Ось чому вам потрібно лише мити один раз на тиждень! Визначені аргументи.

Як часто ви приймаєте душ? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми всі звикли до неї, і 10 хвилин промивання щодня, іноді навіть двічі на день, є нормою. Але це неправильне місце. Звичайно, гігієна повинна контролюватися і ніхто не заперечує цей факт, але купання щодня не потрібна.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Розкажіть, Чому не можна мити? Щодня і як це впливає на наше здоров'я.

Чи можу я взяти душ кілька чисел, щоб почати з? Просто подумайте, що один душ займає близько 60 літрів води. Якщо використовується нагрівач, споживання збільшується в три рази. Візьміть ванну - 200 л. Якщо ви нараховуєте, сім'я чотирьох хто душ щодня споживає близько 25 куб. м води щороку.



ДепозитФотогалерея

З поточною електрикою та цінами води, це коштує тиди. Крім болячень наших кишень, це також схильне до навколишнього середовища. Люди, які часто душ відповідають за випромінювання 3,5 тонн вуглекислого газу в атмосферу. І норма для однієї людини - 1 тонна і це з урахуванням всіх життєвих дій.



ДепозитФотогалерея

Деякі люди скажуть, що це не важливо, тому що купання щодня необхідно. Але це не зовсім вірно, і є медична причина для цього. Лікарі-дерматологи вважають, що дитина не повинна лазити щодня, тому що це знижує здатність шкіри боротися з бактеріями. Вони стверджують, що ранньою взаємодією з брудом робить шкіру менш схильною до інфекцій і навіть може запобігти розвитку екземи.



ДепозитФотогалерея

Ми любимо різні душові засоби: мило, гелі і так далі. Лікарі стверджують, що часте використання мила призводить до втрати жиру шкіри і знищує бактерії корисними для людини. Це сприяє розвитку дерматиту. Сама річ з шампунем для волосся. Якщо шампунь постійно, вона також веде до вилущування захисного шару жиру з волосся, висихає і знищує шкіру. Це призводить до лупи.



ДепозитФотогалерея

Хто ви думаєте про переваги від миття так часто і використовуючи так багато миття? Звичайно, компанії, які роблять її. Вона звучить перебільшено, але правило прийому душу щодня накладається культурними нормами і для цього немає необхідності. Гігієна важлива і не повинна бути нехтована, але, відповідно до гігієнтів, не варто використовувати мило для цього. З потом і запахом можна впоратися з звичайною водою.



ДепозитФотогалерея

Більшість нашого тіла прихована під одягом і не вдається контактувати з навколишнім середовищем, тому вони не вимагають щоденного прання, і навіть з милом. Безсумнівно, окремі частини тіла (пахи, інтимні ділянки, ніжки) вимагають щоденної гігієни для явних причин. І, звичайно, руки. Вони повинні мити постійно і краще з милом.



ДепозитФотогалерея

По суті, не існує чіткого правила, коли і скільки людина повинна купатися. Все залежить від способу життя, клімату та анатомічних особливостей. Найчастіше потрібно мити.

В цілому теплий короткий душ пара разів на тиждень справляється з утриманням гігієни тіла (якщо дотримуватися гігієни пахви і інтимних зон). Все індивідуально, але не варто зцілювати водними процедурами, а також з гігієною.

Що ви думаєте про це? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное