Дівчата, я завоював Нобелівську премію і вирішив таємницю старіння! Для того щоб залишатися молодим, візьміть 12 хвилин на добу.

Для вченого і Нобелівського лауреата Єлизавета Блекбер, дослідження центрального питання людства.Як і чому ми? почався з мус... Вивчив хромосоми, особливо «капси», які знаходяться на своїх кінцях, так звані теломери. Тіна стала відмінним матеріалом для експериментів, що дає можливість ставити свої ідеї в практику.





Telomeres є особливими частинами в кінці кожного хромосоми, які безпосередньо беруть участь в процесі клітинного поділу, вони оберігають скопійовану ДНК під час цього процесу. У зв'язку з поділом теломери зношуються. Захищаючи ДНК, вони поступово скорочуються, і в кінці циклу вони вмирають з клітиною.





Але цей процес спостерігали тільки в клітинах людини. Під час перегляду олово, Єлизавета помітила одну дивну функцію: її клітини ніколи не витримані або померли. Згодом їх теломери не скорочувалися, і навіть стали довше. Що сприяло вічної молоді водоростей?





Виявилося, що причиною цього явища був особливий фермент - теломераза, що сприяє відновленню теломерів. Коли Єлизавета видобула теломеразу з мусу, її клітини почали швидко і скоро загинув. Але не думайте, що знайдений еліксир молоді, і вам просто потрібно мати пляшку теломерази з вами для відновлення здоров'я. Справа в тому, що надлишок цього ферменту в організмі провокує розвиток злоякісних новоутворень.





Вчений зацікавив, як можна самостійно контролювати довжину теломерів, а через них, стан вашого здоров’я. Допоможи їй прийшла фізіолог Еліса Епель, жінка провела дослідження, що показали, як постійні стресові ситуації впливають на довжину теломерів. Виявилося, що люди, які перебували під постійним стресом, мали низькі рівні теломерази, а їхні теломери стали значно коротшими.





Інші вчені також зацікавлені в навчанні теломерів, і це те, що вони знайшли в своїх експериментах.

Як не старіти
  1. 12 хвилин медитації в день протягом двох місяців може збільшити рівень теломерази в організмі на 43%.


  2. Вивчаючи поведінку жінок, які приготували для дітей з аутизмом та іншими обмеженими можливостями, вчені звернулися до того, що теломери стресостійкої мами значно швидше заглиблюються. Таким чином, потрібно брати як правило бути спокійним в будь-якій ситуації.
    р.

  3. Також на збереження молоді дуже впливає наявність другої половини. Люди, які мають сильну, тривалу шлюб, часто мають довгі теломери.


  4. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Тому варто подбати про своє емоційне здоров’я та зустрічі з хорошими людьми частіше.


  5. Залізо, фінансовий дохід є важливою складовою доброго здоров’я та довгої теломери. Стійкий дохід допомагає уникнути стресових ситуацій.




У нас є можливість впливати на наші теломери та наше здоров’я, не забудьте! Обов'язково поділитися корисною інформацією з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное