Християн Лоубутин пояснює, чому жінки зношують некомфортне взуття. Все про ...

Хто знає більше про роль, яка красива взуття грає в житті жінки, ніж творець «найкраще взуття на червоному підошві». Християн Лоубутин - дизайнер і модний дизайнер взуття, а також тонкий поцілунок жіночої краси. Його історія і думки надихнула нас, і "Сайт" Зв'язатися з нами

Р



Християн Лоубутин відсвяткував свій 55-й день народження на 7 січня. Зараз він всесвітньо відомий, але один раз був маленьким хлопчиком, який мав тільки мрії. Дизайнер з раннього дитинства був вразливим для малювання жіночих ніг і особливо взуття. Пізніше він сказав, що ці малюнки стали основою його збору.

р.



Він розповів історію про те, як у віці 8 років він відвідав Музей мистецтва, де був приголомшливий мозаїчний підлогу, а на вході - величезний знак, на якому зображено перехресне взуття. Знак сказав, що жінки з каблуками заборонені в'їзд. Ця ознака потім перемішує розум дитини. «Я хотів би створити щось, що б зламати заборону і дозволити жінкам відчувати себе впевнено», - сказав Лоубутин.





У віці 12 років Крістіан почав пропустити школу і перейшовши в театр замість того, щоб. Дизайнер каже: "Синце я був 12, я пропускаю школу, щоб дивитися репетиції в театрі." Я дуже вплинула на танцюристів. Я пам'ятаю свої високі каблуки, довгі ноги і спосіб вони торкнулися себе до публіки. Він був неймовірним. І були мої іконки першого стилю. й





Дизайнер моди не приховує свою пристрасть до жіночої краси, він вважає жіночими ніжками найкрасивішої частини тіла. Ця пристрасть виросла в пристрасть для жіночого взуття. Дизайнер вважає, що секрет успіху свого взуття полягає в тому, що вона не одягає жінку, але намагається роздягати її. Що це допомагає виявити. Жіноче звернення.





Він каже: «Коли жінка зношує взуття, її зовнішній вигляд повністю змінюється і її тіло мова стає більш виразною. Жінка, завдяки їй взуття, може бути спокусливий, чарівний, хитрий або скромний. Чоловіче взуття не здатне до цього, вони можуть тільки демонструвати елегантність або багатство, вони не відображають настрій свого власника. Саме тому жінки щасливі носити навіть взуття, які викликають біль. й





Шукаєте взуття в модному дизайнеру не можна назвати комфортним, але жінки все ще користуються цим взуттям. Він вірний, якщо ви можете відчувати себе впевнено і неймовірно привабливим з цим взуттям, це варто.





Я пам'ятаю слова замовника в будь-якому житті. Вона була купівля моєї першої пари взуття і вона сказала мені, «Дуже я зносила взуття, я любила свою вулицю!» Я завжди прогуляюся, дивлюся!

Вони дуже близькі до мене особисто. Я вірю, що ви не завжди можете запустити головоломку через життя. Для задоволення, потрібно жити повільно. У високих підборах жінки повільно ходять і мають можливість побачити, як красиво світ навколо них.





Це історія про те, як людина перетворилася в бізнес свого життя і він зробив це чудово. Він чутливий до душі жінки. Він створив взуття, яке може подарувати жінці привабливість, впевненість в собі і привернути очі всіх чоловіків до неї. Це дорого, оскільки кожна жінка знає, що пара Це може змінити все.

Чи подобається вам статтю? Не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное