Це ціна, яку я сплатив для материнства. Тільки мати, які пережили Цезаря, знають цю правду.

«Я пішов до запланованого кесарана. За чотири тижні до народження я знав, що прийшли. Що я думав. Чи так страшно кесарана??

Деякі жінки бояться операції, бояться, що це може негативно вплинути на здоров'я дитини. Інші, навпаки, вважають його практично єдиним способом відродити здорову дитину, вони кажуть, карапаце, який не вичавлюється з труби, і не вичавлюється, відчуває набагато більш здоровіше, ніж його аналоги, народжені природно.

до 1 2 3 4+



Але лікарі кажуть, що малюкові необхідно пройти через пологовий канал, адже в той же час він отримує додаткову частину природних гормонів, набуває «нативну» мікрофлору, стає сильнішим і готує до нового етапу життя.

Тільки жінки, які пережили С-секції, знають правду. "Сайт" Вона ділиться з вами фактами від досвіду жінок, які пішли з щасливою матір'ю дуже важко. Ми любимо всіх!

К-секційна операція
  1. Цесаранська секція є небезпечною черевною операцією!
    Сесаранська секція є досить серйозним хірургічним втручанням. Тому, щоб сказати, що така полога набагато простіше, ніж натуральна абсурдна. Під час кесарана існує безліч ризиків як для матері, так і для малюка, а також прийняття рішення про проведення кесарської ділянки, якщо природне народження загрожує життєдіяльності жінки в праці або дитини. Незважаючи на те, що операція і її реалізація були вдосконалені протягом багатьох років, існують ризики. Крім того, під час операції неможливе присутність ні чоловіка, ні родичів, так як займається нормальним пологом. Так жінка в праці залишається самостійно, без можливості отримати моральну підтримку близьких.




  2. Відновлення після кесаревого розділу
    Відновлення після кесарану Це може зайняти набагато довше, ніж це здається. Жінки, які пережили кесарана, знають, що не можна відразу потрапити на ноги. У перші дні після операції ви не зможете їсти що-небудь, але рідкі злаки, у вас буде страшний головний біль, і весь організм буде лангушуватися з болем, коли спинальна анестезія починає відходити. Крім того, ви просто стали матір'ю новонародженої дитини, яка потребує всієї вашої уваги і догляду. Уявіть, що виховання дитини з болем? Біль і дискомфорт є невід'ємною частиною відновлення після кесаревого розділу. І навіть коли шрам повністю загострився, він може зануритися на молоду маму протягом місяця, або навіть років. Що про естетичний компонент...




  3. Цесаранська секція може бути великим досвідом
    Багато жінок після медичних втручань дещо позбавлені. «Я не живу щось, пропущено, не відчув це диво...» Звичайно, більшість жінок хочуть породжувати природно, і це неймовірно модні ці дні. Але якщо з якоїсь причини жінка повинна народжувати кесарану секцію, то це не означає, що вона повинна бути пригніченою і зміщеною. Вона народила здорову дитину, незалежно від того, як.





    «Особливості, після чого я зшиваюсь і протягував. Вони перевозилися в приміщення і розглядалися. Вони зберігають їх на IV і пройшли випробування. І я дізнався, щоб піти знову, як тільки знеболення. І був біль, який іноді хотів піднятися на стіну. І я побачила набряклий стібок на волосіні бікіні, запечена кров і акуратна нитка звисає з боку.

    Але неважливо. Я стала мамою! І я зробив великий. І мій дитячий кесаран, величезний як слон, виявився здоровим і гарним. І болем з'являться кілька днів. Швом вийде бліда в шість місяців. У три-чотири роки я починаю думати про повторення цього досвіду. й




  4. Після кесарану можна породжувати природно
    Якщо перше народження не було без кесарева, багато жінок дивують, чи можна народжувати другу дитину природно. І часто мати, які мали кесарев, є бажання народитися самостійно, відчути всі шармами материнства. Про 10 років тому лікарі проти неї. Але сьогодні кесаранська секція не є протипоказанням для майбутнього природного народження. Можна сміливо планувати природне народження навіть після операції. Головне - довірити лікаря 100%.






Як видно, що кесаранська секція не проста, і не знімає відхилого матері від багатьох проблем під час пологів. Ми зіткнемося до кожної матері, і особливо тим, хто пішов через кесаран і зносимо безцінну «відмітку щастя» на своїх тілах.

А якщо ви, шановний читач, зацікавлені в навчанні про наймодніші змії сучасних мам в праці, обов'язково підкажемо нам в коментарях. Ми раді писати захоплюючу статтю про найбільш популярні тенденції, починаючи від пологів в воді і закінчуючи долиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное