Чарівна формула Louise Hay: Гроші прийдуть в швидше, ніж ви можете провести це!

Louise Hay - відомий американський письменник, автор мотиваційних книг, а також прихильник особливої філософії, сутність якого полягає в тому, що кожен може захопити себе. І це не просто про здоров’я: у своїх книгах Луїза пояснює, як наші самознімки часто призводять до фізичних, емоційних і емоційних проблем. фінансові проблемий

Як залучити багатство



Щоб уникнути проблем з грошима, вона заохочує читачів розширити свої горизонти думки: Ми дуже вузькі. Ми завжди знаємо, скільки ми можемо мати. Наприклад, ви можете сказати собі, «Я хочу піти в Париж, але я не маю грошей». Ось чому я не можу піти там.





Так гроші є перешкодою для поїздки в Париж. Але якщо ви робите підтвердження та уявіть, як ви будете насолоджуватися часом в Парижі, енергія Всесвіту допоможе вам і ви, один спосіб або інший, буде там. Що таке підтвердження і як вони можуть допомогти в отриманні багатства? Редакційна колегія розповість. "Сайт"й





Підтвердження є короткими формулами автозбереження, які допомагають нашим підсвідомим налаштовуватися на праву хвилю. Але важливо пам'ятати ключове правило від Louise Hay: «Якщо ви робите підтвердження тільки, щоб отримати гроші і не змінити себе, ці принципи не працюють. й





Наполягає, що це духовний розвиток, який допомагає людям досягти як матеріальних, так і емоційних переваг. Вам необхідно прокидати ранок з думкою, що все, що вам потрібно буде приїхати до вас; все добре в житті; ви переходите з одного красивого заходу на інший.





Практика повторення підтверджень може виконуватися щодня, а для кращого ефекту поєднувати їх з візуалізацією. Наші редактори поділяють найбільш ефективні формули Прирістй

  1. Я люблю гроші і це любов.
  2. Я можу досягти високого доходу, це завдання я можу впоратися.


  3. Я допомогла виростити, незалежно від зовнішніх обставин.
  4. Я даю себе, щоб заробити гроші.
    р.

  5. Я завжди отримувати те, що мені потрібно.
  6. Я зроблю багато грошей, щоб жити комфортно і комфортно.


  7. Мій бізнес / робота приносить мені більше і більше прибутку.
  8. Як магніт, я привертаю багатство.
    р.



Дивіться відео на YouTube вагітна і благополуччя.

про:blank

Коли ви досягнете максимального рівня гармонії з собою, ви можете зупинити підтвердження. Ми бажаємо всіх наших читачів духовної чистоти та прийняття власного життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное