Найкраща колекція прохолодних речей, які кожен може повторювати! 100% буде корисний.

Я люблю створювати стильні та стильні дивнийй Я вважаю кращими джерелами натхнення бути ярмарками майстрів і всілякими виставками народного мистецтва. Але в той же час я ніколи не уникає блочних ринків і невеликих магазинів з невеликими речами! Тут легко знайти непристойний трейл, який за допомогою тільки ножиць і клею можна перетворити в чарівну річ.





ДепозитФотогалерея

Після того, як в дорогому магазині. декоративні Я бачив годинник. Відразу помітили незвичайний щоденник! Я дуже хотів купити один, але бажання миттєво зникла, коли я шукав на ціновому тегі. Дуже гарно, що я зробив один і той же день. І я не мав нічого купувати, я мав книгу і старий годинник тривоги, і це дуже мало часу - тільки один годину!

З тих пір я збирав велику колекцію аксесуарів і предметів декору, які були зроблені з імпровізованих засобів в мінімумі часу. Прості вироби своїми руками Якщо вам потрібен оригінальний подарунок і хочете провести час з користю.

Легкі вироби своїми руками Сьогодні видання "Сайт" Я приготував для вас вибір корисних речей, які кожен може зробити самостійно. Використовувати свої шедеври

  1. Навушник кліпи
    Дуже корисно для шанувальників музики. Дізнайтеся докладні інструкції про те, як зробити кліп, і ви можете прикрасити на свій смак декоративною стрічкою або фарбами. р.



  2. Годинники в книзі
    Навіть недосвідчений майстер може зробити такий оригінальний годинник. Якщо немає свердла, проколіть отвір цвяхом за допомогою молотка. Основна труднощі полягає в тому, щоб точно зібрати і закріпити годинниковий механізм. Щоб запобігти книжці від розпаду, склеїти сторінки або зробити застібку на кришку.



    Перегляньте які години можна зробити з різних книг.

    р.



  3. Настоянка може викликати
    Чудова ідея порадувати коханця певного бренду пива або соди. Вам потрібно лише гострий ніж, в першу чергу доглядати і трохи терпіння.



  4. Підставка ножів
    У моїй кухні, ножі зберігаються таким чином. Дуже комфортні і стильні, а бамбукові палички можна замінити квасолею, кукурудзою або різнокольоровою пастою. Навіть пара старих книг чудово!



  5. Стильний ноутбук
    Коли немає ідей для подарунка, ви можете зробити дорогий блокнот всього за годину. Вам потрібна хороша нитка і чистий папір. Просто вирізати бажані листи, вигнути навпіл і вирізати на два місця разом з шкіряною кришкою. Застібка може бути виконана на вашому розсуд.
    доб. 2

  6. Шкіра дрібниця
    Я завжди попрослю родичів не відкинути старі шкіряні пальто і куртки. Ви можете зробити стільки штук шкіри! І пошиття зовсім не обов'язково, максимальна полягає в тому, щоб покласти пару заклепок. Зверніть увагу на японську сумку нижче, дуже оригінальне рішення!


  7. Яскравий капюшон.
    Ні одна з випадкових плям на їх улюблених речах. Але не поспішайте відкинути їх, акварелі зроблять одяг роботою мистецтва. Ви не повинні бути художником для цього. Просто не забудьте покласти щільний картон або клеїти всередину виробу так, щоб візерунок не переходив до спинки.



  8. Купальники
    Яскрава бавовняна облаштована стане чудовим аксесуаром на шиї.



  9. Футболка зі скручкою
    Сорочка футболка завжди може бути виконана стильно. Вона зшивається невеликою кишенею тканини з красивим малюнком. Мені подобається ідея кота, не ви?



  10. Футболка з отвором
    Якщо улюблена річ занурюється у видному місці, вона завжди може бути збережена. Використовуйте яскраву тканину, щоб відволікти вашу увагу, результат здивує вас!



  11. Підвіска рушників
    У кожному будинку немає дешевих, і дуже важко знайти комфортний і стильний. Якщо мінімалізм - це ваш стиль, такий вішалка цілком замінить красиво зігнуті стрижні латунь, алюміній або будь-який інший металевий сплав. Місця згинання нагріву над газовим пальником і вигином, зносостійкі щільні рукавички на руках.



  12. Ювелірні вироби дівчини
    Моя дочка тільки йде в школу в цих дощових веснянках! Ці прикраси довговічні, міцні і такі не будуть для подруг. Просто вітрові атласні або поворотні стрічки на дерев'яних паличках, прогрійте 10 хвилин в духовці на 180 градусів і дайте їй охолонути. Не забудьте розтопити краю, щоб стрічка не розсипалася. Приклейте стрічку на кліп або будь-яку зручну гумку!



  13. Незвичайна ваза
    Звичайна скляна пляшка і спрей фарби допоможе створити таку красиву квіткову вазу в 10 хвилин. Пофарбуйте дно пляшки повільними круговими рухами. Повільнення стін, фарба створить плавний градієнт.


  14. Десертні прикраси
    Зробіть домашній торт святковим допоможе прикраси з блискучого паперу. Помістіть їх у вигляді зірок, серця, квітів і клею на бамбукові палиці або паперових соломок. Будь-яке свято буде яскравіше!





Товари для дому своїми руками Це чудовий спосіб вийти з поганих думок. Це справжня арт-терапія, і результат чудовий! Використовуйте свою фантазію, щоб максимально створити незвичайні речі, і для натхнення, зв'яжіться з нами - у нас є багато статей з детальними майстер-класами.

Якщо вам сподобалося статтю, покажіть друзям про це в соцмережах! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное