91-річна мати відомого лікаря Миаснікова: «Мої підлоги своїми руками і раджу кожен день!» Кращі поради для здорової довготи.

Старий вік виправдовує багато людей: проблеми здоров'я, дементія, втома, самотність, і тіло не так само. Але мама улюбленого і поважного д-р Миасникова власним прикладом доводить, що ви можете жити щасливо і відчувати себе чудово в будь-якому віці. Ольга Михайлівна вона вже 91, і вона життєрадісна, здорова і посмішка!

Вона все ще бачить пацієнтів. І ми впевнені, що багато дівчат не відмовляться виглядати так добре і сяйво в такому відчуженому віці.





«Ще захоплене ставлення до життя, такий хліб душі і доброти серця, природа кращих І це не тільки мій погляд - так скажеш всім, хто спілкується з нею, а на своєму життєвому шляху зустрілися досить неординарні люди, говорить Олександр Миасников про свою матір. Про те, як прийняти старий вік з гордістю піднятою головою, залишатися в чіткому розумі і слідувати за часом розповість редакційний колектив. "Сайт"й





Головний принцип життя Ольги Миаснікова завжди буде зайнятий. Вона вірить, що чим більше часу людина нічого не завадить, тим швидше він гине. Навіть читання – це активність, яка не дозволяє мозку розслабитися. Після всього, старий вік не тільки зморшки і стрибки тиску, але і смерть клітин мозку. Ольга Халілова розповіла про всі секрети у книзі «Як залишатися жінкою до 100 років».





«Ви знаєте, що для того, щоб залишатися молодими, потрібно мати... Я проживаю весь життя. Вона працювала трьома роботами, втомлювала так, що коли вона прийшла додому, вона впала на ліжко в одязі і відразу впала. Завжди пошиття і в'язання. Я відчув, що я завжди був необхідний, тому не було часу й





Сенсорні функції є першим для погіршення. Заготівля починає відхиляти від усього віку 65. Знаходиться також після 50 років. Знижуються функції запаху і сприйняття смаку. Дуже часто можна почути від старших людей, які продукти харчування не так само, перш ніж було краще. Це тому, що кількість бутонів смаку рота зменшується на 36%.





«Чому так важливо, щоб мати інтерес до життя? Оскільки процес старіння починається при зростанню і розвитку тіла закінчується. Так, вже в 30-35 років знижується інтенсивність біологічних процесів. Отже, потрібно сприймати вікові зміни і самостійно не пізніше 60 років, але від молоді. Спілкуйтеся більше з людьми, аналізуйте інформацію та розв’язуйте головоломки кросвордів або логічні проблеми. Після того, як потрібно накачати не тільки м'язи, але і мозок.





Так, ви втомилися, рани лікують довше, і ви не адаптуєте так легко змінити. Але відповідно до Всесвітньої організації охорони здоров’я існує процес у всьому світі, який називається «популяція віків», тобто збільшення кількості літніх і сенілових людей. Є висока смертність серед молоді. Це тому, що люди звикли бути активними, тому вони живуть довше.





Різні кола, прогулянки, живе спілкування - це запорука довголіття. Тепер молоді люди багато часу сидять у смартфонах. З цього, депресії і сенильних захворювань вже в 30. Ремесла дуже важлива для людини. Адже це дрібна моторна майстерність рук, яка добре підтримує мовлення, продумані процеси, уява, пам'ять, творчість. Раніше, коли не було стільки обладнання, похилий в'язаний багато, вишитий, пришивається ... А деякі з них страждали від сенильної дементії, склерозу та інших порушень.





«Чому я раджу, що ви можете зробити для себе, робити це, не вдатися до допомоги близьких!» Похилий чоловік, жінка, повинна мати хобі, пристрасть, постійне заняття, яке приймає її повну увагу. Читання, малювання, пошиття, в'язання. Я вив'язую своє життя. Напкіни, шалі, сорочки, скатертини. А гачок, і спиці, — пише у своїй книзі Ольга Миасникова.





Вивчіть нові слова, дізнатися мови, або запам'ятовувати вірші або молитви. Вік тільки номер, не покарання. До речі, вчені помітили цікавий факт: серед людей, які слухають спів птахів багато центарів. Не прогуляйтеся вранці. Гарний настрій на весь день гарантований.

р.



Якщо ви погоджуєтесь з нами довголіття Ольга Миасникова. Поділіться корисною статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное