Кожна життєрадісна батьківка говорить ці 10 хрестів для дитини В іншому випадку, вся кішка ...

Які спогади ви пам'ятаєте, коли ви думаєте про школу? Перший з вересня, веселі діти, дружній клас, друзі для життя. Для багатьох, на жаль, це не випадок взагалі. Мін. Школа-виживання Не веселка. Школа завжди була тягаром. І не так багато через шкільну і домашню роботу, так як через проблеми з однолітками і соціалізацією.

І я впевнений, що я не тільки в цьому. Багато хто все ще не захоплює школу, і всі мають свою причину. Для деяких ранкових сходження були нестерпними, для інших - гори домашня робота, для інших - нестерпні вчителя. І це все страшне стрес для маленької і непідготовленої дитини.





Я не маю вибору, але щоб прийняти той факт, що ніхто не пояснив мені фундаментальні і необхідні речі, які підготували мене до школи і допомогти мені уникнути стресових ситуацій. Але це ще може бути різним для інших дітей. І сьогодні ми хочемо поділитися з вами. гарна порадаЩо подарувати дітям до школи. Що я не пояснив це ...

Як підготувати дитину до школи 10 важливих фразитів, щоб розповісти Вашій дитині
  1. Оцініть лише цифри.
    «Ваш розум і інтелект не вимірюються в оцінках. Більш важливим є те, що ви навчитеся, дізнайтесь, пам'ятайте. Залишайтеся з вами назавжди, і кошторис залишать фігури на папері і нічого іншого. Стійкий до знань, для відкриттів, за досягнення – дуже важливо донести цю ідею до дитини, щоб він не відлягав себе за кожну низьку оцінку. По-перше, оцінка дуже суб'єктивні і часто надзвичайно нефрижерливі.



  2. Не намагайтеся дружити з усіма, просто бути доброзичливими.
    «Якщо ви знайдете вірний і хороший друг, це буде чудово. Але це не завжди буває, що людина просто не може стати вашим другом. Не зловживати і спробувати бути друзями з кимось. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Зустрінете, що це буде приємно реалізувати. Тому не пояснюйте дитину, перш ніж потрапити в неприємності?

    79029, Україна

    ДепозитФотогалерея

  3. Не дайте собі боляче.
    «Ви збираєтеся приїхати до команди, яку ви збираєтеся провести наступні 11 років свого життя». Кожен з цих людей є особою з власним характером. Просто не адаптуватися до будь-якого, приниження себе. Намагайтеся вписати в команду, візьміть своє місце, але ніколи не відпустіть себе. Навчіть дитину, щоб бути чесним і поважним і іншим. Він повинен розуміти, що гіпокризія є неправильним способом.





    ДепозитФотогалерея
  4. Не біжить.
    «Це ситуації, де одна дитина в класі приниження інших дітей. Будь ласка, ніколи не беремо сторони відступника. Ви краще розповісти про це, ми спробуємо його розібратися. Що гірше, ніж билінг у школі? Ніщо, особливо якщо ви бажали. Вам потрібна ваша дитина, щоб зрозуміти, наскільки погано це і що вони можуть говорити про це в будь-якому випадку.





  5. Не можна сміятися на вас. Навіть вчителька.
    Ви коли-небудь зустрілися з вчителям, які люблять робити задоволення студентів? Здавалося б нічого поганого, тільки якщо ці жарти не злий і не відступають дитину. Розкажіть свою дитину, що якщо вони відхилені цими жартами, це неправильно.



  6. Викладач не є абсолютним органом.
    Ви не повинні поважати вчителя, ні. Вчителі, як і всі інші. Вони несуть, приступають і іноді неправильно. Я не скажу дитину, щоб учитель завжди правий. Дитина має право на його думку. Звичайно, є викладачі, які можуть стати справжніми наставниками і допомогти в будь-якій ситуації. Важливо навчити повагу дитини, але не варто переконувати його, що слова вчителя є остаточною істиною.



    ДепозитФотогалерея

  7. Той факт, що ви маленькі, ніхто не відмовляєтеся від вас.
    Я пам'ятаю історію дівчини, яка не могла стояти її довгий час, вона повинна піти в туалет частіше, і вчитель не дасть їй. Дівчинка припав перед цілим класом і стала жертвою позбавлення. Дитина повинна розуміти, що це неправильно і ніхто не може зробити це йому. Розкажіть, що вони мають права і ніхто не може порушувати їх.



  8. Не можна загрожувати.
    «Я даю вам наприкінці семестру». «Зніміть волосся або я зрізаю його.» Не можна сказати, що ці слова до вашої дитини. Не може загрожувати його вчителя, ні його однолітків. Вчити його.

    ДепозитФотогалерея

  9. Вони не можуть тримати вас з класу.
    «Учитель не може тримати вас з класу, тому що ви не одягалися, як він хотів би. І навіть якщо ви забудете зсув, це не кінець світу. Не переповнювати або сперечатися з вчителькою. Конфлікт не принесе нічого. Просто знаю, як підійти до себе.»

    ДепозитФотогалерея

  10. Я завжди на вашому боці і може захистити вас.
    Що б не було, дитина повинна знати вас на боці. У будь-якій ситуації ми підтримуємо та захищаємо. Навчіть дитину, щоб довірити вас, щоб він міг приїхати на допомогу в потрібний час.





Головною місією кожного батька є догляд за дитиною. Не складно сказати всі ці слова дитині. Може, вони врятують його від розчарування, що школа принесе. Я сподіваюся, що ваші діти будуть мати хороші спогади про школу.

Що ви думаєте, що дитина повинна бути запропонована для підготовки до шкільного життя? У вас є будь-які помилки життя? Обов'язково зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное