Моделі під 45 не допускаються! Це модельне агентство тільки приймає...

Вік - головний табу і головний комплекс кожної жінки, яка понад 30 років. Старого віку виправдовує жінок і навіть захоплює їх. У моделювальному бізнесі є добре сформований стереотип, що краса молоді. Але є фотограф, який вдало розбиває цей стереотип.





Редакція "Сайт" Ви впровадите фотопроект, який змінить ваш погляд на вік і красу.

Герой нашої статті Ігор Гавар, молодий і дуже талановитий фотограф з Омського, творець блогу та модельного агентства «Старушка». Основна особливість своєї роботи полягає в тому, що він фотографує тільки чоловіків і жінок. Старші жінки.

Слово «старого віку» та всіх його синонімів у нашій країні стають негативними, оскільки вони асоціюються з бідністю. У своєму блозі я намагаюся знайти середню землю між реальністю пенсії і більш оптимістичною опцією, тому є дуже широкий контингент людей там - від професорів до бездомних.





Мета проекту – змінити ставлення до старого віку в нашому суспільстві та знищити існуючі стереотипи. Все почалося з того, що юнака фотографувала випадкові бабусі, які виглядали яскраво і незвично. Тільки після публікації цих фотографій онлайн він зіткнувся з великою кількістю критики за адресою. Читачі звинуватили його позбавлення від віку та бідності наших пенсіонерів.

Тоді він вирішив, що всі фотографії повинні бути підтримані оповідань цих людей. По суті, персонажі цих зображень, які захоплюються і домовилися до інтерв'ю. Вони думали, що молодий фотограф зробив хорошу роботу. І сказав, що необхідно було фотографії молодого, а інші були тільки щасливі з такою несподіваною увагою.

Ми вважаємо, що проект вийшов великим, і ми запрошуємо вас зустріти своїх героїв. Ці жінки створили незвичайну і лацінай Це дивовижна!

  1. Лідія Сидорівна, 78
    «Я на власній, мода на власній, не фокусуюсь на ній, але я вважаю, що потрібно одягатися красиво і приємно, де я ходжу.»



  2. Георгіна Петровна, 78
    Коли я став хворим, лікар раджу мене носити окуляри з особливим зеленим стеком. Вимкнено, я маю. За 30 років я кладаю свічку, тепер корисно.



  3. Алла Олександрівна, 77
    Молоде покоління, як правило, бородавка, ми думаємо, що ми всі ретрогради, відсутній спосіб, який використовується для того, щоб бути: нам не потрібно ніякої моди сучасної або нової технології, ми сидимо і просто пам'ятаємо, як це сталося. Ноп. Я не хочу. Хочу взяти участь у сучасному житті."



  4. Тетяна Івановна, 70 років
    «З віком приходить впевненість у собі, у ваших діях. Щось таке накопичення, ви не помітите себе, але ви вже інтуїтивно зрозуміло знаєте, що робити."



  5. Тамара Івановна, 74
    «Я не соромлюся старого віку і поважаю молоді. І звичайно, ми повинні спілкуватися один з одним."





Більше героїв та історії можна знайти на блозі Ігоря Гавара.

З фотопроекту скоро виросла в модельне агентство. Фотограф каже: На деякий момент герої блогу почали запрошувати, щоб стріляти в Afisha, Bosco Magazine, Design Scene Magazine та інших модних журналах. Зібрали арт-групу AES+F, артист Вадим Захаров та співак Елка. Проаналізовано модельне агентство. Поки агентство має сім моделей - п'ять жінок і двох чоловіків.

«У нашій культурі стереотип, що жінка добре виглядає, коли вона виглядає молодше свого віку. Ми намагаємось змінити це ставлення, показуючи, що краса лежить поза молодшими розмірами. З інтерв'ю з Ігорем Гаваром @gavarigor, засновником модельного агентства Oldushka, проектом @makersofsiberia makersofsiberia.com/lyudi/oldushka.html Фотограф: @ksenia404 Макіяж: @dashadragge Зачіски: Олена Мінайєва The набір є наш улюблений @qwee.campus Підтримка завжди і в все @volodiashadrin Guys, спасибі вам так багато!?

Publication by O L D U S H K A (@oldushkamodels) Грудня 22, 2017 в 4:14 PST



«Не існує естетичної естетики в Росії. Це естетична естетика, яку я спробую знайти і продемонструвати в своєму проекті. Впровадження «Невидимого покоління» в ЗМІ. Тому що це покоління не представлена в них, автор каже.

Ми вважаємо, що він робить велику роботу, тому нехай фотограф пощастить. Ми побачимо, що відбувається. У той же час, просто подивіться на свою красиву роботу. Вони дуже естетичні і красиві.

Тетяна Неклюдова, 61 / модельне агентство OLDUSHKA Для @promakeuplab Фотографія: @viktorkislyy Макіяж: @grebenkova Веб-сайт: www.alinayartseva.com #старушкамодель #старушка #старушка #старушка

Публікація O L D U S H K A (@oldushkamodels) Dec 16, 2017 в 2:50 PST



Валентина Ясен, 62 / модельне агентство OLDUSHKA Doya Фотостудія @leonastage_photostudio Фотограф @elen.smirnova Стилист @image_studio_bestlook4you Шпилька і макіяж @yulia_kaskova Організація @leonaproduction #oldushkamodels #oldushka #oldushka

Публікація від O L D U S H K A (@oldushkamodels) Aug 30, 2017 в 1:23 PDT



Валентина Ясен, 62 / модельне агентство OLDUSHKA Doya Фотостудія @leonastage_photostudio Фотограф @elen.smirnova Стилист @image_studio_bestlook4you Шпилька і макіяж @yulia_kaskova Організація @leonaproduction #oldushkamodels #oldushka #oldushka

Публікація O L D U S H K A (@oldushkamodels) Aug 29, 2017 в 5:05 PDT



Сергій Арктика @sergey_arctica/модель агентство OLDUSHKA Фото: @asbyka Стиль: @markushinaelena MakeUp: @karytret Волосся: @d.p.hair Clothes: @pifpafsupershop, @math_studios, @romaskin777 @sharuk_7 Розташування: @bedford_studio #старушкамодель #oldushka #greymorussmodels #oldushka #greymodels #delsianmodels

Публікація O L D U S H K A (@oldushkamodels) 14 червня 2017 в 6:10 PDT



Тетяна Неклюдова, 61 / модельне агентство OLDUSHKA Фотограф @yanabulgakovaphoto Одяг @ninashterenberg_душ макіяж і волосся @make_up_er #oldushkamodel #oldushka #oldushka #oldushka #oldushka #oldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldmodel #greyhairmodel #grannyhair #російськімодель #oldushka

Публікація O L D U S H K A (@oldushkamodels) 17 квітня 2017 в 2:39 PDT



Як і Ігор Гавар, які намагаються змінити суспільство і викорінити принаймні невелику частину стереотипів. Вік не є підставою вважати себе непривабливим, щоб зупинити догляд за собою і плаття випадково. І це не причина комплексів! Старий вік може бути гарним.

Ви любите цей фотопроект? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное