Чому деякі жінки не повинні залишити їх сірим волоссям

Вже в цьому році драматичні зміни почали проходити в житті. По-перше, я зламався з коханою людиною, і по-друге, я змінив свою роботу, і навіть вдалося постраждати від бронхіту і, як наслідок, переглянув багато пріоритетів в житті.

Вони кажуть, що все, що зроблено для кращого. Я вирішив радикально змінити мій образ. І я збираюся почати з зміни кольору волосся, тому що в цьому році є нова тенденція, яка просто збила мій розум. зачіский

Весь останній рік був зафіксований лідер серед методів фарбування волосся. Це один з видів живопису, що створює ефект пасма, вигорає на сонці. Його основною відмінністю від інших подібних методів є зміна відтінку волосся горизонтально з переходом від темного до світлого кольору. Серед шанувальників цього типу забарвлення є Джессіка Альба, Alexa Chang, Ріанна та інші зірки і поп-дайвас.

Р



Але коли здається, що нічого нового в розмальовці можна придумати, стилісти в різних містах світу продовжують дивувати своїх клієнтів.

Цей сезон, Балайдж перетворився на літрове і фігурне відчуття. Розмальовуючи стилісти прийшли з новою технікою, яка називається зворотним заклеюванням. Що таке, як застібка, тільки навпаки - тепер світлий відтінок волосся перетворюється в темний колір. І це виглядає дуже ефектно!

Редакція "Сайт" Я приготував для вас невелику, але захоплюючу колекцію зображень, виконаних в цьому незвичайному Техніка зворотного балансуй Шукаю і надихнула, і я вже врятував образ, як і запустіть, щоб зареєструватися на мій майстер!

  1. Як ви можете побачити, темні і світлі кольори змінити місця! Тепер не потрібно вибрати темні коріння і зробити плавний перехід на світло, але можна зробити навпаки. Це виглядає дуже стильно, це не так?





  2. Колірадо стиліст Дарин Даніельс забарвив волосся клієнта на корені в світлій тіні, потім використовується кілька відтінків каштану, щоб зробити плавний перехід до шоколаду на кінчиках. У своєму Instagram відомий майстер написав, що «реверсальна застібка» є новим словом в розмальовуванні, так як за допомогою цієї техніки ви можете створити дійсно чудовий і неповторний образ!







  3. Новий модний колір волосся, як вогонь, можна виглядати назавжди. Дуже багато різних і одночасно подібних відтінків, здається, досягти такого результату просто неможливо.

    р.



  4. Щоб зробити такий варіант розмальовки буде більш складним, ніж класичний застібка, так як колір основи - блондинка. І якщо природа, у вас є темне волосся, вона займе більше одного візиту до барвника, щоб досягти ідеального світлого відтінку без жовтості. Потім слід вибрати темний колір для кінчиків, чи в теплих або холодних тонах. Ці два кольори стануть основою вашої нової розмальовки.

    І для темно-шерстих у цій формі забарвлення, є один невеликий мінус - «перевершена застібка» доведеться оновлювати частіше через вирощування коренів, але ефект результату більше, ніж окупається сил, витрачених на фарбування.







  5. Як ви бачите, цей новий модний тренд виглядає дуже ефектно і елегантно!



    р.



Вона сказала, що в жіночому волоссі щось чарівне. Вони не тільки прикрашають, але і впливають на долю. Тому я пропоную вам здійснити будь-які маніпуляції волосся тільки за місячним календарем, вибираючи найбільш вигідні дні для цього. Я впевнений, що після цього ваш дивовижний зачіска буде скористатися захопленням інших!



Безсумнівна перевага цієї техніки полягає в тому, що жоден з «Балаяж навпаки» схожий на інший, що означає, що ви завжди можете створити свій власний. унікальне поєднанняй

Якщо ви любите цю розмальовку, не соромтеся спробувати її і поділитися враженнями! Я впевнений, що ви будете щасливими.

Поділіться новим трендом у соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное