Надіслане розкішю апартаментів сусіда та багатих меблів? Можливо, вони знають ці ...

Ви любите гарний інтер'єр стільки, скільки я робити? З Я був дитиною, я хотів бути дизайнером і створити красу навколо мене. Я, ймовірно, не знаю слово «дизайнер» в той час, але я точно знаю, як це зробити. Я почав працювати в дизайні.

За роки роботи надійшло, і що ми побачили на різних виставках, конференціях, будівельних майданчиках, ремонтах, переплануванні чітко сформовано певний вид, стиль, підхід до роботи. Багато хто змінився, але одна з них залишається незмінною: любов. красивій

Для творчих, і будь-якої людини є дуже важливим натхненням. Так, я малюю його від подорожі, головний об'єкт конденсації для мене - архітектура і інтер'єрна прикраса будинків, особливо тих, в яких відчувається дихання історії. Це не фасад, а не фасадний, але квартираМожливо, примушені комунальним життям і шарами фарби, але не загиблими європейськими ремонтами.





Саме тому я пропоную вам ознайомитися з незвичайним вибором квартир в Санкт-Петербурзі. Багато з них зберігали свої риси з-за дореволюційних часів, і тому вони красиві. Але реальний інтер'єр повинен бути просто тим - з характером і історією!

Так, всі любителі веж, дзвіночки, древні сходи, каміни, дерев'яні паркет, незвичайні двері, високі стелі і неповторні види з вікон я хочу побачити 8 Цікаві квартири Санкт-Петербургай Цей тур був підготовлений для Вас редакційною колегією. "Сайт"й





  1. І ось перший шедевр - дивовижна мансарда з житловою вежею в старому Петербурзі будинку. Право від квартири можна піднятися в башту. Вони говорять про те, що Гумільєв хотів побудувати аналог Івановської вежі в цій квартирі. І тих, хто запропонував, що добре життя тут немає ідеї, як вони є.

    р.

    Я отримав враження, що це дослідження набагато крутіше багатьох музеїв.





  2. Це будинок 1905 р. на Петроградщині. Простора зала з еркерним вікном і двома балконами в тихому куточку північної столиці.



    , Україна

    Кілька років тому це була комунальна квартира, і стіна пройшла прямо через студію. Квартира впала в хороші руки, і через кілька років все тут точно так, як це було коли будинок був побудований в 1905 році. Власник отримав старі плани квартир різного віку і дізнався, що в ній були часи, коли цей зал був розділений на три кімнати одночасно. р.



  3. Чудовий майстер-клас по вулиці Кирочної, який фактично є вітальнею в комунальній квартирі.





    За легендами мешканців Лева Бакшта працювала в цьому майстерні. Він жив і працює в будинку Грека з 1906 по 1910, але яка квартира все ще є проблемою дебатів.



  4. Я привертав до деталей тут. Це інтер'єри квартири в єгипетському будинку на вулиці Зверінська, 31.

    р.

    У квартирі збереглися рідкісні плиткові плити заводу «Або» (модель 176), а також меблі, залишені від оригінальних власників.





  5. Колишня вітальня в квартирі Андрія Петровича Кішельєва, автора найпопулярніших російських і радянських навчальних посібників з математичних дисциплін. У 1910 році придбав квартиру на Василевському острові - зразок лаконічної північної сучасності. Проживав в квартирі до його смерті в 1940 році.





    У післявоєнні роки його квартира стала громадою і залишається в цьому стані.



  6. Також сподобалося квартиру в районі Санда з рідкісною поліхромною духовкою ранньої XX ст.

    Цей інтер'єр цінний, тому що німецька плита таких кольорів, можливо, єдиний в Санкт-Петербурзі.





  7. Ось - магазин незвичайних плануванняй Наприклад, лампочка світла прямо в одному з кімнат квартири на першому поверсі. У Санкт-Петербурзі, світильники іноді зустрічаються над сходами, але прямо в квартирі - рідкісний випадок.





    Лампа складається з плоского вікна в стелі квартири, вала, яка межує горищним, а скляний купол у формі трикутного призму. 499 р.



  8. Я також захоплюю житлову вежу на Петроградському боці з збереженою історичною спіраллю.



    Актуальні господарі не легко очищають її від шарів радянської фарби. Можна, щоб сходи були виготовлені відомим заводом Сан Галі.





Я також запропоную вам 5 секретів ідеального інтер'єру від відомого французького дизайнера Джозефа Дірана, який приводить не тільки парижанів божевільними.



Якщо я був режисером і зробив фільм про дореволюційні часи, про художників, вчених, лікарів та інших талановитих і розумних людей цього часу, я обов'язково обирати схожу квартиру, щоб стріляти. А ще, шукаю в цих інтер'єрах, хочу сказати: «Для старих днів, не зникне!»

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. плоскийСкажіть про ці ідеї в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное