Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Те, що...

Багато хто з нас прагне зробити будинок максимально комфортним. Хтось обирає дизайнера для цього, і хтось шукає відповідні фотографії в інтер'єрних журналах, щоб самостійно принести ідеї до життя.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І не скажеш мені, що ви ніколи не мріяли про нього!

Останні вихідні Я змогла відвідати будинок мого старого друга. Зима в дворі, і ми сиділи на м'яких поофіках каміном і чати серцем про нашу жіночну, а потім чоловіка Анджеліни підготували смачну вечерю для нас за допомогою того ж каміна.

Дизайн камінів не тільки практичний, але і неймовірно стильний. Справжній камін може подарувати незабутні емоції і враження. Однак будинок може бути добре прикрашений і за допомогою декоративної, але найбільша рада Я причина точно камінй Для комфортного перебування біля неї і приготування їжі він призначений для комфортного перебування.

Для того щоб купити вуличний камін, це не займе багато зусиль, крім того можна спробувати створити його своїми руками, які Володимир, чоловік мого друга, зробив. Досить просто отримати необхідні креслення і вирішувати деталі конструкції. І тепер я не тільки мріяв про камін, але й покаже одну з малюнків до коханого чоловіка.

А для того, щоб ви були натхненні, щоб створити затишок і подивитися, як цей елемент інтер'єру виглядає в різних умовах, я раджу вам ознайомитися з 20 найбільш незвичайних. камінні ідеї і гриль для дому і котеджу. Зробіть мрії!

  1. Оригінальний камін Він перетворить будь-яку двору і створить максимально комфортну атмосферу.



  2. І це вуличний камін, де мій друг приготував смачні страви.



  3. На мій погляд, камін побудований в стінуЦе одне з кращих речей про вітальню. Це рішення не залишить байдужим нікого!



  4. І це російська піч, тільки вона розташована не в будинку, але на вулиці. Він відрізняється від того, що може бути в будинку, тільки в тому, що він має ізольовані бічні стінки, які знижують споживання деревини під час варіння. А також така піч добре зберігає тепло, тому можна приготувати різні страви в ній, починаючи від барбекю до домашнього супу.





  5. Чудовий спосіб прикрасити двір!



  6. Класичний відкритий камін може бути виконаний з підставкою для шашлику, а також мангалом. Чудовий варіант приготування м'яса і рибних страв. До речі, щоб укласти такий камін на вулиці не складний, можна зробити своїми руками.





  7. Чудове рішення для дачі - оригінальний будинок з відкритим каміном поруч з ним.



  8. Поблизу такого каміна ви хочете зібрати всю сім'ю, пити смачне мультісне вино і подивитися вогонь.



  9. Ще один чудовий варіант для будівництва двору!



  10. Переважні простори відкритої веранди прикрашають за допомогою оригінального і красивого каміну, який доповнює інтер'єр.



  11. камін в дерев'яному будинку - яскравий і гармонійний акцент, центральний об'єкт вітальні або спальні. Нерідко така структура нагріває весь будинок, створює затишну і теплою атмосферою.



  12. Камін в стилі модерн буде виглядати добре в сучасному, кам'яному будинку. Цей стиль використовує різні типи поверхонь, гармонійно поєднуючи грубі, гладкі, поліровані текстури.



  13. Додайте особливу чарівність до оформлення номера. Зазвичай знаходиться біля каміна.



  14. Простий, але успішний рішення!



  15. Це те, що атмосфера в дворі будинку може бути трансформована, і все, що вам потрібно, стильний і оригінальний камін.



  16. Особливості оформлення дерев'яного будинку впливають на процес побудови функціонального каміна. Наприклад, будинок з колод можна усаджувати через деякий час, тому має бути порожній простір між каміном і стелю.



  17. Камін під навісом - це те, що ніколи не дозволить псувати відпочинок в свіжому повітрі!



  18. Звичайно, цей варіант не доступний для всіх, але це не означає, що ви не повинні прагнути до нього, якщо це дійсно ваша мрія.



  19. Тепла і затишна атмосфера!



  20. А також зауважити, що в камінній зоні немає проекту. Стіна, до якої камінні припадки повинні складатися з вогнезахисних матеріалів. Підлога під каміном повинна бути міцною, так як монтується камін має велику вагу.





Якщо ідея традиційного каміна нудна до вас або в той час як вам важко реалізувати його, я раджу вам ознайомитися з дуже цікавим варіантом каміна, виготовленого з невеликих шматочків скла, які спалюють в полум'ях, занурюючи всі кольори веселки! Виявляється, що нещодавно придумав такий чудовий момент і щоб побудувати його в домашніх умовах не складний.



Я був лише зачарований цим. камінІ тепер я спробую створити щось схоже на це. Якщо ви думаєте, що ці ідеї чудово, покажіть їх друзям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное