Цей художник підібрав сорочку, фарбу і 11 патчів шириною 7 см. Результат виходить за рамки!

Я замовив білу сорочку з інтернет-магазину. Ідея покупки речей онлайн досить добре. Тим не менш, якщо ви є матір'ю на материнській платі, і вам важко зробити час для покупок. Однак завжди існує ризик, що майстерність фотографа буде багато разів вище майстерності дизайнера або краватки. Це сталося в моєму випадку.

Після оновлення Перед дзеркалом я знаю відразу, що я не зносу його, дуже багато як медичний халат.

р.



Він був виготовлений з натуральної білизни, і я люблю його. Тому замість того, щоб кинути або покласти небажану річ в далекому куті шафи, я вирішив на творчий експеримент. Покажіть, що я зробив в кінці, радував всіх моїх друзів.

Довгий час я мріяв намагатися грати з квітами, а саме, щоб дізнатися, як малювати речі на практиці. Наявність невеликого постачання фарб і це небажана сорочка підкаже мені на реконструкцію. А крім того, я вирішив переслідувати інший сон і спробувати працювати з ним. грубій

Боро - японське мистецтво нашивки. Японці носити одяг для поколінь. В результаті були отримані дуже цікаві зразки текстилю, які зараз не є дешевими.





Редакція "Сайт" Я приготував для вас незвичайний майстер-клас, як перетворити нелюблену річ в новий. модай Біржовий експеримент!

Прогрес роботи
  1. Перед початком роботи стіл покривається плівкою, а сорочка в басейні з теплою водою. Вам знадобиться 5 різних фарб для холодного фарбування тканини, які необхідно розвести водою в одноразових контейнерах.

    Я вибрав такі кольори для себе: темно-коричневий, оливковий зелений, зелений бірюзовий і останній контейнер являє собою суміш бірюзового синього і синього кольору.





  2. Далі потрібно отримати сорочку з басейну за коміром так, щоб при натисканні ви отримаєте турнікет по довжині всієї сорочки (з напресованими рукавами). У цій позиції сорочка повинна бути висунена по всій довжині, щоб її частини впало в контейнери, де перемішуються кольори. Після цього потрібно ретельно промити сорочку, щоб очистити воду і підвісити її до сухості. Далі ми переходимо до експерименту в техніці бура. Для нього знадобиться бавовняні муфти шириною 70 сантиметрів різної довжини. Я використовував шматок старого листа і збиране полотно (щось як туга марлю). Замочити тканину в воді, за аналогією зі сорочками, вичавити і взяти обертати занурення в фарбу.

    Тканина на фото переходить спочатку в світлу фарбу, потім в темряву. Починати світло, щоб не вимити руки знову і не відмітити темні плями фарби на світлих тканинах пальцями. Так між контейнерами тканина фарбується градієнтним ефектом. З сорочку при розмальовуванні потрібно зробити так само, як і з клаптями.





  3. Фарширована тканина для декору в техніці «боро» необхідно ретельно вийняти з контейнерів з фарбою і ретельно промийте в проточній воді. Далі переходимо на інший цікавий варіант кольору. Для цього потрібно фарба загусника. Я використовував гуарну гумку, але ви можете взяти будь-який інший загусник (гельатин або крохмаль).

    Далі слід залити гумкою в ємності і ретельно перемішати до маси з товстою консистенцією желе. Після цього за допомогою щітки потрібно добре проходити через всі патчі.

    Після обробки розпису тканину слід знову полоскати і вішати в свіжому повітрі до повного висихання.





  4. Після того, як сорочка і клапті висихають, їх слід добре прасувати праскою.



  5. Далі переходимо до панчохий Вони повинні бути нарізані на смуги шириною 3-7 см. Тут важливо правильно зняти брухт нитки і зробити щось схоже на коротку плоску бахрому.



  6. Розкидаємо смуги тканини на сорочку і приймаємо їх.





  7. І нарешті, потрібно закріпити патчі нитками муліне. Це тільки серйозний - грубий, але насправді, звичайна плита. Все, що потрібно зробити, переміщати назад і вперед по лобу і поперечних напрямках нитки і спробувати не затягнути тканину.

    р.



  8. Ось що я закінчився.





Я пропоную вам познайомитися з ще одним цікавим майстер-класом, як пришити супермодний трансформер люка в двох рахунках. Що потрібно в гардеробі кожної жінки, яка зберігає час! Крім того, це те, що так само, як вона проста на краю.



За аналогією з чергуванням цієї сорочки ви можете змінити будь-яку річ, чи є вона втомлена сукня або улюблена, але відхиляється від часу до блузи. І завдяки цій ідеї можна «грати» плями і отвори на одязі.

Я впевнений, що ваші друзі будуть божевільні. дивний У стилі Бору, поділитися цією статтею з ними. Я хочу, щоб ви були красиві нові речі, створені під впливом творчого натхнення. Будьте яскравими і завжди залишаються в тренді!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное