Як зробити бакуші

Як дитина, я часто провів канікули з моєї бабусі в Південній Казахстанській області. Безтурботний час пам'ятаю гори на горизонті, лояльних друзів і друзів. Солодощій Shelpeki, gent, chak-chak і baursaki - це цілий список сільських десертів. Але є щось особливе про свою простоту, адже діти люблять їх більше, ніж запечені товари.



ДепозитФотогалерея

Я люблю це краще. кепікій Бабця завжди сказав: "Як багато домовласників, так багато рецептів Баурсака." Вона приготувала їх в двох варіантах: свіжі для перших курсів, і солодкі, щедро посипані цукровою пудрою, для улюблених онуків.

Сьогодні Я покажу вам казаха Баурсаки, Як зробити бакушіТак що вони вийдуть пишні і ніжні. Краще обсмажити їх у високо чавунному каструлі, але я це зробити в каструлі.

інгредієнти
  • 1 склянка кефіру
  • 1 яйце
  • 10 г сухих дріжджів
  • 3 ст.л. борошна
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ст.л. рослинної олії для тесту
  • 0,5 столи води
  • 1 ч.л. солі
  • глибоко-нафта


320417 р.



Підготовка
  1. Кефір тепла до температури 35-40 градусів. Розчиніть цукор в ньому, сухі дріжджі і залиште на 20 хвилин в теплому місці.



  2. У окремому контейнері змішайте сіль, яйце, рослинне масло для тіста і води. Додайте цю суміш в басейн і добре перемішайте.
  3. Замочити борошно через невеликий сито і перемішати густе тісто. Так бахраки будуть повітряні і м'які. 6634031



  4. Давайте тісто відпочивати в теплому місці за 30 хвилин. Після цього часу промийте тісто своїми руками і викладіть в сторону на 1 годину.



  5. Розбавити тісто в однакові розміри кульок і укласти їх на поверхню посипати борошном. Ви можете розкачати тісто з прокатним валиком і вирізати форми різної форми. Не можна відразу ж обсмажити барсакі, вони повинні приходити протягом 20 хвилин. 13128034



  6. У каструлі або каструлі з високими сторонами нагрітої рослинної олії. Кількість масла залежить від обсягу і форми контейнера. У каструлі постійно перемішайте баурсакі до золотистого кольору, а в каструлі обсмажте з двох сторін.



  7. Для видалення зайвої олії викласти готову продукцію на паперовому рушникі.
  8. Якщо ви зробите бакакі для десерту, посипте їх цукровою пудрою або залийте медом.
  9. Тепер ви знаєте секрет створення аеродинамічних східних колобок. Зателефонуйте вашій родині і отримайте хороший апетит!





Для тіста добре підійде, завжди вибираємо. дровай Для глибокого смаження використовуйте рафіновану рослинну олію, вона не гіркота і опік. На одній порції олії можна обсмажити 2-3 порції бакаків. Не можна використовувати масло після смаження, карциногенів накопичуються в ньому, які можуть викликати шкоду для здоров'я.

Якщо тіста - улюблена страва, зробіть яблучні кільця з корицею. Вони легко варять і люблять їх.

Якщо вам сподобався рецепт пишних казахських пончиків, покажіть його друзям на соцмережах. Які рецепти вашої бабусі? Будь ласка, зв'яжіться з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное