Ці досвідчені жінки пішли в хвилювання! Це те, що це означає, щоб дати себе усім...

Я впевнений, що майже кожна жінка любить Аксесуарий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Моя подруга Ірина любить вишивку, її сестра пришиває м'які іграшки і робить ручної листівки, але я люблю в'язати.

Моя любов до цієї захоплюючої і майже медитативної діяльності була інстильована в мене своїм бабусям.

В'язання є складною практикою медитації і концентрації, без яких мільйони жінок по всьому світу не можуть уявити своє життя. Неврологія визнана в'язанням як нової йоги, тому це захоплення впливає на своїх шанувальників.





І за допомогою в'язання можна не тільки гармонізувати нервову систему і отримати задоволення, але і створити масштабні проекти, які допомагають іншим людям.

Редакція будинку своїми руками "Сайт" Я приготував для вас незвичайну, але дуже красиву історію про жінок, які покатали свою енергію. хобі для хорошої причини. Я точно розповість про цю ідею!

Після рідної Північної Ірландії Мае Етченсон, припинив роботу, вона не могла знайти все, щоб зробити. Щоб вижити пенсію жінки допомогли в'язання. Спочатку вона зробила свою улюблену рукоділля в гордій самотності, але згодом привертала своїх друзів до цієї професії.

І один день, 73-річний Мае Етченсон мав велику ідею - зв'язати модель свого будинку. Чому? Жінка любить в'язати, тому вона приймала цей цікавий проект. Але це тільки початок. Може продемонстрував своїх друзів в отриманому будинку, виконаному в великій деталях, і побачивши свою реакцію, вона зрозуміла, що вона не хоче зупинитися.

615289



Травня приєдналася до своїх друзів, які за цей час перебували в клубі в'язнів. Ці жінки вирішили працювати разом з посиланням на село, в якому вони живуть.

35 любителів цієї красивої рукоділля приймала роботу і бізнес почав активно розвиватися. Як вони збирають кожну середу, вони поступово усвідомлюють свій незвичайний план.





Наймолодший учасник проекту – 49 років, а найзріліші – 97! Після деякого часу ці майстри зуміли зв'язатися з усім селом Clochmills у великій деталь!





Виявилося ціле планування міста, яке включає в себе всі основні об'єкти: церква, поштове відділення, паби і магазини, а також старе сорочка завод і лляне млин, навколо якого с. виріс.

Модель села Clochmills виготовлена з різних методів.





Подивіться, як затишна, тепла і барвиста вона виглядає!





Тут можна побачити спортивні майданчики та садові ділянки з капустим там. Чоловік Єтченсона, Едгар, 71, фінансується клубом дружини. Завдяки йому жінки придбали вовну і інструменти для роботи.





Неординарний. Увійти Ми вже побачили одну і половину тис. осіб (з населенням всього 1 тис.).

Пенсійники хочуть, щоб їх проект було якомога більше людей. Але вони не прагнуть стати відомими, вони мають благородні бажання! Жінки мають намір донести більше 3000 євро, щоб пожертвувати онкологічну допомогу.

р.



Серед інших речей, проект красива в тому, що приваблює старших сіл для роботи, які залишили свічку після П'ятницяй Це те, що ідея однієї краси жінка скористалася цілим селом, і сама травень радує, що її ідея набула такої ваги.





І ви знали, що серед інших хороших переваг в'язання є найбільш потужною профілактикою хвороби Альцгеймера. Люди на ризиках, і всього населення на планеті радять в'язати. Його ефективність є кілька разів вище, ніж розв'язання головоломок кросворда. Провен науки!



Я був дуже вражений цим простим і трохи наївним, але дуже красивим сюжетом. Я хочу, щоб жінки в подальшому успіху в їх благородній справі!

Чи подобається вам статтю? Поділитися інформацією з друзями та знайомими, які також Увійтий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное