Ці 4 фрази не повинні сказати жінці. Як для її зовнішнього вигляду...

Чому так важко поговорити з жінками іноді? Чому вони так легко відхиляються? гістеричнаЧи можна ви помилитися і непередбачувані? Кожна людина хоча б раз в житті запитала такі питання. Відповідь проста!

Ця стаття не містить довгого обговорення психології. Тільки практичні прийоми, будуть тільки 3, але дійсно цінні! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

р.

ДепозитФотогалерея

Що розповісти жінці
  1. Контакти
    Більшість людей не розуміють харчування компліментів. Жінка повинна говорити.Що ви любите її тіло, диви його в солодкі мрії день і ніч, що вам подобається очі і довгі пальці. Якщо ви навчитеся компліментувати вашу жінку правильно, ви будете кращим чоловікам в її житті, вона не буде йти в будь-яку точку, вона не хоче обдурити на вас. Дуже важливо для жінки чути конкретні фрази про те, що приваблює вас зовнішньо. Не пропустіть слів, навчайтеся голосувати ваші почуття!




  2. Слова подяки
    Як і будь-який інший, важлива подяка. Це так приємно, коли людина дійсно вдячна за щось. Ви хочете попросити коханця щось? Дякуємо вам за перше місце, а потім почнемо до стану вашого запиту. Успіх гарантований! Робочі руки Наприклад, ви хочете попросити жінку для сміливого експерименту в ліжку. Так, ви хотіли б спробувати щось нове і незвичайне. Як почати бесіду так, щоб ваша кохана людина зрозуміла, що ви правильно і не зробите скандал з синього?



    ДепозитФотогалерея

    Почати з подякою. Згадайте, що ваш улюблений був особливо гарним, розповісти про це, дати їй серцефет комплімент! Головне - щире, використовуючи яскраві фігурні деталі. Повідомляйте, що ви потурбуєте про неї і хочете подарувати незабутній досвід.

    Дуже важливо вчити свого партнера для відпочинку, адже саме в такому стані жінка більш чутлива, здатна досягати більшого задоволення. Направляйте свою чуттєвість в правильному напрямку, і ви будете повністю задоволені результатом. Покажіть Ваш партнер

    про:blank

    А після перегляду відео ви можете почати розмову на тему, яка турбує вас в даний момент. Ви можете почати з центру, наприклад, розповісти мені, що є навчальний центр SEX. Росія для тих, хто хоче розширити свої горизонти, дізнатися більше про своє тіло і спробувати щось нове в інтимному житті.

    Я впевнений, що жінка буде відповідати вашим запитам, ніж якщо ви зрозуміли, що ви вимагаєте це і негайно.

  3. Запит на прощення
    Чоловіки часто забувають магію прощення. Якщо ви як щирі, так і дикими, як це можливо, у Вашому запиті, жінка з радістю пробачить вас. Прихильник, якщо ви були пізно і зробили її очікування. Якщо ви випадково заплітали каву на сорочку і вона повинна мені з плямами. Згадуємо, що тільки чесний, повний образ, і коханий пробачить вас все, таке природа жінки.


    ДепозитФотогалерея


З тільки 3 золоті правила ви станете королем. Це те, як кохана людина буде лікувати вас! Але є ще одна важлива точка. За жодних обставин ви не скажете такі вироки...

Що не сказати жінці
  1. Не прокоментуйте свою вагу або фігуру. Поведи мене, жінка завжди знає, що вона отримала кілька додаткових фунтів. Вона знає її недоліки!


  2. Не скажімо, що кохана людина втомилася! Якщо жінка втомилася, краще доглядати за нею, організуйте повноцінний відпочинок, робіть масаж. Звертаємо увагу, що втомлений погляд є одним з найбільш наступних.


    ДепозитФотогалерея
  3. Порівняти жінку своїм друзям або будь-яким іншим жінкам. Це може відштовхувати її назавжди.
    р.

    ДепозитФотогалерея
  4. Ніколи не критикують родину жінки або близьких друзів. Чоловік часто сприймає сім'ю як звичайні життєві обставини, але для жінки, сім'я є сенсом все, що відбувається. Скажіть неприємні речі про сім'ю і близьких коханої людини, ви знищите свою впевненість в собі і в вас одночасно.


    ДепозитФотогалерея


Я сподіваюся зараз ви знаєте, що сказати коханій жінці. У вас є які коментарі щодо цих рекомендацій? Що ви думаєте, що ви повинні сказати, щоб ваш коханий, і що повинні бути строго мовчать про? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное