Чистка серед друзів: 12 типів подруг, які краще спілкуватися з на відстані Для мого власного доброго!

Насолоджуйтеся своїми оточеннями в по-справжньому вірним і Головна - це великий. Після того, як нам потрібна духовна комунікація, веселощі та підтримка. Іноді ми згортаємо довірою невірної людини. Але все ще є категорія людей, які здавалося б, ви не маєте особливої шкоди, хоча б видимої, але при цьому натягти донизу або взяти віру в себе. Це паразити.





ДепозитФотогалерея

Вони, здається, нешкідливі, але краще спілкуватися з ними рідше і на хорошій відстані. Про те, що редакційна колегія розповість 12 видів «други» "Сайт"й

Погані друзі.
  1. Хізери
    У людей, які завжди погані. Вони люблять говорити про це Потім вони мають пучок захворювань, і швидше за все, тільки в словах, після чого не вистачає грошей, після чого чоловік поганий, дітям не обійтися, бос... У будь-якому випадку, просто посидіти і торкнутися. Від такого потоку від блиску і негативності ви самі самі нечіткими стають боре, що має все погано.



ДепозитФотогалерея

Контакти
Після того, як в книзі «Найбагатий людина в Вавилоні» я читаю, що порада повинна бути запросила тільки від людини, яка є компетентною в цьому питанні (для здоров'я від лікаря, для відносин з щасливою сім'єю...). Але часто серед друзів є людина, яка любить давати поради справа і зліва. Не дивлячись на те, що він, ймовірно, не дуже щасливий у житті. Він дуже любить бути корисним. Чи потрібна підготовка?

р.



ДепозитФотогалерея

Зручний
Про ваші досягнення або мрії ми будемо радіти. І ця людина слухає вас з захопленим поглядом і каже: "Якщо я був так щасливим, як ви," "Ви щасливі, я ніколи не мріяв про це!" А потім після того, як ви бачите, що ця людина імітує ваші дії, і коли щось йде неправильно, відмовляєтеся від неї. І сказав він про невдачу, і він розповість його друзям про це з посміханням на обличчі.





ДепозитФотогалерея

Головна
Як правило, всі пригоди починаються з фрази: «Лет...». Але проблеми також починаються з цієї фрази. Наприклад, в голові другу від свічок завжди приходять різні ідеї, вона збуджує всю компанію до певних дій. Він завжди розповість про те, що носити, де можна їсти тільки фрукти. Тільки дуже наполегливі люди можуть витримати такий тиск. І якщо ви відмовляєтеся від того, що ви звикнете до себе, і будучи поганим другом. Але ми дорослі, не трави. Ми повинні поважати інтереси кожного друга без нав’язливих думок.





Немовлята
Щоденне життя? Вони опікуються цим життям, відвідають всілякі партії, а вранці вони не розуміють, де вони є. Їхні друзі та компанії змінюються майже на тиждень. Для серйозної людини буде реальний стрес. Після того, як ви повинні порушувати свої плани і звичний спосіб життя, щоб блювоти. Це може бути весело і цікаво. Але Справжня дружба Ви не знайдете підтримки таких людей. Вони просто не доглядають. Вони хочуть насолоджуватися, не маючи проблем.





Кошик
Щоразу ви йдете на каву, він або забув його гаманець, або карта закривається, або він просто збирається ігнорувати його, або він буде сказати, "Покиньте його, я купую його наступного разу." Але наступного разу це те ж саме. Або попросіть допомогти з посадою, вирішити проблему з деякими повноваженнями, і в поверненні нічого. Такий ман-лех завжди тягне щось від вас, і в кінці, ви будете відлякувати за свої неприємності.



Твитнуть
Він завжди говорить, незалежно від місця, часу або настрою. Може говорити про години про все і нічого, і всі ваші спроби зупинити розмову не будуть. Найголовніше в житті є порожніми словами. Як правило, не потрапити в точку, і вони витрачають більшу частину свого часу в непотрібних розмовах. Від такого друга ви не очікуєте ніякої допомоги або особливого розуміння.



Самопізнання
Будь-яка розмова з егоєм перекладається до своєї людини, і він не може запитати, як ви є. А у відповідь на "Сьогодні я пішов з мого чоловіка", ви, ймовірно, почуєте: "Так, поганий". І як страшно це було для мене вчора, коли виявилося, що Светка купила ті ж сандалі. І в цілому він вважає, що всі ваші заслуги можливі тільки через дружбу з ним.



Роздратований
Якщо у вас є друг навколо вас, хто завжди в настрої і має необґрунтовані відриви від гніву, відкинувшись від нього. Підступна антетика, нерви, подразнення ... Після зустрічі такої особи ви, ймовірно, відчуваєте себе як лимон.



свінгери
Ці люди обов'язково повинні мати дуже дивну фразу або хитрість, щоб пошкодити ваші почуття. Вони можуть попросити смішне питання, яке доведеться рум'янам, дати невідповідний жарт. Всім здається сміятися, радіти, похвалити таку людину для гарного настрою, і хочеться впадати в землю. І будь-які коментарі та запити, які не жартують, він просто ігнорує.



Критика
Критики від хорошого друга корисно. Але якщо він перетворюється в щоденне обряд, і все, що ви слухаєте коментарі, це не здорово. Ймовірно, він незадоволений своїм життям і відчуває себе як програвач, і за ваш рахунок він намагається заявити себе.



Угри
Він використовується для сліпого крадіжки вашого часу. Ви завжди повинні зробити щось для себе, піти кудись або піти, або просто чекати довго. Але якщо виникають такі запити від вас, такий друг залишиться на бокових лініях.





Виберіть друзів, які ви комфортні. Як тільки ви відчуваєте дискомфорт або на приході додому ви розумієте, що сили після спілкування з цією людиною ще раз залишили вас, зберігайте його на відстані. Найголовніше в цьому житті є щасливим і необхідним. Додайте корисну інформацію з друзями в соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное