Як навчитися в'язати в техніці ентерлак

За більш ніж рік, одна з моїх улюблених заходів, яка приносить мені до стану внутрішньої гармонії і дає мені позитивні емоції були в'язання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

З цієї окупності одна плюс – руки зайняті, голова звільняється від непотрібних думок, розум в стабільному стані балансу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. красивіДо того ж вам не буде.

Техніка в'язання гачком Не так давно я відкрив нову незвичайну техніку. Це називається Enterlac.

Етикетка УвійтиВиготовляється з великих смуг. Найкраще для нього - набір 10 петель. В'яжемо в стилі ентерлак можна як спицями, так і гачками. Добре, схема таких робіт, щоб знайти в Інтернеті просто.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас 15 ідей, які можна довести до життя за допомогою Увійтий Ідеально підходить для тих, хто любить яскраві кольори і настрій!

  1. Технології Enterlak дуже люблять в Європі. У нашому регіоні цей стиль став популярним порівняно недавно. Коріння цієї техніки йдуть назад до минулого, і спочатку використовували при виготовленні панчіх. І тепер, як ви бачите, багато рукодільниць радять використовувати цю техніку практично в будь-якій теплій частині. Особисто я не відмовляється від такого яскравого і стильного капелюха.





  2. А ось шкарпетки з плащами з'єднуються спицями в техніці Enterlac.



  3. У цій техніці в'язання можна використовувати як гачок, так і спицю. І гачок зробити такий візерунок ще простіше, ніж спиці. Продукт дуже красивий, особливо якщо ви використовуєте різнобарвну пряжу.

    р.



  4. Використання цієї техніки робить речі особливо красивими. початківцям рукоділлям спочатку може бути трохи складним Увійтий Тим не менш, якщо ви приділите кілька годин до цієї діяльності і крок за кроком слідувати за схемою, ви обов'язково досягнете успіху в створенні красивого виробу.





  5. Я люблю океан. Захоплює і приваблює, заспокоює і збуджує думки, іноді навіть відлякує, але тільки своєю міцністю і силою. Це поєднання кольорів, які я пов'язаний з океаном, і в такому светрі, безумовно, неможливе, щоб піти непристойно!



  6. Діти, виготовлені в техніці Enterlak, також виглядають дуже добре. Вашій дитині сподобається цей капелюх!



  7. Візерунок в'яжеться з одним полотном, рядами яких спочатку лежать в одному напрямку і потім в іншому. Якщо в'язати таку косу однотонно, то нитка не можна розбити. Але якщо майстер хоче отримати цікавий колорит виробу, потрібно чергувати колір ниток кожного ряду або через певну кількість рядків.



  8. Стильний і смачний!



  9. Ще один дивовижний зимовий капелюх. Забарвлення дає вам славу - вниз з холодною сірістю!



  10. Ось весь комплект веселки!



  11. Хто каже, що він повинен бути одягом? Як про гарну ковдру для вашого улюбленого дивана?



  12. Крім контрастної пряжі також використовуються монотонні нитки. При в'язанні петля можна розмістити клапті перпендикулярно відносно один одного. Такі яскраві продукти порадують багато і обов'язково привертають захоплені погляди до вас. р.



  13. Таким же чином, можна зв'язати і затишними зимовими рукавичками. Я точно охоплюю цю ідею!



  14. Згідно з технологічним інститутом Pantone, основним кольором 2018 року буде ультрафіолет. Гострий, провокативний і продуманий фіолетовий відтінок з'єднує оригінальність, винахідливість, далекозоре мислення, спрямоване на майбутнє. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

    р.



  15. Так, ви обов'язково збираєтеся бути центром уваги.





І для тих, хто хоче побачити, як процес створення речей в цій дивовижній техніці, я пропоную вам дивитися це відео.

про:blank

Якщо ви коли-небудь стикалися з рукоділлям, ви напевно знаєте, що красиво в'яжемо виріб тільки навпіл справа. Для того, щоб час, проведений на в'язанні, необхідно дізнатися, як зшити разом деталі і акуратно обробити шви. Ось чому я пропоную вам 2 прості трюки, з якими ви дізнаєтеся, як швидко зшити в'язані деталі і легко.



Патерн Елемент Ви можете прикрасити практично все - від деталей шафи до оформлення інтер'єру. І найкраще, що кожен може опанувати цю техніку, головне, щоб мати бажання.

Я бажаю Вам творчого натхнення та гарного нового одягу для зимового та весняного гардеробу.

Чи подобається вам статтю? Поділіться цією незвичайною ідеєю з друзями, адже створення речей своїми руками настільки красиво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное