Що робити, коли він затискається і навколо ясен

Як часто ми скаржаємось на переповнені квартири? І неважливо, що таке ступеню – завжди існує безліч ідей, які не дають пробілів. Але ми не думаємо про фантазію. сучасний дизайн балконай

Нерідко перетворюємо балкон в камеру зберігання, взимку ми можемо використовувати його як холодильник, склад непотрібних речей, які його шляхетично відкинути - і в будь-якому місці відпочинку. Таким чином, часто метелики з старими речами, балкон виглядає менше, ніж це дійсно.

І все, що ви повинні зробити це, ви починаєте, викинувши всі шматки, а потім, при необхідності скління і прогріваючи балкон, і тут вони. лосиний

Іноді ми відмовляємо від ремоделювання цієї площі, оскільки ідеї, які ми не можемо реалізувати в дуже обмеженому просторі балкона. Але не знеболюється і кладемо кінець до цього. Звичайно, ви повинні подряпинити голову так, щоб інтер'єр не тільки приємний до очей, але і комфортний. Але варто!

У офісі, бібліотеці, майстерні або парнику - якщо ви хочете!

Саме тому редакційна колегія "Сайт" У мене є 23 варіанти наскільки це можливо. глазурованийПоверніть його в улюблене місце для відпочинку. Ми просто повинні почати ...

  1. Дизайн балкона повинен включати в себе дві основні компоненти – ергономіка і естетика. Деякі сценарії неможливі без утеплення, інші вимагають панорамних вікон або без скла в принципі. На відміну від інших, як правило, неприпустимо повного перепланування зі знесенням стіни. Ідеальний варіант обраний на основі планування та бюджету. Обов'язково: використання цього простору як склад для зберігання непотрібних речей, що захопили в облив. І це добре!







  2. Питання, що саме? Дизайн балкона і вибрати інтер'єр лоджії, ви відповіте відразу, якщо ви думаєте про те, що номер ви відсутні і як ви хочете використовувати балкон або лоджію.





  3. Мені сниться тільки такий балкон з вікнами на підлозі. Але важливо, щоб вид з вікна гідний!





  4. Ви можете перетворювати балкон в маленьку кімнату тільки шляхом створення ретельної оформлення інтер'єру всього простору. Необхідно утеплити і утеплити зовнішні стіни, підлогу і стелю, потім виконувати всі оздоблювальні роботи і, нарешті, прикрасити балкон в бажаному декоративному стилі.





  5. Ця ідея є просто богом: диван і зручне місце для зберігання речей. І колірна гамма точно підвищує настрій!



  6. (Багато)

  7. Ще одна відмінна ідея, яку варто звернути увагу, адже підвіска стілець не тільки красива деталь меблів, але і дуже зручна для економії простору. Також звертайте увагу на те, що момент був відтворений з горщиками, на мій погляд, цей трюк дійсно геній.





  8. А на такому балконі можна сніданки в приємній обстановці, і читати книгу, і тим, хто турбує стан здоров'я очей, навіть столик для перевірки зору висить.



  9. 6495111

  10. Я люблю цей колір поєднання! І для того, щоб не захаращувати вакантний простір з такою складністю, варто придбати складні меблі. Так ви можете очистити площу в будь-який час, просто складаючи пару стільців. Не менш успішним варіантом є відступні або вбудовані меблі.





  11. 174285

  12. Немає нічого приємного, ніж сидять на м'якому дивані, випити чашку кави і не менше моменту, щоб відволікти від hustle і сідла зовні вікна.





  13. Але такий затишний інтер'єр я бачив гостя в одному з моїх друзів. Стильний і смачний, це не так?





  14. Зверніть увагу на обробку. Сучасні фахівці пропонують найбільш успішні матеріали для обробки підлоги: ламінат, керамічна плитка, лінолеум. Експерти відзначають, що краще укладати керамічну плитку на опалювальну систему, а дерев'яна плитка на гідробар'єрі. Ламінат і лінолеум необхідно укладати на вологостійкий фанери.





  15. Хороший приклад оформлення балкона стилю Прованс. Оформлення приміщення характеризується різнокольоровою, великою кількістю орнаментів, візерунків, наявністю невеликих яскравих деталей. Основними темами є дикі квіти, море. Нерідко є символічне зображення роутера. В інтер'єрі найчастіше використовується старе цегла, кування, плетіння.

    171996 р.





Я також запропоную вам ознайомитися з простим і дуже корисним майстер-класом, як зробити розкладний стіл для балкона. Цей продукт доповнить Ваш балкон, перетворюючи його в комфортне і стильне місце для відпочинку. Тепер я знаю, де я хочу провести гарну ніч!



Що ви думаєте про ці красиві ідеї? Я тепер знаю точно, що напрямок я збираюся піти, щоб відновити мій Увійти До комфортної майстерні. Після того, як балкон може стати улюбленим місцем в квартирі, якщо підійде його дизайн з уявою.

Поділіться надихаючим вибором з друзями, я також з радістю дізнаюся в коментарях, які інші теми для ремоделювання квартири або будинку, зацікавивши читання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное