Чому ви повинні надихнути Ісабель Юрійєва

“100 років є непристойним, але я все ще хочу жити. й співак Ісабель Юрійєва. Вона була символом епохи, чарівних чоловіків з її красою, і підкорила мільйони сердець своїм голосом. Вона мала йти довгий і складний спосіб, але як вона йде?





Сьогодні "Сайт" Він розповість про долю цієї чарівної жінки і трохи хитрощів її тягнеться.

Ізабелла Юрійєва розбиває всі дзеркала! Він страшний, що жінка виростає, і душа залишається молодим. Але мені здається, що навіть у 100 років ця жінка не витримала трохи. Це просто весело і красиво. Він залишався красивим до останнього дня.





Він завжди з ним на короткій нозі. Цікава історія стала Ісабелою Даниловною. У вересні 1992 року всі шанувальники співачки відзначили дев’ятий ювілей. До цього року вона носила тільки назви, які її шанувальники присуджено її: «Мадам проданий», «королева романтика», «королева фонографа». У 1992 році отримала звання народного артиста Росії.





А як забавно виявилося, коли через два роки співачка запросила відомих митців до ресторану «Прага» на святкування 95-річчя. Складання арифметичної, це не так? Тоді вона відкрила її маленьку секрет. Коли вона отримала паспорт, вона знизила свій вік на три роки. По суті, вона не народилася в другому році ХХ століття, але в кінці дев'ятнадцятого, в 1899 році.

У своїй долі, як і в три століттях, але Юріяєва вдалося зробити це. Важко сказати, що секрет її довгості є. Життя співачки непросто, але вона робила те, що вона любила. Вона постраждала багато гороху, але Ісабела любила красиву людину з усім серцем. Однак її доля залишиться загадкою.





Але я все ще хочу повернутися до початку життя Юрія та розповісти все, щоб. З дитинства дівчина любила співати. Її батьки були захоплені, тому що вони бажали Ісабелу стати лікарем. Вона надихнула співати своїм скрипалем. На концерті, що супроводжується оркестром, запрошують на концерті. Першим публічним виглядом дівчини був перший.





Юрійєва згадувала: Я був жахливим. Я занурю перший вірш, і раптом москіт влетіти в мій відкритий рот. Я порубав і побігла за стадією. Я думав. Але аудиторія була такою щедрою, тому отримала мене, що після питної води я пішов на стадію знову.

Москіт не занурився мене, тому я пішов на стадію, щоб задіяти. В першу чергу це успіх шахти, якось вплинули на батьків, і вони відправили мене в Петроград, де сестра навчалася на консерваторії, в класі фортепіано. Ця залізна історія змінила перебіг життя.





Як і кожна жінка, Ісабела вірили в чудеса. Вона сказала, що жінка-гіпсія прогнозувала своє майбутнє як дитину: «Ви будете самі загиблими». Моністо золото, діамантові кільця будуть кладені, королеви будуть називатися, престол буде ставити. Наречена буде нести в руки.

І що пророки прийшла правда. У 1929 році співак взяв участь у вечорі гіпсової романтики в залі колон в Москві. Для унікальної вистави гіпсових пісень Юрєва стала відома як «біла гіпсія». Вони почали говорити про її, і тут починали її Чорну сходження.





вона була дуже красива і чарівна жінка, і звичайно вона мала багато шанувальників. Співачка запропонувала руку і серцю американського мільйонера Armand Hammer, але вона відмовила йому. Вона не побачила своє життя від Росії. Ісабела довгадувала поета та перекладача Самуїла Маршака. Вона також впала в любов з Михайлом Зощенком, він навіть дав свою книгу з дедикаційним написом, а потім так часто відвідала Ісабела, що її чоловік загрожував звести його внизу сходів.





Одруження Ісабелья Юріяєва – це ще одна красива 46-річна історія. Після одного з концертів підійшов до співачки і сказав, що вона мала гарне голос і була чарівною жінкою. «Чому повторити ці слова мені все своє життя», – згадує Юрійєва. Це був Йосип Аркадєєв – любов її життя, вони пішли вручну таким чином. Ісабела неодноразово сказала, що це були щасливі роки життя.





Він пішов з співачки на неї і присвятив її житті. Він написав пісні для Ісабельї, був її особистим адміністратором і любив її з усім серцем. Він сказав, що ми ніколи не зламалися з ним. Він жертвував свою кар'єру для мене. Бакайте адміністратора, взяв мене на тур, написав мені пісні. Він сказав: «Я загинув за романтику Романа» і jokingly назвав себе Федей Протасов.





Вони жили разом з великою кількістю щастя і грязі. Зростання і падіння її кар'єри, смерть дитини і багато іншого, але завжди залишаються разом. До Йосипа залишив цей світ. Це сталося в 1966 році. Ісабела провела наступні тридцять років окремо і відступ від етапу. Тільки у вересні 1999 року в Державному концертному залі «Росія» відсвяткував 100-річчя. Нагороджений орденом Мерита Вітчизню. Ось, коли вона знову засмагла.

Зал зустрівся і ескортував її стоячи. Перед тим як була така ж елегантна жінка, в розкішному чорному одязі і підборах. Вона знову сіла, в кожній лінії її пісні було чутно тяжкість поділу від коханої людини. "Ми просто знаємо один одному."

про:blank

Ісабелья Юріївна ступила в двадцять-перший століття, але, на жаль, не на довгий час. Вона загинула 20 січня 2000 року. Але співак все ще живий в серцях її шанувальників, її голосні звуки і носокбumps. Я хочу поговорити про цю жінку знову і знову, розповісти про красиві історії від її життя, адже вони так надихають і заповнюють серце радістю і теплом.

Послухайте один з найкрасивіших романів і, в принципі, один з найкрасивіших романів. Кращі російські романи й На жаль, жоден запис не може захопити унікальний тембре Юріява до повноти, але навіть так, його голос прекрасний.

про:blank

Що ви думаєте, секрет до довголіття цієї краси жінки? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное