4 Макіяж Некрасивий Один у трьох жінок точно так.

Як героїня однієї історії Вікторія Токарєва розповіла: «Мій смак бездоганний.» Моя макіяж французька. Найсвіжіші посилання – обличчя. Хоча, по суті, в більшості випадків, «замочений зв'язок» – це не обличчя, але ваша здатність зробити макіяж. Після всього, косметика може робити чудеса, якщо, звичайно, правильно його використовувати.

Я завжди захоплюся французькими жінками для своєї здатності бути красивими, сексуальними і стильними, оскільки якщо вони не кладуть ніяких зусиль в неї. Тим не менш, для того, щоб знайти відмінні випадки, не допустити нас ігнорування деяких тонкощів і хитрощів, без яких створити макіяж Це досить складний.

Я недавно зустрівся з Лорен Мартіном, спеціалістом з макіяжу в Десантзі Париж, який прийшов до Москви з Парижа протягом декількох днів. Я дізнався від неї кілька дуже цінних порад, які будуть корисні кожному представнику прекрасної статі.





Редакція "Сайт" Знаменитий французький художник макіяжу 7 Секрети створення ідеального макіяжуй Використовуйте свій макіяж правильно!

  1. Сироватка і зволожувач
    Чи знаєте ви, що красива сяюча шкіра виглядає набагато привабливіше, ніж яскраві губи з качкою і насиченими тіні на очах? Тому питання застосування тону необхідно підходити особливо ретельно. Спочатку зупинити використання шарів тонального крему. Краще почати готувати обличчя для макіяжу. Тоді тон не буде в нагоді! Лорен Мартін консультує вас взяти ці три кроки, перш ніж ви йдете безпосередньо до макіяжу. По-перше, застосуйте крем під очима, але не занадто близько до очей! Помістіть крем на кістці спочатку під бровами, а потім на кістці під очима. Зробіть легкий масаж, торкнувшись пальцями на шкірі, він займе буквально 10-20 секунд. І пам'ятайте: змащувати область безпосередньо під очима і верхні повіки не потрібно.





    Далі все обличчя слід наносити сироватку, а також зробити легкий масаж з кінчиками пальців, розподілити сироватку з середини обличчя до периферії. Масаж зробить шкіру більш еластичною і миттєво покращить складність!

    І, нарешті, ви повинні застосувати нежирний денний крем на обличчі. Працює набагато краще, ніж будь-яка основа або ґрунтовка. Завдяки цим простим діям шкіра буде зволожена, і ви не пошкодите її наступним макіяжом.





  2. Порошок
    Ви обов'язково повинні мати велику пухнасту щітку! Якщо у вас добре, очищайте шкіру обличчя, можна обійтися без тону в повсякденному макіяжі. Нанести порошок на обличчя великим щіткою, а потім змочити її серветкою. Цей спосіб ви отримаєте ідеальний і практично неприйнятний чохол.





  3. Застосування консолі
    Цей варіант підходить, якщо ви не використовуєте тіні занадто темним відтінком. І краще наносити пальці пензлем, не пальцями, а після того, як ви розподіляєте його в області навколо очей, шкіра повинна бути порошковою - це дозволить усунути блиск і зробити макіяж більш міцним. , Україна



  4. Недбалий макіяж
    Французькі дівчата не люблять яскравого макіяжу, який не можна сказати про російські жінки. Ненав'язливі відтінки в повсякденному макіяжі, які віддають перевагу. Зверніть увагу на відтінки локшини. І ось особливо важлива ретельна стібка - це робить макіяж максимально природним. Для цього підійде щітка з загостреним кінчиком.





  5. Використовуйте блискавку.
    Я хотів цей трюк найбільш. Перед нанесенням макіяжу тримайте чорний олівець над запальничкою - після пожежі шлам стає м'яким і незрівняним, вони можуть відмінно пофарбувати слизову оболонку очей.



  6. Техніка фарбування брів
    Брови - основа макіяжу. Це те, що люди дивляться на вашу обличчя. Найкраще фарбувати брови з тіні темного відтінку, але олівцем також відмінно виходить. Перед фарбуванням французький художник макіяжу радить розчісувати всі волоски вниз, щоб побачити лінію їх зростання, і акуратно пофарбувати його тіні. Потім потрібно повернути всі волоски на місце, піднімаючи і закріпити їх, слід використовувати прозорий гель.





  7. Застосування рум'ян
    фінішний дотик будь-якого макіяжу - легкий рум'яний. І ключове слово тут “світло”, тому не варто занадто зухатися з рум’янкою. Якщо використовувати сухий рум'ян, краще наносити їх в шари пензлем. Після того, як їх накидають, потрібно спочатку видалити зайвий продукт серветкою, і тільки після цього нанести те, що зліва на щоки. З цим методом важко перестаратися, тому макіяж, ймовірно, виходить спокійною і ненав'язливою - як справжні французькі жінки.







Я також запропоную вам ознайомитися з 5 міфами про макіяж, які довге забути. Це корисно для кожної жінки, щоб дізнатися!



р.



При використанні косметики важливо пам'ятати, що макіяж Завжди в моді, і переплетення з косметикою часто гірше, ніж носіння макіяжу.

Правильно застосований макіяж дасть вам впевненість у собі бездоганність і підкреслить всі ваші шармії. Використовуйте корисні поради та обов'язково поділіть ці жіночні речі з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное