Мистецтво самодисципліну і чому ви повинні знати

Я хотів би зустрітися з родичом мого друга, мій бабуся Сатоко Miyashiro. Це просто магазин японської мудрості та охоронця давньої традиції її народу. Я завжди був захоплений. Японський спосіб життя і мисленняДопомогти їм складно подолати труднощі без порушення гармонії духу.





У слов’янській культурі ми з дитинства Вважається, що особа відповідальна Досягнення мети через самозбільшення. Батьки жертвують величезну справу для дітей, ховали жертву своїх кар'єрів за шлюб, чоловіки жертвують їх свободою, щоб підтримати сім'ю.

Але ми відступаємо пригніченням наших бажань. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Уявіть, що ми використовували для виклику «завження» в японській культурі як взаємообмін.

«Коли ми робимо те, що ви називаєте себе самосприятливим», - сказав Сатоко, «ми робимо так з бажання подарувати, або тому що дає задоволення». Ми не відчували себе. Незважаючи на те, що ми насправді жертвуємо для інших, ми не віримо, що цей подарунок виповнює нас духовно і не очікуємо винагороди в поверненні. й





Якщо умови договору вигідні для обох сторін, ніхто не відчуває тягару жертвою.

Багато хто знає один одному. стресПочуття, як контроль втрати вашого життя. Як боротися з цими проблемами на Сході? Мс. Мійро розповів про методики вирощування самодисципліну через духовну підготовку.

«Self-discipline – це свого роду терпіння. Уявіть, як ви хочете щось їсти. Ви їсти стільки, скільки ви можете? Вам необхідно їсти помірно (не дуже багато) для збереження ваги в здоровому діапазоні. Я зазвичай не їсти стільки, скільки я можу, тому що я хочу жити довше. й



ДепозитФотогалерея

Японія має логічну причину: людина має краще контролювати життя.

«Початок може подолати будь-яку нещастя, яка відчуває себе спочатку. Студент повністю освоює свою професію, дівчина опанує спортивну дисципліну, молодий батько адаптує до вимог своєї дитини. й





Високий рівень самодисципліну робить людину здатним керувати своїм життям. Ми всі знаємо, як важко навчатися, як дратівливі і неспроможні ми, коли навчання не весело. Наприкінці дня, ви думаєте, що ви повинні дати його все?

До мого питання Сатоко Міяшіро чудеса, «Що ти хочеш?» Щоб дізнатися життя, необхідно спочатку дізнатися. Якщо ви не знаєте нічого, ви будете природно нещасливими. й



ДепозитФотогалерея

Але через самодисциплін, багато дій, які, здається, нестерпним стає легко переноситься. Філософський принцип полягає в тому, що між діями не існує перешкод. Простіше кажучи, «Якщо ви хочете зробити щось, не знаходьте!»



ДепозитФотогалерея

Усвідомлення наших дій та оцінки їх з точки зору інших запобігає нам отримувати те, що ми хочемо. Японська мудрість навчає нас ліквідувати провину і наш вразливий “наглядання себе”. При видаленні тягару самоконтролю ми виявимо наші справжні здібності.

р.

ДепозитФотогалерея

Що здивував мене була заява Бабця Сатока, що японська людина, щоб спонукати людину до початку важливого бізнесу, говорить його: «Зроби себе, якщо ви вже не там. й

Якщо людина перебуває в стані сильної психічної кризи і не може визначити свій майбутній шлях, він часто знаходить сили в собі, зробивши рішення, «живо, якщо він вже прокинув на небо». Ідея цього філософського принципу ґрунтується на позбавленні внутрішнього самоконтролю і, в результаті, страху і обережності.

Людина набуває подібного духу, який не піклується про свою поведінку. Хлопці більше не бояться, вони безкоштовні. Щоб дотримуватися правила «живлення, якщо вона вже зникла» означає бути абсолютно безкоштовним від внутрішніх конфліктів.





Принципи життя японців допоможуть зберегти розумову енергію і зосередитися на досягненні мети, знімаючи тягар страхів. Це забезпечує плавне виконання завдань без жорсткості та депресії. Якщо ви практикуєте Сатоко Міяшіро, ви дізнаєтеся, що все можливе для вас.

Якщо вам подобається цей матеріал, ви повинні надіслати його друзям. Японська мудрість – це те, що допоможе вам жити без стресу і страху!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное