Який тест буде виглядати краще, ніж один

Знайти себе - головне завдання людини. Ми пропонуємо Вам пройти дуже цікавий і точний відпочинок. особистість-тестй Тест Мирс-Бриггс був створений в рамках Другої світової війни, щоб допомогти жінкам знайти робочі місця і замінити чоловіків, які залишилися в боротьбі. Тим не менш, більшість західних компаній вимагають претендентів на роботу, щоб побачити, чи є право на них.

, Україна



Вам необхідно відповісти лише 4 питання і отримати власне поєднання літер. "Сайт" Він розповість про результат.

Тест Мойерс - Брюги Виберіть одну відповідь з представлених
  1. Ти дуже втомився, робочий тиждень був зайнятий, і ось нарешті вхід. Як це зробити? ЕгЯ зателефоную друзям і дивись, що їхні плани. Насолоджуйтеся гарними враженнями від нашого ресторану.

    Я.Я збираюся відпочивати вдома і відключати свій телефон. Я лежа в ванній кімнаті, дивитися шоу, сон.





  2. Який з двох описів найкраще описує вас? Р.Я завжди проаналізую всі події і починаємо з реального стану справ, звертаємо особливу увагу на деталі. Я хочу жити тут і зараз, не в сні.

    ПНЯ люблю мріяти і писати сценарії для майбутніх подій. Я філософію про все. І інтуїція – головний консультант, який не має аналогів.





  3. Збірник вашого роботодавця намагається зануритися в свою фірму. Ви намагаєтеся зважати плюси і мінуси: вони сплачують набагато більше, але ось дружня команда, і керівник відділу підкаже, що він рекомендує вам свої переваги перед виходом. Що таке рішення? ТвитнутьЯ навчаю всю необхідну інформацію про компанію конкурента, проконсультуйтеся з друзями, опишіть всі переваги та недоліки нової вакансії. Я зроблю це питання дуже серйозно.

    Ф.Чи можна чи не їхати на нову роботу буде залежати від свого внутрішнього почуття. Якщо я прокинувся в день прийняття рішення і вирішив залишити, я залишаю.





  4. Ви свідкуєте весілля ваших близьких друзів і допомогти їм з деякими організаційними питаннями. Подія на 2 тижні. Як проходить підготовка? ЖЯ вже отримував оркестр, придумав тести на заміський зал і підготувала відеопрезентацію кращих подій в житті пари. Я пішов в перукарню і вибирав плаття.

    П.: Я не можу фейкові події. Я волію робити речі спонтанно. Я збираюся весело і розповісти брудні жарти під час тастів, що не буде одержувати все.

    Р





Тепер напишіть 4 листи ваших відповідей в рядку і дізнайтесь про свій тип особистості.

ESTJ - реальність, бос

Дуже відповідальний, соціально адаптований тип, завжди відчуває необхідність до завершення роботи. Планує діяльність, практично відноситься до оточуючих речей. Про те, щоб показати любов і догляд за близькими, любить гучні веселощі, компанія. Хороший, але гострий, може бути швидкознімний і незрівняний.

Він любить замовлення в все, планування та організація любові. Але більшість всіх - переконувати інших своїх прав і переадресувати до власної точки зору.

р.



ENTJ - підприємець

Зрозуміло чітко виділити власні можливості та здібності, легко надихнуті і починають новий бізнес, захоплюючи динамічні види спорту, які дають екстремальні відчуття. Відчуває нові тенденції, бере на себе ризики.

Має потребу в управлінні і незвичайних лідерських здібностях. Ці люди відкриті до незлічених можливостей і сенсів, які призводять до своєчасної та своєчасної діяльності.

р.



ESFJ - Гардіан

Такі люди акуратні, непогані, прихильники замовлення та висококонтролюючі та карбування. Вони малюють сили від себе і від усього, що вони бачать, чути, відчувати, дотик і смак. Вони добре знайомляться з людьми, познайомляться з ними і дуже зустрінуться. Вони часто жертвують свої інтереси іншим людям.

Вони здатні аналізувати себе та інші глибоко. Дуже чуйний, але не забувати про свою гідність. Серед таких людей дуже часто зустрічаються лікарі, військові, пожежники.





ESTP - Безперервна

Цей тип людини любить вести і не переносить подачу. Аналіз ситуації, як зробити конкретний план дій, він чітко слід. Стійки для досягнення поставленої мети при будь-яких собівартостях і можуть прибрати конкурентів будь-яким способом, навіть при використанні фізичної сили.

У будь-якій ситуації дайте швидку, точну, практично цінну, об’єктивну та чітко виражену відповідь. Таких людей не сидять на одному місці, вони завжди роблять щось і приймають ризики. Важко передбачити свої дії, але ці люди завжди мають чіткий план.





ENFJ - наставник

Звертаємо вашу увагу на те, що саме вони знають, що потрібно. Вони мають дуже гарну інтуїцію. Це супер-емоційні особистості, схильні до співчуття та відображення широкого спектру емоцій. Вони мають виразні вирази обличчя і eloquence. Але в любові вони дуже ревні і потужні. Вони дуже хороші у людей.

690644



ENTP - винахідник

Даний вид людини має широкий спектр інтересів. Вони завжди навчаються щось і вони є генераторами ідей. Вони не люблять рутальні і традиції, і в роботі вони завжди швидко адаптуються до романтики. Вони мають дуже гарне логічне мислення і уяву, тому вони завжди інноватори.

Вони висловлюють свої думки легко і можуть утримувати лідерські позиції. Однак вони часто змінюють не тільки місце роботи, але й поле діяльності, бо хочуть дізнатися щось нове.

р.



ESFP - активіст

Вони добре суперечать людям і схильні до маніпуляції. Вони воліють вести слабкі сторони, чітко виявляючи їх вразливості. Вони люблять тримати свою дистанцію і часто керують своїми інтересами. На очах інших, така людина намагається виглядати як видатна оригінальна людина, але часто він не є.

Вони живуть переважно на сьогодні. Дуже амбулаторно, тому більше не закінчуються. Вони прагнуть до гармонії у всьому світі.





ENFP - переможець
Любові творчої роботи, не переносить монотонних і рутинних. Він любить дарувати хороші поради в галузі взаємодії з людьми. Дуже енергійний і цікавий. Поєднання схильності до екстраверсії, інтуїції, чутливості та сприйнятливості дає йому унікальну можливість ефективно співпрацювати, брати участь в різних проектах і здатності витримати труднощі.

Дуже гармонійна особистість з високим рівнем інтелекту, здатна підтримувати баланс навіть при постійному зміні обставин.





INFP - романтичний

Тексти пісень, а це означає: Лірикіст і сновидіння, кладуть в першу чергу внутрішню гармонію, гармонію з собою. Цей тип прикріплює велику важливість до зовнішнього вигляду. Він не знає, як заощадити гроші, і під час роботи він любить відпочивати протягом тривалого часу. Він прагне відкрити нові горизонти світу і в межах себе. Він відчуває себе добре про інших людей і має гарну інтуїцію.





ISFP - композитор

Він здатний насолоджуватися звичайним життям, спокійно кінчаючи монотонію і рутинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Такі люди абсолютно неспроможні і жартувати багато. Нерідко дуже чуйний, як відчувати себе потрібно і важливо в очах інших людей.

Вони дуже лояльні і надійні. Вони сприймають цей світ і люди, як вони, і не прагнуть змінити все. Ми працюємо з нашими партнерами.

р.



INTP - критик

Цей тип є поліматом з філософським мисленням. Він дуже серйозний при прийнятті рішень і аналізує багато, тому він завжди під впливом стресу. Він не любить насильницькі прояви емоцій, цінує затишок і комфорт.

Важко адаптуватися до зміни. Він не інноватор, але віддає перевагу цінним традиціям, законам і моралі. Тому в старій вікі він часто загрожує і критикує.





INFJ - Консультант

Відчуває людей і стосунки між ними. Легко ідентифікує настрій та приховані таланти, він часто підійшов до порад. Він легко поранений і жорсткий для припинення агресії і відсутності любові. Він має дуже міцну інтуїцію. В самоосвіті. Люди цього типу відчувають себе, щоб служити людству і зробити так в дуже організованому і порядку.





INTJ - миша

Він не схожий на галасливих компаній, відчуває труднощі у налагодженні відносин з іншими людьми. Тим не менш, він має багатий внутрішній світ, який зберігає безмежні можливості, вони реалізуються у вигляді бажання поліпшувати і покращувати все. Слова, плани, проекти, ідеї, люди – вони хочуть зробити все краще, ніж вони дійсно є. Ідетети і аптети. Вони знають, як допитати.





ISFJ - Гардіан

Зрозуміло впізнає відтвореність і жіночність у відносинах, ділиє людей на власні і інші, дотримується психологічної дистанції. Справді до своїх принципів і поглядів на життя. Він здатний стояти себе і своїх близьких, не переносить моральну перевагу інших людей.

Дуже обережні, непогані, замовляті, і висококонструкторські і карнизи, вони відрізають сили від себе і від чого вони дивляться, чути, відчувати, доторкнутися і смак.





ISTP - Майстер

Він має техніку, любить працювати своїми руками, при цьому завжди досягається в потрібний час. Світовий погляд особистість Це дуже специфічний, але поєднується з його властивою відкритості, він може призвести до більш непередбачуваних дій, ніж можна очікувати.





ISTJ - Інспектор

Це свого роду педантики. Він дійсно дивиться на речі, бере бізнес тільки якщо він знає напевно, що він може завершити його. Не цікавиться тривалим спілкуванням, віддає перевагу контактам бізнесу тільки за тривалість співпраці. Призначення кінцевого результату. Він любить замовлення і строгість, глибоко вписує інформацію з різних сторін. Ні в хмарах.





Повідомляємо про те, що ваш результат і як він підходить вам. Запрошуйте своїх друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное