативності в моїй голові дискурета навіть написання резюме.
  6. «Я приймаю запрошення, але я завжди відмовляю приїхати в останні хвилини. Я завжди придумав, але в реальності я просто боїться. В результаті мої друзі не хочуть бачити мене, вони просто відчувають себе шкода.
    доб.2

  7. «Коли я страждав від депресії, я відчув, як я був у клаптях деяких лялькових приводів вілли, які зберігають присягу до мене, «Ви не можете радіти, ви не маєте ніяких бажань, ви не маєте сили, ви не маєте апетиту, ви не маєте майбутнього». Як мій душ був вкрадений. До того, як ви відчуваєте себе, ви не розумієте. Ви не можете побажати найгірший ворог!
  8. «Я хотів би, щоб люди розуміли, що депресія є причиною моєї лізиї, небажання спілкуватися з будь-яким, ігноруючи особисту гігієну і неадекватні реакції на всілякі дрібниці. й


  9. «Я страждав від депресії, але тих, близьких до мене не помітили, бо я посміхнувся і жартував весь час з ними. В результаті я зробив радісне і легкого враження, але в мене нічого не було темрява, відчайдушність і безнадійність. й
  10. «Я сердився, агресивний або грубий до близьких. Я не помітив себе, але тоді я усвідомлю свої дії і страждаю, що я знаходився на близьких. й


  11. «Розвиваючи себе, не досягаючи свого потенціалу на роботі за брак відсотків. Я завжди зроблю себе жартами. Я часто скажу: "Я сміюся так, що я не торкаюся." На жаль, це правда. й
  12. «Я не люблю прання, я не хочу готувати, і я не хочу їсти. Люди думають, що я просто ледачий. й


  13. «Коли я спілкуюся з людьми, я часто закриваю або закриваю, але люди не знають це через депресії. Вони думають, що я ненав'язливий або навмисно заморозка. й
  14. «Настійно скасування планів з постійної тривожності. Проживання в домашніх умовах і не йти в будь-яку точку. Я вранці отримую місце. Це ебать виснаження. Похід на роботу - це обтяження. 35 років.


  15. «Моя депресія непроникна п'яна. Більшість людей думають, що я хочу бути душею компанії або просто, як пити. Багато людей навіть захоплюють її. Але моя проблема набагато серйозніше. й
  16. «Я впевнено говорю у великих компаніях, особливо коли я вперше зустрічаю. Я закривав себе через тривогу і депресії. Люди думають, що я показую. По суті, я лякаю, що вони не люблять мене, або що вони думають, що я божевільний на першому погляді.


  17. «Коли я пригнічу, мій чоловік і я, швидше за все, їсти в ресторанах, мати мез в домашніх умовах, і витрачати години на перегляд телевізора або читання, щоб взяти кришку. Але немає енергії. й
  18. «Привіт на телефоні. Так, я звик до нього, але не стільки, скільки інших. Я не спілкуюся з соціальними медіа. Я граю Ігри або магазин онлайн, щоб відволікати себе від темних думок. Це мій кокон безпеки.


  19. “Мій мозок пригнічує і не можу відповісти на питання швидко. Що я хочу. Я не хочу нічого. Я ізольований від світу, тому що я не хочу бути в ситуації, де я повинен відповісти на такі питання. Він вичерпує мене.
  20. «Я прокидаю себе як фіаско. Я хочу переконувати себе з ранку, що я роблю хорошу роботу, що я люблю мене, що мій чоловік потребує мене. І якщо я не збираюся працювати, все просто закривається. Я не можу рухатися. й




Більшість людей вважають, що депресія тільки така велика сумність. Але якщо ви не відчували себе депресії, ви не можете знати, як глибоко вона розширюється. Емоційний стан людини - запорука вакантності, продуктивності, успіху і щастя.

Дивитися уважно, можливо, погана поведінка вашого друга - це не хитрість свого персонажа, але справжня кришка для допомоги! Зробляйте чоловіка, щоб хтось був у важкому стані. Нехай кохана людина вижити цю проблему, впізнати своє значення, бути близьким і бути пацієнтом - ви обов'язково переможете хвороба плеча до плеча.

Не забудьте поділитися цією інформативною статтю з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное