Це те, що лякає чоловіків у відносинах! Стоп зробити ці 10 речей, тому що ...

Якщо ви народилися жінки, приготуйте себе на труднощі. Ви навчитеся навчати навички реінкарнації, стати ідеальною дружиною, хорошою матір'ю і бездоганною красою одночасно. І просто намагатися не досягти успіху в одному з напрямків, відразу чути з усіх боків – «розважені».





ДепозитФотогалерея

Відчувні і вразливі чоловіки люблять викликати жінок ліктів і порадити як поводитися в сімейному житті. Вони потребують романтики, емоції та краси під рукою. Після того, як він завжди Супермен, навіть у футболці, футболках і з пивним животом.

Іноді життя затримується так, щоб ви не помітили, як ви натискаєте на фон. Серед сонних носів і трикурсних вечерь складно зловити сигнали від Всесвіту, що вимагає переродження жінки. Як ви знаєте, що життя потребує змін?

Більшість з усіх, молодих мам або людей, які люблять мене, страждають хронічним декретом з трьома погодними умовами. Я також мав шанс піти на задню частину вулиці, і тепер я трохи сором'язлива цієї поведінки. Я щасливий з кінцевим результатом.





ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Той простий." Я приготував для вас список причин, які можуть негативно вплинути на ваші стосунки з коханою людиною. Я повинен визнати, що я витратив багато часу на еподикцію #5.

  1. Це все!
    У корені всіх проблем лежить небажання жінки, щоб зробити щось нове, і просто лаціна. Сірий повсякденний життя стає повсякденним, від якого немає. Будинок замінюється роботою, садом в школі, і думками зосереджені навколо наступного вечері. Зареєструватися Ось де лежить головна помилка. Пам'ятайте, ніхто не постраждав від стяжки яєць і пасти, і ніхто не потребує ідеальної чистоти і борщу. З любов'ю до щасливої сім'ї! Не водити себе, відпочивати, розвиватися і в кожному завтра краще, ніж сьогодні! Завжди працює над собою, навіть щасливий шлюб просто початок.

  2. Подбайте про себе
    При збільшенні побутових обов'язків жінки часто натискають на фон. Догляд за продуктами зникають альтанки (до чого? Я не даюсь! або стати обмеженим пунктом витрат. У домашніх умовах з'являється дружина з огірками на обличчі або в масці дивного кольору.



    Поспішайте не розводити другу половину секретам самодогляду. Гарна голова і нігті ніколи не повинні бути, і домашній одяг також може бути красивим.

  3. Ах, що весілля...
    Деякі жінки вважають, що печатка в паспорті дає право нічого робити. Чоловік повинен любити і обожнювати свої недоліки, а також їх віртуоз. І останнє, як правило, після шлюбу, дивно зникне. Вам не потрібно врахувати весілля ще одну річ і звинувачувати чоловіка життєвого боргу.
  4. Фантастика.
    Якщо ваше читання обмежене жовтим пресом або романтичними романами, то час змінити щось. Зайдіть до бібліотеки не модно, але ви завжди можете завантажити книгу на телефоні, планшеті і зробити самоосвіту.
  5. Захоплення соціальних медіа.
    Соціальні медіа вкрадають наше життя. Молода мама виправдала, що віртуальне спілкування допомагає вирішувати проблеми дітей. Але в реальному житті форуми, блоги та тематичні групи перетворюються в патологію! День починається з поглядів новин, вподобань та відповідей на коментарі. Життя йде на там, і навпаки!



  6. "Жайма!"
    Це особливий суспільний феномен, коли молода мама кладе свою дитину першим. Дуже зручно, універсальна відповідь завжди готова: «Я маю дитину!» Недбалий, недбалий - дітям все, для всього немає часу. Проблема не є недоліком допомоги від чоловіка або близьких, але ненормальне вкладення до дитини.
  7. Скандал дівчина
    Психологія чоловіків у відносинах з жінками Він завжди такий, що він відреставрований ірдеєю. Афікуадос скандалу і в будь-якому випадку часто "на борту", а їх екс-люда - з новою, більш стриманою дружиною.
  8. “Фашіон проходить, але стиль залишається!”
    Цей вираз Coco Chanel відображає дуже добре на деяких жінок. Не про вік або вага. Що модно в журналі не обов'язково підійде! Чоловіки завжди боїться лосини на плюс розмір дівчата, токсичне волосся, хутряні пальто з кросівки і луги. Якщо ви хочете змінити свій стиль, почніть з гімнастики. Чим простіше наряду, тим краще, не потрібно носити краще відразу.

    р.



  9. Від китайського ринку
    Ви можете побачити погані речі здалеку. Якщо людина каже, що не піклується про те, що ви зносите, він лежачи. Одяг не важливий тільки в ліжку. В інших випадках краще отримати одну, але якісну річ, ніж десятки китайських нарядів, виготовлених з сто відсотків синтетичних речовин.
  10. Що ще?
    Найгірший ворог щасливих відносин - подруга вашої дружини. Вони люблять інфекційні спреди, вони просто йдуть, - це стає гірше. Подруги завжди знають, чому і як її виправити. Їх приклад – найправильніший, і якщо ви не були в Туреччині, то час побачити чоловіка про подорож.



    ДепозитФотогалерея



Звичайно, це не всі причини, які негативно впливають на стосунки між чоловіком і жінкою. По-великим, багато в чому залежить від правого мислення і стирання лінь. Якщо є шлюбна криза, Психологія Це буде корисно. Ми повинні говорити один одному, кожен має труднощі, і це набагато простіше, щоб знайти рішення.

Якщо вам сподобалося статтю, покажіть її друзям, можливо, деякі не думають, наскільки міцно вони занурюються в повсякденне життя і повністю забули про себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное