Професор Немивакін: "Зроби це правило, щоб взяти перекис водню - з завтрашнього кінця життя."

У той час як Юрій Гагарін втік у космос, виявляючи секрети Всесвіту, Іван Неймивакін займається вивченням іншої повноти секретів світу - людського тіла.





30 років Д. Неймивакін Нерозривно пов'язаний з космічною медицини. Контролює роботу лікарів в цій галузі, а також розробляє нові принципи, методи та засоби надання медичної допомоги астрономам при польотах. Він працював не вилікувати хворобу, але не допустити його, тому що в умовах космічного польоту досить важко лікувати щось.

«Для більш ніж 50 років проводилися маніпулятивні рейси, а космонавти практично не мали проблем зі здоров’ям», – каже Іван Павлович. Насправді, моє життя було спрямоване на пошук кращих простих засобів і способів переконатися, що людина не хворий, і якщо це сталося, то як відновити його і зробити його здоровим знову.





Таким чином, професор розробив всю систему, яка допомагає запобігти захворюванням і покращувати організм. Ми вже розповіли про пораду Івана Неймивакіна, які допоможуть кожному стати здоровими. Не забудьте прочитати їх: вони прості, але дуже ефективні. Нижче буде відео, в якому він розкриває секрети космічної медицини і ділиться своїм неоцінним досвідом.

Сьогодні видання. "Сайт" Я поділився з вами відкриттям професора Неймивакіна, який перетворив ліки.

Навіть 20 років тому в лікувальних колах Америки, дослідження підтвердили, що внутрішнє застосування перекису водню допомагає при лікуванні захворювань мозку. Це просто це не викликає величезного резонансу, тому що ви не можете заробити гроші на цьому.

Ще одне дослідження виявило, що ракові пухлини швидко розвиваються в кисневому середовищі, коли тканина тіла відчувають кисневе голодування. Otto Warburg, відомий німецький біохімік, уклавши, що пухлини частіше з'являються в тих частинах тіла, які погано поставляються з киснем. Він сказав, що нормальні клітини стають злоякісними через брак кисню.

Потім з'явилася теорія, яка найкращим засобом запобігання раку є насичення тканин киснем. У 1998 році д-р Farr відкрив, що перекис водню був найкращим способом кисневого організму. Це революціонована медицина.

, Україна



Вчені говорять, що за допомогою цієї пенні можна вилікувати захворювання судин головного мозку, хвороби Альцгеймера, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, артрит і навіть рак. І професор Неймивакін абсолютно погоджується з ними.

Лікар також навчався внутрішньому застосуванні перекису водню і його переваги для організму. Ці дослідження почалися в 1996 році. Він написав статтю в Бюлетені охорони здоров'я, яка була як бомба вибухнула. Люди вважали, що вона спробувала, і вона працювала. Редакційна колегія була заповнена літерами з вдячних людей, які вилікували. Далі перекис водню професора Неймивакіна І вона стала знаменитою.

Один з відгуків читачів: «Я був видалений ракову пухлину в шлунку, мої родичі розповіли, що він не жив довго. Після 3 тижнів прийому перекису водню я прийшов до життя, мій шлунок був повністю чистим. й





Що таке теорія Неймивакіна? Він стверджує, що нам потрібен перекис водню як додаткове джерело кисню. Сучасна людина позбавляє себе від цього необхідного елементу. Багатоповерхові будинки, варені продукти харчування, кип'ячена вода - все це позбавляє нас від такого необхідного кисню. Замість насиченої їжі з киснем видаліть її звідти, використовуючи всі види нагрівальних пристроїв.

2002.



Професор Неймивакін консультує з прийняттям 3% розчину перекису водню по-своєму, починаючи з 2-3 крапель розведеної в ложці води. Лікар рекомендує приймати засіб 3 рази на добу на порожньому шлунку. Для того, щоб тіло звикли трохи. 7-й день буде 10 крапель на ложку води. Це буде повний курс: 10 крапель 3 рази на день. І так за 10 днів, після перерви 2-3 дні.





Для життя можуть проводитися такі курси. Насправді це буде щоденно киснем добавки для вашого тіла. Він допоможе наситити тіло киснем і захистити вас від багатьох небезпечних захворювань. Іван Павлович: «Я рекомендую всім, хворим і здоровим, приймати перекис водню щодня – з завтрашнього дня до кінця життя. й

Ми повинні слухати його. Візьміть перекис водню, не забудьте про очищення організму і завжди залишатися здоровим!

І ось обіцяє відео, в якому професор Неймивакін ділиться секретами космічної медицини. Дуже інформативний!

про:blank

Що ви думаєте про прийом перекису водню всередині? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное