Чому ви повинні спробувати посилання на Poncho

Взимку завжди хочеться теплоти і комфорту. Тексти пісень, а це означає: І зробити це, я намагаюся об'єднати себе з речами, які роблять мене комфортно. Одяг грає важливу роль тут!

У 2018 році в модурі з'явилися речі, які можуть дати максимальний комфорт на холодних дні, і це чудово. Недавно, при перегляді модного шоу я помітив пончо. Але для декількох сезонів в ряду в'яжеться пончо Вони залишаються на вершині моди - вони зручні і теплі, крім них виглядають шикарно на абсолютно будь-якому малюнку.

до 1 2 3 4 5+



Я люблю в'язання і роблю її більш ніж 10 років, тому я вирішив спробувати його. в'язання пончо своїми рукамий Після мислення про те, що я хочу отримати в кінці, я почав шукати підходящу модель. І я знайшов її!

Ця опція відповідає всім вимогам комфорту і краси, крім того, вона з капюшоном, яка в самому собі є також неперевершеним плюсом. В'язання з капюшоном пончо спицями цікаво і легко. пончо виготовляється з товстої пряжі, тому сам процес не займає багато часу.

, Україна



Ще один варіант, але в іншому кольорі.





Як зв'язати пончо редакцію "Сайт" Створити майстер-клас з підключення пончой Тільки 2,5 години – і це непристойна річ стане родзинкою Вашого гардеробу!

Вам потрібно.
  • 800г пряжа
  • спиць


Прогрес роботи
  1. Для ознайомлення з схемою в'язання. Візерунки знаходяться біля підніжжя і джгути. Схема в'язання показує непарні ряди. Навіть рядки слід в'язати як в'язкість (об'ємне в'язання лицьовими, з задньою і вперед). І для капюшона потрібно використовувати чергування 5 рядів передньої і 5 рядів задньої поверхні.

    Порожня клітка означає відсутність петлі.





  2. В'язання пончо починається внизу лицьової сторони, потрібно переходити до капюшона. Після в'язання шиї йде на спину. Розділіть в'язання в 2 частини і в'яжемо окремо лицьову сторону і назад до рівня плечі, після чого обв'язуємо шию спинки. Помістіть ліву і праву сторону на одну спицю і в'яжемо спину з одного трикутника.

  3. Щоб в'язати лицьову сторону, потрібно набрати 44 петлі. Кожен 6 рядів додайте 1 петлю з двох сторін візерунка «гаряча». Після ряду 39, запустіть в'язання гумок по краях пончо, а на ряду 65, запустіть в'язання шиї.



  4. Спина в'яжеться з верхньої частини до низу з нарізами 1 петлі по обидва боки візерунка «гарба» кожні 6 рядів.
  5. Для того щоб зав'язати капюшон, потрібно набрати 45 петель. Далі необхідно чергувати лицьові і задні петлі 2 рази (5 петель кожен). Середня частина полотна в'яжемо як п'яти в носку. Об'єм 14 петель, з'єднуючи всі частини витяжки разом і зменшуючи 2 петлі кожні 6 рядів. Вишивати витяжку на кришку і зробити 2 ланцюжки 1 метра. Ну, нарешті, мереживні ланцюжки з боків пончо.



Ви можете ознайомитися з докладним процесом створення «роялної коси» візерунка, переглядаючи ці два відео.

про:blank

про:blank

Також розглянемо докладніше модель цього пончо і розберемо основні моменти в роботі на ній допоможуть вам це відео.

про:blank

Але ось невеликий вибір цікавих пончо варіантів з капюшоном. Шукайте і надихайте!

  1. Стильний і жіночний.
    Габаритний зображення

  2. 51664634

  3. У цьому кольорі не звертайте увагу на те, що ви будете практично неможливими.


  4. р.

  5. Кілька цікавих рішень.






Вентилятори всіх незвичайних високо рекомендуємо звернути увагу на техніку в'язання під назвою Enterlak. Ідеально підходить для тих, хто любить яскраві кольори і настрій! Крім того, можна в'язати ентерлак в техніці обидва спицями і за допомогою гачка.



Я був щасливий, якщо це буде корисним. Поділіться ідеями, як отримати стильний і пончо З капюшоном, з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное