Гайка Схадіння: Чи знаєте ви, що міститься в шлунку в автопсії? Кава з молоком!

Є село Мерано в передгір'ях італійської Альпи. Ви можете почути про нього досить часто на телебаченні, адже відомі люди в світі часто зустрічаються. І все тому, що в с. є клініка дієтолога з літерою столиці і творець науки біонології - Анрі Чензо.

У санаторії "Хенрі Чено Есса" люди навчаються правильно харчуватися, скуштувати мене, своєчасно ходити по великому способу. Чено вважається дієтолог І написав багато книг про це. Крім того, він просує точно принципи, які він сам, і не різні рекламні речі.

р.



Сьогодні видання. "Сайт" Я кажу вам, що д-р Чено означає здорове харчування. Ми здивували багатьох речей, адже вони суперечать новимзаплутаним тенденціям в галузі схуднення. Але дивлячись на щасливі і здорові обличчя пацієнтів, ви розумієте, що дієтолог дуже правильно. Після того, як багато пацієнтів стали своїми друзями, в тому числі принцеси Монако, члени Фенді клан, багато політиків, і вони дотримуються порад Чено протягом багатьох років.





В першу чергу, і найголовніше, на якому діє здорове харчування. Не висота і вага, але кількість років. Метаболізм змінюється кожні 7 років, і це важливо врахувати. Також пан Чено поділяє людей на 5 типів, залежно від психотипу та проблем зі здоров’ям. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





«Люди зателефонуйте мені і запитайте деякі загальні поради. І я почав говорити про життя, вік і так далі. Не існує такої речі, як вуглеводне вікно! Більшість людей божевільні, 2/3 лікарів є ідіозами, або працюють за користь фармацевтичних компаній. Ось чому лікарі просять, «Що ваша проблема?», а потім призначають таблетки. Це робота лікаря, щоб дізнатися, які проблеми є. й

р.



Одне з невідповідностей кави. Тепер культ різних кавових напоїв і кожен з них неба. Вони втрачають вагу, детоксикують організм. Шено сказав: «Квартал не найкращий початок дня». Неважливо, що є чорною або з молоком. Цікавий факт: якщо людина відверта каву з молоком, то загинув, а в наступний день вони роблять автопсію, вони завжди знайдуть неперевершену каву з молоком!





Тому краще перемкнути до зеленого чаю, а день, щоб пити не більше чашки еспресо, а ще краще резретто. Адже кава повинна бути міцною, і головне, вона повинна бути невеликою. І в цілому, відповідно до дієтолога, ранок не слід перевантажувати харчовими продуктами. Важливо почати роботу шлунку, не навантажувати його протягом усього дня. Так, немає вівсяних, інших злаків, особливо різних сирів і молочних продуктів в цілому.

40.000.



«Я їсть плодів себе. Я починаю з салатом, а потім беремо вуглеводи: рис або паста. Я їсть овочевий суп ввечері. Я дозволяю собі рибу або курку, іноді м'ясо. Біле м'ясо дуже корисно. Червоний невірний. І один раз на місяць, я повинен мати три дні детоксикації.

Я впевнений, що традиційний триразовий день досить. Все залежить від того, як фізично інтенсивно ви. Якщо ви живете в с. і поїдете в поле вранці, щоб подушити, то вам потрібно мати хороший сніданок. А якщо ви йдете в офіс, то щось світло як фрукти і зелений чай. Але в нооні або годині дня потрібно добре харчуватися.

Ще один загальний неправильний прийом: ви не можете їсти після шести. На сьогоднішній день багато людей йдуть в ліжко два ранку. Не їсти все це довгий вечір - милосердя тіла.





Вказана дієта детоксикації триває не більше трьох діб. До речі, будь-який харчові обмеження Необхідно почати з очищення тіла. Ця дієта заснована на фруктах, овочами, рідинах і злаках. З ним повністю виключити сіль і насичені жири.

Сніданок. Одне стакан подрібнених фруктів і однієї склянки подрібненого овочів. Виберіть вподобання. Після 30 хвилин після їжі корисно пити зелений чай.

Обід. Один фрукт як аперитиф. Овочевий салат приправив одну столову ложку рафінованої олії лимонним соком. 60г червоний або дикий рис з рослинним соусом.

Діннер. Спарені овочі і 60 г рису.





Анрі Ченовид також критикує поширену думку, що найкориснішим для тіла є їжа, яка вирощується на рідній землі. Не заперечуйте себе білками та вітамінно-багатими продуктами, тому що вони вирощуються в Азії, не Європи та навпаки. Так само йде сезонність. Харчування має бути різноманітним, забути про існування монодиета.





«Доступне споживання одного продукту дуже шкідливе для здоров’я. Крім того, сприяє надмірному скупченню жиру. Необхідно їсти різноманітні продукти харчування, але, звичайно, мінімізувати використання солодкого і борошна. Але ви не можете перетворити своє життя на тверду працю - отримуйте задоволення від їжі! Наприклад, моя дружина і я завжди можу розслабитися, це дуже важливо для тіла. Ви можете дозволити собі все один раз на тиждень. Я не міг жити без червоного вина. й





І новийзаплутаний курс проти глютену дієтолога Чено вважає нічого більше, ніж потужний маркетинговий рух. У нас дуже невеликий відсоток людей, які дійсно толерантні до клейковини, і інші ми просто стежимо за трендом, не дуже розуміння чому. І в харчуванні важливо зрозуміти, що і для чого.





Анрі Чендом також радить грати в спорт. Але він критикує за роботу і консультує, замінюючи її хабарською ходьбою, оскільки більшість людей не дихають належним чином під час бігу. І в цілому корисний спорт не повинен викликати задиріння. Шено рекомендує медитація. До 10 хвилин на добу. Адже часто обмін речовин порушується не так багато через неправильне харчування як від нервів.

Дуже корисна порада! Не забудьте поділитися своїми друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное