Я психолог з 30-річним досвідом, і я розповість вам, як дізнатися, що людина божевільна про вас. Людина в любові...

Ми часто подряпини наші голови, обурені питаннями: «Чи він лікує мене, як він здається?» Мабе я придумав його симпатію. Може бути я зробив.

Чоловіки рідко говорять про те, як вони відчувають. Відомий американський психолог з 30-річним досвідом говорить про цю тему: "Якщо ви хочете знати, як він лікує вас і які цілі він спрямований, вам потрібно попросити про це в лобі або звернути увагу на нього. й жести?

Патті Вуд, експерт з мови тіла та автор успішних книг з психології сім'ї, поділився секретами, які допоможуть розкрити свої істинні почуття для вас. Все, що вам потрібно зробити, звертайте увагу на їхні жести, вирази обличчя та ставлення, які іноді можуть розповісти про істинні наміри людини більш правдиво, ніж слова.

Редакція "Сайт" Це дає вам 12 знаків, які людина в любові з вамий Це важливо для кожної окремої жінки, щоб дізнатися.

  1. Він слухає і запам'ятовує.
    Якщо Вас цікавить людина, то послухайте і запам'ятовуйте буквально все, що ви сказали йому: які ваші улюблені квіти, що ваше ім'я собаки і яку школу ви пішли. Він хоче дізнатися кожну деталь про вас, навіть найменшу. І щоб зрозуміти, що він цікавиться діалогом з вами - ви або темою для спілкування, звертайте увагу на позицію голови під час розмови.

    Якщо він дійсно слухає, його голова злегка нахиляється на сторону. Коли ви бачите, що чоловік нахилив голову, спробуйте різко змінити тему розмови. Якщо чоловік тримає голову в нахилі, то він зачаровує вас. І якщо він виправив це означає, що він зацікавився темою розмови.





    ДепозитФотогалерея

  2. Перегляд його постави.
    Якщо чоловік випрямляє його плечі, поставивши груди вперед, розтягує як ніби він хоче з'являтися вище, грає з м'язами, піднімає його підборіддя - це говорить про своє бажання вражати жінку. Однак деякі чоловіки, навпаки, слоу, будучи біля дівчини. В основному ця поведінка відноситься до власників високого зростання. Так вони думають, що вони ближче до леді.





  3. Фіксація одягу або зачіска
    При розмові з вами людина тягне свою куртку, випрямляє її краватку, випрямляє її сорочку коміром, або просто розгладжує свій одяг своїми руками? Ці жести свідчать про те, що чоловік прагне порадувати жінку. Тому, якщо він починає «чистити перу», знаю, що він підсвідомо хоче з'явитися перед вами в найбільш презентабельному варіанті. Коли людина випрямляє волосся, це означає, що він хвилюється, і з цим жестом він намагається дати собі впевненість.





    ДепозитФотогалерея

  4. Його поведінка на соцмережах
    Добрий XXI століття – найхолодніший винахід людства, який називається в загальнолюдських соціальних мережах. Діяльність від чоловіка в соціальних мережах, спрямованих на вас, є обов'язковою ознакою того, що він любить вас. Тому, він буде радувати вас на всіх соціальних мережах, і буде прокоментувати і як більшість ваших публікацій, щоб нагадати вам про себе.



  5. Вона посміхається, коли вона говорить вам.
    Коли хтось дивиться на щось приємне, вони посміхаються. Посмішка робить людину більш привабливим. Зверніть увагу на свої вирази обличчя, коли ви розповідаєте про щось, особливо коли є більше людей. Якщо він посміхається, це чіткий сигнал, який він піклується про вас. Відкрита, дружня посмішка, як правило, легко відрізнити від процідних, нещастяних, перезбирання породи. Ознайомитися з тим, як посмішувати ваші м'язи обличчя.

    12290 р.



    ДепозитФотогалерея

  6. Сенсорний обличчя.
    Якщо хтось торкає обличчя під час розмови, це дійсно означає, що вони хочуть торкатися губ або шиї. Він проявляє про себе дії, які він не може робити в момент, щоб зняти напругу. Але є винятки. Це може бути його звичаєм, тому намагатися бачити, якщо він робить його в будь-якій іншій ситуації.





  7. Підібрати брови
    Здійснюючи брови, як правило, вказують на те, що людина зацікавлена в співрозмовнику. Але це в разі, якщо розмова розслаблена, адже серйозна тема розмови може викликати фокус або навіть напружений вираз на обличчі співрозмовника. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Так, якщо він піднімає свої брови, коли ви йдете, він пристрасний до вас.





  8. Зацікавлена в ваших хобі.
    Це один з найбільш очевидних ознак міцного чоловіча симпатія для васй Він йде з вами на виставку художника, праця якого надихає Вас, смакує десерт, і навіть починає читання улюбленої книги - це хороші сигнали для жінки.



  9. Спробуйте зв'язатися з вами.
    Він завжди намагається доторкнутися до вас. Ці штрихи можна зробити не тільки пальцями. В ході буде йти спинка і поза пальмою, передпліччя і навіть ноги. Згадайте, як у школі хлопчики, мухуючи, спробували крок на нозі. Школа давно пішла, але дуже важливо для чоловіка, щоб доторкнутися до вас! Також, з нагоди, людина не пропустиме можливості послухати жінку, яка любить, при цьому може бути абсолютно будь-яким!





  10. Не звертайте увагу на телефон.
    Коли ми дійсно зацікавлені в тому, що ми повністю пристрасуємо про це. У чоловіків це про все. Якщо людина дійсно любить вас, він спробує відхилити будь-які дзвінки, покласти телефон в безшумний режим або навіть покласти його в сумку, щоб ніхто не відволікав його від вас.



  11. Пишіть вранці або ввечері перед сном
    Ще один обов'язковий знак, коли він пише вам. З його текстом повідомлення «Добрий ранок» він показує, що ви перша людина, яка думає про те, коли він прокине. Те ж саме йде на постільне повідомлення. Це також індикатор його реакції на листи. Якщо він відповідав їм практично відразу, це означає, що ви обов'язково важливіше йому, ніж що-небудь інше.





  12. Перетин або поширення ніг
    Якщо ви здавалися сексуально привабливими для чоловіка, він може незрівнянно розкласти ноги при сидінні. Таке постави є яскравим сигналом демонстрації міцності, який утворився еволюційно. Те ж можна сказати про ніжки перетнуті в зоні щиколотки. Перетинаючи ноги таким чином, він може відштовхувати його круто і бути ближче до вас.

    1628577





Для тих, хто вже знайшов свою другу половинку, я пропоную читати простий посібник, як зрозуміти, що відбувається в ваших відносинах. Немає слів і дій може розповісти про почуття людини і емоції краще, ніж його тіло і жести.



Пам'ятайте, Реєстрація Це не міф і не просто спостереження, це ціла наука, дізнаючись, що це буде легко для вас, щоб зрозуміти ваш співрозмовник.

Я буду раді, якщо ви поділитеся з нами в коментарях, як ви зможете розпізнати вірне ставлення чоловіка. Розкажіть про ці корисні життєві хакі для ваших друзів в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное