Чи можу я спати на ліжко або диван покійного родича? Після того, як всі померли...

Якщо твої думки перехоплюють смерть, ваш шлях життя буде прямо вперед і просто. Кожна ніч освіжає ваш розум з думками про смерть, сказав Самурай. Що ми будемо робити зараз, дорогі друзі!

Сьогодні Я прийшов на замітку, що за жодних обставин ви повинні спати на чужому смертному місці. «Щоб спати на могилі мертвого чоловіка, ніж на його пості!» Дуже дивний, це не так?

3250Р. 3700Р.

ДепозитФотогалерея

Якщо ви відчували втрату коханої людини, ви обов'язково зрозумієте мене, шановний читач. Я пам'ятаю мами спати на своєму дивані протягом тривалого часу після смерті батька, що я думаю, допомогли їй впоратися з болем втрати в перші місяці. Ви не можете це зробити? Знімок мирного спального матері став перед очима. Я повинен мати справу з цим неспокійним питанням.

Перший медичний аспект. Якщо людина загинула на ліжко не від страшного інфекційного захворювання, цей звичайний предмет інтер'єру не несе ніякої небезпеки. Досить дезінфікувати всі можливі поверхні спиртом, а ліжко знову готовий до застосування.

Р



ДепозитФотогалерея також можна використовувати кварцовий світильник для знезараження приміщення і всіх об'єктів в ній, особливо доречно, якщо хвороба покійного ще пов'язана з вірусною інфекцією. Кварц лампа використовується в медичних закладах, видає ультрафіолетові промені, дезінфікуючи все навколо!





Отже, ліжко заспокійливе, постільна білизна покійного спалюється, але питання залишається: Чи можна спати на ліжку покійного родича?? священики не розглядають цю дію гріхним. Чому?

Не плутайте темні образи з вірою. Так, краще посипати спальне місце родича, який вилетів у світ з хмільною водою, ще краще викликати клергіман до будинку. Секторй Все, що цілком достатньо використовувати ліжко як призначене, спадкоємне.



ДепозитФотогалерея

Чоловіче життя - це так само, щоб Не знаю, коли його час покаже, і як довго він зможе бути з коханими. Смерть приходить до всіх, великий і простий. Чи готовий ми до цього моменту чи ні.

Чи можу я спати на клумбі покійного?? Психіки, які спілкуються з іншими Роз’яснення просто: сильний енергетичний поле людини з надприродними здібностями може турбувати відпочиваючи на своєму ліжку. Можливі порушення мрій і навіть похиління.



ДепозитФотогалерея

Я не знаю про вас, шановний читач, але я ще не зустрівся з одним потужним магієм. Якщо покійний не займається магією, сон на своєму ліжку дозволено. Не забудьте. свічник Ведучи його над і під ліжком, щоб видалити всі негативні енергії накопичуються, вогонь очищає.

Не зайвим буде посипання хмільної води, і посипання грядки сіллю, яка також відома своїми очищаючими властивостями. Після таких обрядів спальне місце стає придатним для використання.





Думки смерті не робили мене samurai. Думаючи про мертвих і своїх грядок, непомітно тягне за собою інші, важливі думки. Всі люди прагнуть до блаженства в житті і думають про вічність, тому що ви хочете продовжити життя, і смертне смертне тіло є серйозною перешкодою для цього. Що, якщо ми вічні, якщо бажання ввічливості є природним для нас, якщо це наша справжня суть? Що робити, якщо кожен з нас є вічною душею, яка тимчасово траурна в морквичному тілі?

Чи можу я спати на клумбі покійного?? До вас, дорогі друзі. Якщо ви не схильні вірити у відьми, якщо ви не боїтеся раптових нічних іржі, які занурилися сусідами або кішкам, якщо ви спати звуконе і не пам'ятаєте мрії, я думаю, що ви можете. Що ви думаєте? Відповісти мене в коментарях, я буду дуже вдячний. На вас чекає сон миру і щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное